Skład: Polańczyk, Kopyś, Pawłowski, Krysiński, Przechrzta, Zasłonka, Zaborowski, Tomaska
Skład: Nosewicz, Drabicki, Bałaga, Symonowicz, Symonowicz, Herbuś, Apicionek, Wojteczek
4' Jacek Nosewicz
9' Łukasz Herbuś
25' Tomasz Bałaga
30' Tomasz Bałaga
38' Bartosz Drabicki
Zawodnik meczu: Wojciech Symonowicz (Bronił dzisiaj jak w transie, zaczarował swoją bramkę razem z rękawicami. Gdyby nie jego postawa mogłoby nie być trzech oczek dla 3M.)

W dobrych nastrojach nie jest na pewno kolejny z beniaminków - 3M, który w poprzednich tygodniach słono płacił frycowe i w efekcie doznał dwóch wysokich porażek. Najbardziej dotkliwa jest ta ubiegłotygodniowa z Tomtexem - 2:14 i jesteśmy ciekawi czy ekipa Jacka Nosewicza się po niej udźwignie. O premierowe punkty tej zimy powalczy z rywalem zgranym, doświadczonym i niezwykle niewygodnym dla każdego przeciwnika, czyli ze Złotym Lwem. Team Pawła Pawłowskiego chociaż na inaugurację dostał lekcję futbolu od Drukgrafu Mirków, to kolejnym razem wyciągnął wnioski i pokonał Golden Care Football. W niedzielne przedpołudnie dawne RTV Euro AGD także ma zamiar zwyciężyć, ale nie może zlekceważyć niżej usytuowanego przeciwnika, bo ten chociaż tego jeszcze w pełni nie pokazał, w piłkę grać potrafi!

1' - Groźny strzał Kopysia, dobrze broni to Wojtek Symonowicz.
3' - Akcja 3M zaczyna się ładną siatą, którą Bałaga zakłada Polańczykowi. Późniejsza część akcji jest już mniej spektakularna.
4' - (1:0) Herbuś podaje do Nosewicza, a ten płaskim strzałem w krótki róg zaskakuje Marasa Przechrztę!
7' - Pawłowski do Tomaski, górą noga Symonowicza.
8' - Wojteczek przegrywa sam na sam z Marasem P.
8' - Bomba Krysińskiego ląduje na słupku.
9' - (2:0) Przejęcie Herbusia na połowie boiska, rajd lewą flanką i pewny strzał na koniec zmienia stan na liczniku na dwa do zera!
11' - Uderzenie Herbusia z woleja, kolanami broni to Maras.
12' - Tomaska marnuje 100% sytuację i mając przed sobą tylko Symonowicza trafia prosto w niego.
12' - Kopyś do Zasłonki, strzał, znów świetnie Symonowicz, dobitka Tomaski też mu nie straszna.
14' - Symonowicz broni dzisiaj jak w transie! Najpierw zatrzymuje strzał Zasłonki (swoją drogą po naprawdę ładnym rajdzie), a później poprawkę Pawłowskiego.
15' - Kopyś trafia w słupek! Bramka Symonowicza jest dzisiaj zaczarowana.
17' - Pawłowski popodbijał sobie piłkę głową. Wygląda na to, że ten grajek ma brazylijskie korzenia. Co za technika.
18' - Bałaga z woleja, poszło nad poprzeczką.
18' - Drabicki uderza z prawej strony, zabrakło trochę precyzji.
20' - Tym razem w akcji Herbuś, tu też zabrakło celności.
22' - Bałaga z pierwszej, kolejny niecelny strzał.
24' - Szansa przed Pawłowskim, Nazim chyba sam się jednak nie spodziewał, że dostanie piłę i ostatecznie nic z tego nie wyszło.
25' - (3:0) Wojteczek popędził prawą flanką, spektakularnie zdziurował Kopysia, a później zagrał ciasteczko do Bałagi, który płaskim strzałem dopełnił formalności!
26' - Kolejna świetna interwencja Symonowicza, tym razem zatrzymany zostaje Zaborowski.
28' - Strzał Zasłonki, znów świetnie Symonowicz.
29' - Żółtą kartką za wycięcie Herbusia ukarany zostaje Tomasz Tomaska.
30' - (4:0) 3M dostało rzut wolny a z wolnego gola zdobył Tomasz Bałaga, który precyzyjnym strzałem pokonał Przechrztę.
30' - (4:1) Adrian Zasłonka wykorzystuje podanie od Zbyszka Zaborowskiego i pokonuje dobrze dysponowanego Symonowicza.
33' - (4:2) Zasłonka do Krysińskiego, strzał i gol! Złoty Lew odrabia straty.
35' - Herbuś nie trafia na pustaka.
38' - (5:2) Przechrzta broni uderzenie Bałagi, z dobitką Drabickiego nie daje już sobie rady.
39' - Zasłonka z wolnego, broni Symonowicz.

Ekipa Jacka Nosewicza wbrew przewidywanio bukmacherów pokonuje zespół Złotego Lwa. Team Pawłowskiego nie poddał się bez walki, ale z tak broniącym Symonowiczem nie było opcji, żeby wpadły więcej niż dwa gole. W następnej kolejce 3M zagra z Golden Care Football, Lwa czeka natomiast mecz z Castoramą.