27.02 godz. 22:30, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
4 : 9
( 3 : 6 )
Skład: Kaczmarczyk, Chmiel, Cholewa, Gorazdowski, Najgiebauer, Grobelny, Głuszek
Skład: Dębicki, Łabuda, Kłowaty, Pandza, Śleszyński, Stępień, Guzikiewicz, Nowak, Cęcek
2' Paweł Gorazdowski
10' Daniel Kaczmarczyk
11' Michał Grobelny
13' Daniel Kaczmarczyk
14' Daniel Kaczmarczyk
17' Michał Grobelny
25' Artur Najgiebauer
28' Daniel Kaczmarczyk
34' Marek Chmiel
38' Paweł Gorazdowski
6' Łukasz Nowak
15' Maciej Stępień
18' Maciej Stępień
19' Paweł Łabuda
35' Piotr Śleszyński
Zawodnik meczu: Daniel Kaczmarczyk (Daniel jak na kapitana przystało pociągnął grę swojej drużyny. Gracz ten strzelił cztery gole i zanotował asystę. Wyróżnić trzeba także Pawła Gorazdowskiego. )
Lux Torpeda ma za sobą już osiem spotkań, z żadnego jednak zadowolona być nie może. Zespół Daniela Kaczmarczyka recepty na punkty tej zimy mimo usilnych starań znaleźć nie może. Rywal Torped - Qiagen DNA Crew również nie radzi sobie fenomenalnie - w tym sezonie wygrywał tylko z niżej notowanymi ekipami JaCierpieDole FC i KS Monterail, pozostałe pięć spotkań przegrywając. Torpeda ma więc szanse na przełamanie, ale żeby z niej skorzystać musi znaleźć sposób na zatrzymanie Łukasza Nowaka, który pod balonem czuje się jak ryba w wodzie i bramki strzela z ogromną łatwością (68% wszystkich goli zdobytych przez DNA w tej edycji to jego zasługa). Czy ekipie Lux Torpedy uda się znaleźć sposób na żądnego goli lidera klasyfikacji najlepszych strzelców i w końcu się przełamać dowiemy się dzisiaj po godzinie 23.

2' (0:1) - Daniel Kaczmarczyk na lewą stronę zagrywa do Pawła Gorazdowskiego, a ten strzałem w długi róg bramki pokonuje Dariusza Dębickiego.
3' Łukasz Nowak mija obrońcę i oddaje strzał, po którym udanie, nogami interweniuje bramkarz.
4' Dwa groźne strzały Macieja Stępnia i dwie świetne interwencje Marka Chmiela.
6' (1:1) - Łukasz Nowak precyzyjnym uderzeniem przy dalszym słupku zaskakuje Chmiela. Mamy remis!
10' (1:2) - Szybki atak Lux Torpedy. Gorazdowski prostopadle zagrywa do Kaczmarczyka, który strzałem po ziemi, obok wychodzącego z bramki golkipera - umieszcza futbolówkę w siatce.
11' (1:3) - Lux Torpeda idzie za ciosem. Gorazdowski podaje do Michała Grobelnego, a ten oddaje strzał, po którym piłka odbija się od słupka i wpada do siatki.
12' Uderzenie Sylwestra Głuszka z dystansu i Dębicki przenosi piłkę nad poprzeczką.
13' (1:4) - Gorazdowski z rzutu rożnego zagrywa w tempo do Kaczmarczyka, który strzałem z woleja pokonuje Dębickiego!
14' (1:5) - Paweł Cholewa do Kaczmarczyka, który strzałem z najbliższej odległości pokonuje bramkarza po raz kolejny.
15' (2:5) - Nowak do Stępnia, a ten strzałem sprzed pola karnego, przy słupku pokonuje Chmiela.
17' (2:6) -Cholewa na przedpolu bramki rywala zabawił się z dwoma obrońcami i odegrywa piłkę do znajdującego się w polu karnym Grobelnego, który strzałem obok Dębickiego - podwyższa prowadzenie swojej drużyny.
18' Nowak mija obrońcę i oddaje strzał, który nogami broni Chmiel.
18' Stępień taktycznie fauluje rywala i zostaje ukarany żółtą kartką.
19' (3:6) - Nowak do Pawła Łabudy podaje piłkę, ten mija obrońcę i strzałem przy krótszym słupku zaskakuje Chmiela.
20' Dobra interwencja Dębickiego, który wygarnia piłkę spod nóg Gorazdowskiemu.
22' Słupek po strzale Artura Najgiebauera!
25' (3:7) - Grobelny do Najgiebauera zagrywa pod bramkę, a ten strzałem do "pustaka" podwyższa prowadzenie Lux Torpedy.
28' (3:8) - Centra Kaczmarczyka do Gorazdowskiego zamienia w gola dla "gości". Piłki bowiem nie dotknął ani golkiper ani tym bardziej gracz z numerem "12" na plecach.
29' Nowak z rzutu wolnego uderza w poprzeczkę!
33' Strzał Kaczmarczyka z rzutu wolnego przelatuje obok bramki.
34' Chmiel wygrywa pojedynek jeden na jeden z Nowakiem.
34' Żółta kartka za zagranie piłki ręką przez bramkarza poza polem karnym.
35' (4:8) - Piotr Śleszyński mocnym strzałem z pola karnego pokonuje Chmiela.
38' (4:9) - Cholewa do Gorazdowskiego, a ten uderzeniem sprzed pola karnego w kierunku dalszego słupka - znajduje sposób na pokonanie Dębickiego!

FC Lux Torpeda po wielu spotkaniach w końcu się przełamało i to w dobrym stylu. Drużyna Daniela Kaczmarczyka pewnie pokonała Qiagen i zdobyła pierwsze punkty w sezonie. Łukasz Nowak i jego koledzy nadal zawodzą i raczej zakończą sezon w strefie zaznaczonej kolorem "czerwonym". Następne pary meczowe obu tych ekip to: FC AmRest - Qiagen DNA Crew oraz FC Lux Torpeda - KS Monterail.