19.02 godz. 13:00, Przesmyckiego 10, Sedzia: Marcin Niciński
Skład: Rybiński, Zakrzewski, Nawłoka, Litwa, Rafalski, Madej
Skład: Kinal, Dudała, Kosma, Garcarek, Garłowski, Zadworny, Łutczak, Janiak, Górzyński
14' Rafał Rybiński
17' Rafał Rybiński
26' Damian Madej
28' Rafał Rybiński
33' Łukasz Zakrzewski
35' Rafał Rybiński
37' Łukasz Zakrzewski
39' Damian Madej
39' Rafał Rybiński
40' Damian Madej
36' Piotr Garcarek
39' Filip Janiak
Zawodnik meczu: Rafał Rybiński (Fenomenalny występ zawodnika Japanu, który nie tylko strzelił sześć goli ale i zaliczył kilka asyst. Na wyróżnienie zasłużył też Adrian Nawłoka, który w pierwszej połowie kilkukrotnie zatrzymał ofensywę GM Roads.)

Po beznadziejnym początku sezonu GM Roads wydaje się wkroczyć na właściwe tory i już nie można go lekceważyć, bo może zaskakiwać. "Abstynenci" poniesieni ostatnią wygraną z Oponixem - będą chcieli zapunktować także z Japanserwis. Oponix to jednak nie team Tomasza Malca i żeby go zaskoczyć - beniaminek musi wznieść się na wyżyny swoich umiejętności. Jest jednak w stanie to zrobić, ale musi zjawić się przy Przesmyckiego w najsilniejszym składzie, z Filipem Janiakiem, Danielem Szczytowiczem i Łukaszem Górzyńskim. Czy ta trójka w niedziele przybędzie, zrobi różnicę i pozostawi w polu pokonanych Adriana Nawłokę i jego kompanów?

1' Za nami pierwsze sekundy spotkania a Garłowski już popisuje się pięknym przyjęciem a'la Cristiano Ronaldo.
2' Rybiński pada na parkiet po zderzeniu z Dudałą, na boisko wbiega T.Pondel i przy pomocy Ice Mixa udziela pomocy zawodnikowi Japanserwis.
4' "Ryba" znów leży, tym razem po zderzeniu z Garcarkiem. Na szczęście nic poważnemu graczowi w pomarańczowo-żółtym stroju się nie stało.
6' Okazja Japanu, Rybiński tylko w poprzeczkę!
7' Tym razem przed szansą GM Roads! Górzyńsi do Janiaka a ten przegrywa pojedynek z Adrianem Nawłoką.
8' Powtórka sytuacji z poprzedniej minuty, ponownie górą Nawłoka.
10' GOL! (0:1) - Rafał Rybiński wyprowadza swój zespół na prowadzenie! Piłka odbita od dwóch słupków wpada do siatki!
14' GOL! (0:2) - Rafalski wykłada piłkę Rybińsiemu a ten płaskim strzałem pokonuje Kinala.
16' Nawłoka odpiera ataki napastników GM Roads.
17' Łukasz Zakrzewski pomimo prowadzenia cały czas ma pretensje do swoich kolegów z boiska.
17' GOL! (0:3) - Książkowa akcja Japanu, piłka jak po sznurku wędruje od Zakrzewskiego, przez Litwą aż do Rybińskiego, który strzałem w długu róg kompletuje hattricka.
19' Szczytowicz do Dudały, ten oddaje mocny strzał ale Adrian Nawłoka broni nogami!
23' Górzyński podaje do Kosmy między nogami Rybińskiego, ten oddaje mocny strzał ale Nawłoka oaruje piłkę do boku.
26' GOL! (0:4) - Damian Madej fantastyczną podcinką pokonuje Tomka Kinala.
27' Na tablicy wyników 4:0 a popularny "Sezon" cały czas "ciupie" swoich kolegów z drużyny.
28' GOL! (0:5) - Rafał Rybiński jest dziś nie do zatrzymania! W sytuacji sam na sam, bez żadnego problemu pokonuje źle ustawionego Kinala.
29' Mocny i równie mocno niecelny strzał Rybińskiego na bramkę GM Roads.
30' Łukasz Zakrzewski marnuje stu procentową sytuację nie trafiając do pustej brmki po podaniu Rafalskiego.
32' "Ryba" szuka podania do Madeja, piłka odbija się od nóg Górzyńskiego i co o mały włos nie zmyliło Kinala. Ten jednak wykazał się czujnością.
33' GOL! (0:6) - Tym razem Zakrzewski wykorzystał podanie Rafalskiego i mamy szóste trafienie dla Japanserwis!
35' GOL! (0:7) - I znów Rafał Rybiński!
36' GOL! (1:7) - Zadworny podaje z rzutu rożnego do Garcarka a ten atomowym strzałem pokonuje Nawłokę.
37' GOL! (1:8) - Rybiński wykłada piłkę Zakrzewskiemu a ten pokonuje Kinala
37' ŻK - Zakrzewski ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie względem kolegi z zespołu.
39' GOL! (1:9) - Madej posyła półgórną piłkę do bramki Kinala
39' CzK - Filip Janiak fauluje wychodzącego sam na sam Rybińskiego! Sędzia nie ma wątpliwości
39' GOL! (1:10) - Rzut wolny wykorzystuje sam poszkodowany!
40' GOL! (1:11) - Wynik spotkania ustala Madej po podaniu Rybińskiego.

Japanserwis nie dał szans beniaminkowi. Fenomenalne zawody po raz kolejny zagrał Rafał Rybiński. Zespół Tomasza Malca wciąż liczy się w walce o podium.