08.01 godz. 12:50, Redeco, Sedzia: Tomasz Pondel
( 3 : 1 )
Skład: Kinal, Dudała, Pietruszka, Goguł, Garcarek, Garłowski, Zadworny, Szczytowicz, Janiak
Skład: Olejniczak, Styczyński, Bogusz, Schmidt, Sobczyk, Maziarz, Król, Komorowicz
17' Filip Janiak
28' Daniel Szczytowicz
33' Filip Janiak
1' Arkadiusz Bogusz
2' Arkadiusz Bogusz
7' Włodzimierz Styczyński
19' Arkadiusz Bogusz
25' Adrian Sobczyk
26' Arkadiusz Bogusz
27' Artur Komorowicz
29' Daniel Król
31' Adrian Sobczyk
39' Arkadiusz Bogusz
Zawodnik meczu: Arkadiusz Bogusz (Arek był aktywny przez całe spotkanie, które zakończył zdobyciem czterech bramek. Wyróżnić trzeba także Adriana Sobczyka i Konrada Schmidta. )

Niezwykle ciekawie zapowiada się pojedynek beniaminków, którzy w poprzednim sezonie zajęli odpowiednio pierwsze i drugie miejsce w pierwszej lidze. Grając na tym poziomie rozgrywek GM Roads rozbiło Michałków - 8:2, ale to nie pozwoliło im świętować złotych medali. Teraz Artur Komorowicz i jego koledzy będą chcieli zrewanżować się ekipie Piotra Garcarka. W swoim pierwszym spotkaniu w tym sezonie "pomarańczowi" ulegli Sokołowi Wrocław i ich wola zwycięstwa jest jeszcze bardziej niezaspokojona. Czy uda im się zdobyć pierwsze punkty w Superlidze? Czy może jednak "Abstynenci" z dobrej strony pokażą się kibicom na tym poziomie rozgrywek - dając jasny sygnał - że walka tylko i wyłącznie o utrzymanie - ich nie interesuje?

1' (1:0) - Rozklepana defensywa Michałków. Arkadiusz Bogusz-Adrian Sobczyk-Arkadiusz Bogusz i zawodnik z "7" na plecach strzałem przy słupku zaskakuje Tomasza Kinala.
2' (2:0) - Bogusz staje oko w oko z Kinalem i z dość ostrego kąta, z lewego skrzydła pakuje piłkę do siatki płaskim uderzeniem.
3' Michał Goguł mija rywala na prawej stronie i strzela na bramkę, ale w boczną siatkę.
7' Krótko rozgrany rzut wolny przez GM Roads. Filip Janiak do Pawła Zadwornego, a ten trafia w boczną siatkę.
7' (3:0) - Strzał Marcina Maziarza z prawej strony - Kinal zbija piłkę do boku. Do tej w porę dobiega Włodzimierz Styczyński i strzałem z woleja pokonuje bramkarza.
8' Daniel Król wychodzi w sytuacji sam na sam z bramkarzem i w ostatniej chwili świetnie piłkę spod nóg wygarnia mu Kinal.
10' Kontra Michałków. Adrian Sobczyk wystawia piłkę jak na tacy do Króla, a ten nie strzela do pustej bramki.
11' Mocny strzał Jacka Dudały sprzed pola karnego i piłkę pewnie chwyta Konrad Schmidt.
12' Udana interwencja Kinala po uderzeniu Styczyńskiego.
14' Dudała do Daniela Szczytowicza, a ten uderza na pustą bramkę, lecz w porę piłkę z linii bramkowej wybija obrońca Michałków.
15' Szczytowicz sprzed pola karnego strzela - obok słupka.
16' Goguł do Dudały na wolne pole, a ten sprzed pola karnego strzela w słupek!
17' Dwie dobre interwencje Kinala po strzałach Sobczyka.
17' Mocny strzał Goguła z dystansu i z trudem futbolówkę chwyta Schmidt!
17' (3:1) - Szczytowicz zagrywa do nadbiegającego w pole karne - Janiaka, a ten potężnym uderzeniem pod poprzeczkę pokonuje Schmidta!
19' Jakub Pietruszka przegrywa pojedynek jeden na jeden ze Schmidtem.
19' Bogusz zostaje ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.
20' Goguł z bliska uderza wprost w świetnie interweniującego golkipera.
21' Dudała mija rywala i oddaje strzał obok bramki. Szczytowicz z bliska uderza wprost w golkipera Michałków.
21' Goguł z dystansu strzela, rykoszet i instynktowną interwencją popisuje się Schmidt.
23' Dobra interwencja Kinala po uderzeniu Olejniczaka z lewej strony.
24' (4:1) - Garcarek traci piłkę na rzecz Maziarza, a ten trafia wprost w bramkarza. Po chwili do odbitej piłki dopada Sobczyk i pakuje futbolówkę do pustej bramki.
25' (5:1) - Bogusz zabiera piłkę rywalowi, staje oko w oko z Kinalem i płaskim uderzeniem przy słupku go pokonuje.
26' Czas dla GM Roads!
27' (6:1) - Strzał z dużego palca Artura Komorowicza i mamy szóstego gola dla Michałków w tym spotkaniu.
28' (6:2) - Kontra GM. Szczytowicz sam na sam z bramkarzem - uderza wprost w niego, ale jego dobitka już wpada do siatki.
29' (7:2) - Kolejny fatalny błąd w defensywie GM-u i wykorzystuje go Król - wygrywając pojedynek jeden na jeden z Kinalem.
31' (8:2) - To co dzisiaj wyprawia GM Roads w defensywie jest niepojęte. Kolejna strata, tym razem Goguła. Piłkę przejmuje Sobczyk, mija bramkarza i pakuje ją do pustej bramki.
32' Słupek po strzale Janiaka.
33' (8:3) - Janiak zabiera się z piłką, mija obrońcę, wyprzedza bramkarza i pakuje piłkę do siatki płaskim strzałem.
34' Szczęśliwa interwncja Kinala po uderzeniu Komorowicza.
35' Czas dla Michałków!
37' Maziarz z lewej strony strzela - Kinal nogami broni to uderzenie.
37' Janiaka strzał broni instynktownie Schmidt.
38' Świetna parada Schmidta po strzale Szczytowicza!
39' (9:3) - Komorowicz na skrzydło do Bogusza, a ten płaskim strzałem przy krótszym słupku zaskakuje Kinala.

Historia sprzed roku się powtórzyła. Michałki znowu rozbiły GM Roads i zasłużenie zdobyły premierowe punkty w Superlidze. Ich rywal zagrał bardzo słabe spotkanie i musi jak najszybciej wyciągnąć wnioski, bowiem o utrzymanie w elicie będzie im niezwykle ciężko. Zarówno Michałki jak i GM następnym razem zmierzą się z Car Zone Wrocław.