Skład: Okoniewski, Ziemba, Zahorski, Perszke, Szczepanski, Śmieszniak, Bernacki, Kret, Pietrańczyk
Skład: Polańczyk, Kopyś, Pawłowski, Szozda, Krysiński, Przechrzta, Zasłonka, Tomaska, Gołdyn, Kałmuk
14' Łukasz Kopyś
20' Piotr Krysiński
32' Marcin Gołdyn
34' Marcin Gołdyn
Zawodnik meczu: Marcin Gołdyn (Autor dwóch goli i to goli kluczowych - to one pozwoliły ekipie Złotego Lwa ze stanu 1:2 zrobić 3:2 i w konsekwencji zainkasować trzy ważne punkty.)

Ostatnim meczem w ramach pierwszej ligi, w zbliżający się weekend będzie starcie Złotego Lwa z debiutantem - Golden Care Football. Pierwsi już swój premierowe spotkanie w edycji zimowej rozegrali i na pewno nie wspominają go najlepiej. Ulegli bowiem Drukgrafowi Mirków 2:8. Nie grali jednak w najmnocniejszym składzie, a na dodatek radzić musieli sobie bez nominalnego bramkarza. Teraz zapewne będą chcieli się zrehabilitować i ich rywal już musi się bać, bo przecież Lew jest jak lew, nieprzewidywalny i niezwykle groźny. Odpierać ataki drużyny Pawła Pawłowskiego będą "Goldeni" o których zbyt wiele powiedzieć nie możemy. Bliżej znane są nam trzy osoby z ich składu, czyli bramkarz - Łukasz Okoniewski (wieloletni golkiper Żaru Tropików), Mateusz Dłutowski (były gracz The Celestes i Ozone) oraz Maciej Womperski (również epizod w The Celestes) i wiemy, że akurat one w piłkę grać potrafią. Jak radzić sobie będą w kolektywie. Z powodu większego ogrania i doświadczenia wrocbalowi bukmacherzy bardziej przychylni są dawnemu RTV Euro AGD, ale czy wyciągnie ono wnioski z ostatniej klęski i zapunktuje? Czy jednak to team Tomasza Zachorskiego z przytupem wejdzie w sezon i pokaże próbkę swoich możliwości?

1' - Uderzenie Łukasza Kopysia, mamy rożny dla Złotego Lwa.
3' - Ziemba piąstkuje piłkę prosto pod nogi Zasłonki, który bez wahania decyduje się na strzał, po którym świetnie interweniuje kiper Golden Care.
4' - "K****, w jedną i drugą stronę zapier******" - zgadzamy się z arbitrem, tempo meczu jest naprawdę imponujące.
5' - Uderzenie Gołdyna z dystansu, dobrze interweniuje przy tym Ziemba.
9' - Strzał Zahorskiego z połowy boiska, piłkę wyłapuje Przechrzta, a tą interwencją zasługuje sobie na pochwałę kierownika Pawłowskiego.
10' - Złoty Lew klepie sobie w okolicach pola karnego, później odgrywa do tyłu na Polańczyka, słyszymy hasło "lufa!", a później oglądamy całkiem konkterną lufę, którą blokuje jednak Michał Perszke.
12' - Świetna interwencja Ziemby, Andrzej Szozda jeśli przygotował na dzisiaj jakąś spektakularną cieszynkę będzie musiał jeszcze chwilę poczekać, żeby nam ja zaprezentować.
13' - Uderzenie Bartka Kreta, poszło jednak obok słupka.
14' - Strzał Tomasza Tomaski, Ziemba dobrze zbija to do boku.
14' - (1:0) No i udało się w końcu znaleźć sposób na pokonanie dobrze dysponowanego Ziemby! Wynik spotkania otwiera Łukasz Kopyś!
15' - Perszke dograł na wolne pole do Bernackiego, a ten marnuje dogodną sytuację i wali na pałę z pierwszej piłki celując w okno. Futbolówka jednak nie współpracuje i idzie obok słupka.
15' - (1:1) Uderzenie sprzed pola karnego w długi róg i mamy wyrównanie! Do remisu doprowadza Michał Perszke!
18' - Ziemba zatrzymuje uderzenie Andrzeja Szozdy.
20'- Zasłonka z dystansu, Ziemba przenosi to nad poprzeczką.
20' - Żółtą kartką za faul ukarany zostaje Piotr Krysiński. Po faulu mamy wolny, z wolnego uderza Michał Perszke, później dobija Tomasz Zahorski, a całość zatrzymuje Dariusz Polańczyk, który z tego wszystkiego prawie zostaje znokautowany. "Ale Daruna dostał w kniapę" - losem zawodnika przejął się arbiter Marcin Niciński.
21' - Na budzie Golden Care melduje się odziany w urokliwą bluzę Supermana (ponoć po cztery dyszki takie ciuchy chodzą na AliExpress) Łukasz Okoniewski.
21' - Od pierwszych minut drugiej odsłony spotkania w pełni skupiony jest popularny Okoń, który w wolnych chwilach dorabia sobie jako Spiker Wrocbalu. Bramkarz Golden Care świetnie broni strzał Piotra Krysińskiego.
26' - Uderzenie Szozdy, piłka zatrzymuje się na koledze z drużyny - Marcinie Kałmuku.
28' - Adrian Zasłonka aż sobie oczy zasłonił po tym co odwalił. To powinna być brameczka, a Polańczyk powinien mieć asystę.
29' - Dwie fantastyczne interwencje Okoniewskiego, po strzałach Gołdyna i Krysińskiego.
30' - (1:2) Wolny dla Golden Care, Perszke podaje do Zahorskiego, a ten mocnym strzałem pokonuje Marasa Przechrztę!
30' - Kolejna dobra interwencja Okoniewskiego.
32' - Strzał Szozdy, piłke z pustej bramki wybija Śmieszniak.
32' - (2:2) Szozda podaje do Gołdyna, a ten uderza z pola karnego i pakuje piłkę do sieci obok Okoniewskiego!
34' - (3:2) Lwy na prowadzeniu! Gołdyn ustrzela dublecik!
35' - Okoniewskiemu znudziło się między słupkami i zrobił sobie wycieczkę na połowę. W ramach urozmaicenia wycieczki decyduje się na strzał, który blokuje defensywa rywala. Chwilę później wojaże Okonia mogły zakończyć się dość nieciekawie, bo piłkę na pustaka próbował posłać Szozda.
38' - Ładna klepka Złotego Lwa, po klepce na randkę sam na sam z Okoniem załapuje się Zasłonka, ale Superman z Golden Care zbyt romantyczny nie jest i efektownym pajacykiem kończy to rendez-vous.

Ciekawy, toczony w naprawdę konkretnym tempie mecz, w którym nie brakowało sytuacji z obu stron. Ostatecznie trzy punkty inkasuje bardziej zdeterminowana ekipa Złotego Lwa, w dużej mierze dzięki świetnym dwóm minutom w wykonaniu Gołdyna. W następnej kolejce zespół Pawła Pawłowskiego skrzyżuje rękawice z 3M, Golden Care zagra natomiast z Tomtexem.