Skład: Pondel, Pondel, Słowiński, Gruszka, Kloczkowski, Rudzki, Lungu, Olkowski, Giermek
Skład: Okoniewski, Ziemba, Zahorski, Kocjan, Szpunar, Perszke, Szczepanski, Tomczyk, Pietrańczyk, Miszta
24' Tomasz Pondel
30' Damian Rudzki
33' Damian Rudzki
35' Tomasz Pondel
36' Tomasz Słowiński
40' Damian Rudzki
4' Tomasz Zahorski
7' Michał Perszke
38' Tomasz Zahorski
Zawodnik meczu: Damian Rudzki (Miał największy wkład w wygraną Tomtexu. Statystyki nie kłamią. Cztery gole i jedna asysta, szacuneczek.)

Drugim sobotnim spotkaniem pierwszej ligi będzie starcie lidera - Tomtexu, z debiutantem - Golden Care Football. Pierwsi podobnie jak jesienią przy Skwierzyńskiej udanie rozpoczęli sezon, zanotowali dwie wygrane, strzelili 19 bramek i stracili zaledwie 4. Z racji tego, że apetyty rosną w miarę jedzienia, teraz również będą chcieli zapunktować, ale nikt im tych punktów za darmo nie odda, zwłaszcza ekipa Tomasza Zahorskiego, która już w premierowym starciu tej zimy, pokazała się z dobrej strony. Niestety nie udało im się zwyciężyć i przytrafiła im się porażka ze Złotym Lwem (2:3), ale w tym starciu "Goldeni" pokazali wiele ciekawych zagrań. Pytanie więc jak zaprezentują się grając z liderem? Czy uda im się zatrzymać bramkostrzelny duet przeciwników - Damian Rudzki-Mateusz Giermek i zdobyć premierowe punkty w lidze halowej? A może to "Połączeni Piłką" pójdą za ciosem i zgarniając komplet, utrzymają prowadzenie w stawce pierwszoligowców?

1' - Michał Pondel wczoraj miał urodziny (jeszcze raz najlepszego!), w ramach prezentu dzisiaj stanie na budzie już od pierwszej minuty!
2' - Uderzenie Michała Perszke, łapie to Michał Pondel, a Organizator robi wielkie "Łoooo!".
3' - (0:1) Tomtex nie ma zamiaru czekać i od początku bierze się do roboty - piłkę w siatce już w 3. minucie umieszcza Adrian Lungu!
4' - "Karton jak ch**" - fachowym okiem ocenia sytuację arbiter Niciński, zajmujący się aktualnie obsługą zegara. Dzierżący gwizdek Kamil Struski podziela jego zdanie w 100% i za faul pokazuje żółtko Tomkowi Zahorskiemu.
6' - "Tomtex to ma chyba codziennie mecz. Co ja jestem to oni grają" - rozmyśla sędzia Struski.
7' - Posiadający profesjonalnie nadrukowany numer trzy na koszulce Mateusz Olkowski w sytuacji sam na sam z Ziembą trafia prosto w niego.
7' - (1:1) Michał Perszke ruszył z połowy, wyszedł na sam na sam, minął Michała Pondla i doprowadził do remisu. Jakie to proste.
8' - "Kur**, po co ten Okoniewski tam poszedł jak oni mają bramkarza" - rozmyśla zegarowy Niciński.
10' - (1:2) Błąd Golden Care, obrońca głową zgrywa do własnego bramkarza, a całość przecina Damian Rudzki, wyprowadzając Tomtex na prowadzenie.
12' - Irańska siatkarka leży jak długa pod banerem Mateusza Stadnika. Nie wiemy czy to rodzaj modlitwy, czy na serio coś się stało. "Pomoc medyczna potrzebna?" - dopytuje zegarowy Niciński. Na posterunku jest jednak Okoniewski, który fachową opieką medyczną składa TePe17 do kupy.
14' - Kąśliwy strzał Lungu, niewielu centymetrów brakowało do szczęścia.
14' - Brutal Perszke wycina Lungu, mamy wolny dla Tomtexu.
16' - Irańska siatkarka z ławki komunikuje sędziemu, że Tomtex chce wziąć czas. Chwila moment i mamy czas dla Tomtexu.
18' - Piąte przewinienie Golden Care. Każde kolejne oznaczać będzie rzut karny przedłużony dla Tomtexu.
19' - Rudzki głową przedłuża długą piłkę z obrony, idzie jednak nad bramką.
19' - (1:3) "Ułała companiero! Ale przypier*****!" - bramka Mateusza Giermka wywarła ogromne wrażenie na zegarowym Nicińskim!
20' - Świetna interwencja Ziemby ratuje Golden Care przed stratą gola.
21' - Maciej Kocjan z ostrego kąta, Michał Pondel zbija to na róg.
23' - Strzał Rudzkiego dobrze broni Okoniewski.
24' - (1:4) Rudzki podał do TePe17, a irańska siatkarka, która niby ma dzisiaj "nogi w du***" wykrzesała z siebie jeszcze jakieś moce pokonała Łukasza Okoniewskiego!
25' - " O, Okoniewski dostał w jaja" - słusznie zauważył zegarowy Niciński. Chwila przerwy i gramy dalej.
28' - "Ja się boję tego bramkarza, on tak krzyczy. Niech sobie na swoich krzyczy" - zgłosił stolikowi sędzia Struski.
30' - (1:5) Damian Rudzki na pełnym spokoju wykańcza podanie od Mateusza Giermka! Tomtex ma już cztery gole przewagi!
31' -  Irańska siatkarka podbiega do stolika i podpytuje "Ładnie wyglądam?". Nikt nawet nie chce odpowiadać, to pewnie przez tę piżamę.
33' - (1:6) Irańska siatkarka podaje do Damiana Rudzkiego, a ten ofiarnym wślizgiem zamyka tę akcję!
35' - Tomasz-Irańska Siatkarka-Pondel przechwytuje piłkę, później okazało się jednak, że zapomniał z szatni jednej nogi, przez co rajd golem się nie kończy.
35' - (1:7) Klepeczka Tomtexu okazuje się zabójcza dla Golden Care. Olkowski do Kloczkowskiego, Kloczkowski do TePe17, a Pondel zamyka to z 50 centymetrów i mamy już 1:7!
36' - (1:8) Tomtex na fali, dzisiaj do siatki trafia nawet Prezes Słowiński!
38' - (2:8) Tomasz Zahorski uderza z dystansu i możemy odnotować bardzo ładnego gola Golden Care!
40' - Irańska siatkarka znów leży, tym razem na parkiecie. "On musi iść na ten trening z Mateuszem, bo dzisiaj nim jak szmatą rzucają" - komentuje kamarzysta Czuchraj.
40' - (2:9) Kropkę nad "i" stawia Damian Rudzki, który trafia do siatki po raz czwarty!

Nie było opcji, żeby tak grające Golden Care przeciwstawiło się tak grającemu Tomtexowi. Kolejne, trzecie już w tym sezonie, w pełni zasłużone zwycięstwo drużyny Michała Pondla. Lider pierwszej ligi w następnej kolejce zmierzy się z AWL, ostatni w tabeli Golden Care czeka pojedynek z Realem Compensacion.