14.01 godz. 15:40, Przesmyckiego 10, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Kulesza, Padziński, Kalisz, Siwik, Siwik, Kolanowski, Olszewski, Deryło, Pasternak
Skład: Wędzonka, Kurman, Marszałek, Weber, Głodek, Kozubek, Padiasek, Kołakowski
5' Amadeusz Siwik
12' Marcin Kalisz
28' Amadeusz Siwik
31' Marcin Kolanowski
38' Rafał Kulesza
40' Marek Olszewski
10' Maciej Padiasek
20' Przemysław Głodek
28' Radosław Kurman
29' Bartosz Kołakowski
30' Artur Kozubek
40' Artur Kozubek (Rzut karny przedłużony)
Zawodnik meczu: Amadeusz Siwik (Dwie brameczki, wiele skutecznych rajdów, a do tego ofiarna gra w defensywie - te czynniki wpłynęły na tytuł najlepszego gracza meczu!)

Klueh przed rokiem, jeszcze jako Hectas zajęło wysokie, piąte miejsce w stawce pierwszoligowców i prezentowało się naprawdę nieźle. W bieżącej kampanii ligowej wygląda to narazie nie najlepiej. Dwa mecze - dwie porażki i miejsce w strefie spadkowej. To jednak dawne "Pingiwiny" będą chcieli zmienić i z Politechniką OldBoys z całych sił powalczą o premierowe punkty tej zimy! Łatwo jednak nie będzie, bo graczom spadkowicza piłka przy nodze nie przeszkadza i mimo ostatniej porażki z Tomtexem, są stawiani w roli głównych faworytów do awansu. PWR ma zamiar udowodnić, że w poprzednim tygodniu wydarzył się tylko i wyłącznie wypadek przy pracy i teraz powalczy o komplet! Czy to mu się uda? Czy jednak przebudzi się Amadeusz Siwik i jego koledzy i zaskoczą wyżej notowanego przeciwnika?

1' W bramce "PWRu" nominalny obrońca Radosław Kurman.
3' Przemysław Głodek uderza na bramkę i futbolówka po nodze obrońcy wychodzi na rzut rożny.
5' GOL! (0-1) - Wynik spotkania otwiera Amadeusz Siwik, który precyzyjnym strzałem zza pola karnego nie daje żadnych szans Kurmanowi.
7' Bartosz Kołakowski oddaje kąśliwy strzał i nogami interweniuje Pasternak. Po chwili kontra Klueh kończy się obiciem słupka przez Amadeusza Siwika.
10' GOL! (1-1) - Do wyrównania doprowadza Maciej Padiasek, który efektownym strzałem zaskakuje goalkeepera.
12' Instynktowana parada nogą Michała Pasternaka po strzel Artura Kozubka.
12' GOL! (1-2) - Ależ zabójcza kontra Klueh i po dograniu Michała Padzińskiego bramkę z woleja zdobywa Marcin Kalisz!
14' Na słupku zatrzymuje się strzał Krzysztofa Webera.
14' Czas dla ekipy Klueh.
16' Kombinacyjna akcja Politechniki kończy się niecelnym uderzeniem Bartosza Kołakowskiego.
17' Kolejna groźna kontra ekipy w czarnych trykotach i egoizmem "popisuje się" Amadeusz Siwik, który zamiast zagrywać do niepilnowanego Marka Olszewskiego uderza na bramkę i futbolówka po nodze obrońcy wychodzi na "korner".
18' W przewinieniach mamy remis - "po trzy"!
20' Z ostrego konta na bramkę uderza Marcin Kolanowski i piłka po otarciu się o słupek wychodzi na aut bramkowy.
20' Przemysław Głodek prosi o grę "na gwizdek", po czym wznawia ją nim Pan Andrzej Malec daje sygnał... Efekt?! Żółty kartonik dla zawodnika Politechniki Wrocławskiej.
22' Coraz więcej podań wymieniają między sobą gracze "PWR", czy uda im się "przenieść" posiadanie piłki na korzystny wynik?
24' Dwukrotnie próby Macieja Padiaska nie znajdują drogi do bramki.
26' Poprzeczka po atomowym strzale z piątego metra Marcina Kalisza.
28' Zbyt mocno "wygonił się" Marek Olszewski i z ostrego kąta uderza w boczną siatkę.
28' Za przerwanie akcji wślizgiem żółty kartonik ogląda Radosław Kurman.
28' GOL! (1-3) - Precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego na listę strzelców wpisuje się Amadeusz Siwik.
29' GOL! (2-3) - Jarosław Marszałek (nie ten z tych Martowych Marszałków) dogrywa do Bartosza Kołakowskiego i "Polibuda" łapie kontakt.
30' GOL! (3-3) - Znowu mamy remisssss! Pięknyyyymmmm lobem do wyrównania doprowadza Artur Kozubek!!!!
31' Ależ pudło Jarosława Marszałka, który z najbliższej odległości uderza obok bramki.... To powinien być gol i prowadzenie dla "Błękitnych"!
31' GOL! (3-4) - To jest piękno futbolu! Bramkę powinni zdobyć gracze Jarosława Marszałaka, lecz kierownik nie trafił do pustej bramki, po chwili na techniczny strzał z dystansu zdecydował się Marcin Kolanowski i Klueh obejmuje prowadzenie!
33' Czas dla teamu Marka Olszewskiego, po nim następuje wycofanie bramkarza, a to oznacza, że między słupki wskakuje Arnold Siwik.
35' Świetna parada Arnolda Siwika po uderzeniu Krzysztofa Webera.
37' Piąte przewinienie Klueh, każde następne skutkować będzie przedłużonym rzutem karnym.
38' GOL! (3-5) - Mamy po meczu!!!!! Fantastyczna akcja Klueh i po dograniu Marcina Kalisza w notesie sędziego zapisuje się Rafał Kulesza.
40' Brutalny atak Marka Olszewskiego na nogi rywala i mamy czerwony kartonik dla Marka Olszewskiego. Ponadto jest to szóste przewinienie
40' GOL! (4-5) - Z rzutu karnego przedłużonego gola zdobywa Artur Kozubek.

Brak nominalnego goalkeepera na tym szczeblu rozgrywkowym nie wróży nic dobrego... Drugie spotkanie spadkowicza bez bramkarza i druga porażka, a co za tym idzie marzenia o powrocie do Superligi już na starcie mocno się komplikują! Klueh po trzech dobrych spotkaniach w końcu zgarnął komplet punktów i małymi kroczkami pnie się w ligowej tabeli! Obie ekipy w najbliższym swoim meczu podjemą Na Szańcach 7A. Niestety w tej potyczce "Czarni" będą musieli sobie radzić bez swojego kapitana, który otrzymał czerwony kartonik!