16.12 godz. 17:40, Przesmyckiego 10, Sedzia: Marcin Niciński
1 : 6
( 0 : 4 )
Skład: Wędzonka, Marszałek, Głodek, Orszewski, Głowacki, Borowiak, Nowak, Molenda
Skład: Drabicki, Bałaga, Symonowicz, Symonowicz, Herbuś, Apicionek
10' Jarosław Marszałek
11' Dariusz Głowacki
14' Marcin Orszewski
18' Piotr Wędzonka
30' Dariusz Głowacki
37' Jarosław Marszałek
35' Tomasz Bałaga (Rzut karny)
Zawodnik meczu: Dariusz Głowacki (Cała drużyna PWR rozegrała fantastyczne zawody, lecz najpiękniejsze trafienie zanotował Dariusz Głowacki! Wyróżnić trzeba również Jarosława Marszałka oraz Przemysława Nowaka.)

Tydzień temu rozegrane zostały dwa spotkania pierwszej ligi, a teraz kibice ujrzą zaledwie jedno starcie w ramach tejże klasy rozgrywkowej. Na przeciw siebie staną beniaminek - 3M i spadkowicz - Politechnika OldBoys. Pierwsi w poprzednim sezonie zajęli czwarte miejsce premiowane awansem, drugim zaś zabrakło punktu, aby utrzymać się w elicie. Znając mentalność obu wymienionych ekip, nie zamierzają oni walczyć o przysłowiową pietruszkę, a o najwyższe cele. PWR pragnie się odbudować i wrócić do Superligi, a fakt ogromnego zgrania i doświadczenia jakiego posiadają przecież bardzo wiele, stawia ich w roli głównego faworyta do awansu. Akcje teamu Jacka Nosewicza stoją nieco niżej, ale nie można go lekceważyć. Debiutantowi piłka przy nodze nie przeszkadza i w swoim pierwszym starciu po awansie, będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony. Kto z uśmiechem na ustach będzie schodził z parkietu po końcowym gwizdku sędziego Marcina Nicińskiego? A może ujrzymy pierwszy w tym sezonie podział punktów? Przekonamy się!

2' Łukasz Herbuś uderza sprzd pola karnego i futbolówkę na rzut rożny odbija Przemysław Nowak.
4' Dobre wyjście z bramki Nowaka i ciekawie zapowiadająca się akcja 3M "pali na panewce".
6' Obok bramki przelatuje strzał Marcina Orszewskiego.
8' Próba Bartosza Drabickiego i piłkę z trudem broni Przemysław Nowak.
9' Nieznacznie myli się Przemysław Głodek i zamiast bramki mamy aut bramkowy dla 3M.
10' Z rzutu wolnego wprost w mur uderza Łukasz Herbuś.
10' GOL! (0-1) - Wynik spotkania otwiera Jarosław Marszałek, który precyzyjnym strzałem z pola karnego nie daje żadnych szans Wojciechowi Symonowiczowi.
11' GOL! (0-2) - O matko Boska, ależ to było fantastyczne trafienie Dariusza Głowackiego! Piłka po uderzeniu gracza PWR "zdjęła pajęczynkę" z bramki 3M! Mamy nadzieję, że nasza ligowa kamera uchwyciła tę bramkę i będą mogli Państwo ją podziwiać!
14' GOL! (0-3) - Po dograniu Jarosława Marszałka piłkę do bramki pakuje Marcin Orszewski.
16' Sprzed pola karnego na bramkę uderza Orszewski, lecz próba ta trafia w boczną siatkę.
18' Wprost w goalkeepera w dogodnej sytuacji uderza Dariusz Głowacki.
18' GOL! (0-4) - Zapowiada nam się pogrom... Dwójkowa akcja Dariusza Głowackiego oraz Piotra Wędzonki i po podaniu tego pierwszego futbolówkę do siatki kieruje ten drugi.
20' Ofiarna interwencja Przemysława Nowaka i nadal nie mamy bramki honorowej dla 3M.
22' Atomowe uderzenie z rzutu wolnego Dariusza Głowackiego zatrzymuje się na brzuchu Wojciecha Symonowicza.
24' Po nodze obrońce na rzut rożny wychodzi strzał Michała Bembenka.
26' Tomasz Bałaga wychodzi sam na sam z goalkeeperem, lecz przegrywa to starcie - nadal na koncie 3M zero bramek.
27' Indywidualna akcja Tomasza Apicionka kończy się przegranym starciem z Przemysławem Nowakiem.
28' Ponownie w ataku Apicionek, lecz tym razem jego strzał przelatuje nad poprzeczką.
30' GOL! (0-5) - Poklepali gracze PWR i mamy piąte trafienie dla teamu Jarosława Marszałka! W notesie sędziego zapisuje się ponownie Dariusz Głowacki, a asystę przy tym uderzeniu zapisujemy na konto Marcina Orszewskiego.
32' Mając wypracowany wynik gracze PWR "bawią się" ze swoim rywalem i nabijają sobie statystyki posiadania piłki.
34' Z dystansu na bramkę uderza Marcin Orszewski i pewnie broni goalkeeper.
35' GOL! (1-5) - Za zagranie piłki ręką w polu karnym mamy "wapno" dla 3M! Do futbolówki podchodzi Tomasz Bałaga i bez problemu pokonuje Przemysława Nowaka.
37' GOL! (1-6) - Błyskawiczna odpowiedź spadkowicza z Superligi i mamy kolejne (drugie już dzisiejszego wieczoru) trafienie Jarosława Marszałka.

Jednostronne widowisko, w którym spadkowicz z Superligi pokazał, że jego tegorocznym celem jest powrót do Wrocbalowego raju. Ekipa Jarosława Marszałka bez trudu rozprawiła się z 3M i już teraz jest stawiana w roli głownego faworyta do zwycięstwa w pierwszej lidze.