Skład: Nadgrodkiewicz, Jakiel, Kuśmierz, Jastrzębski, Pastuszka, Kokociński, Luźny, Rabel, Kokociński, Węcławski, Pastuszka, Szczucki, Winnicki, Wojciechowski
31' Łukasz Relich
35' Marcin Majak
36' Piotr Szymański
39' Marcin Majak
9' Łukasz Nadgrodkiewicz
25' Karol Luźny
34' Michał Rabel
Zawodnik meczu: Marcin Majak (Jak zwykle aktywny i jak zwykle skuteczny. Po raz kolejny znacznie przyczynił się do ostatecznego triumfu swojej drużyny. Marcin strzelił trzy bramki i zanotował dwie asysty. Wyróżnić należy także Łukasza Relicha.)

Mecz ten zadecyduje o tym kto zasiądzie na najniższym stopniu podium. W przypadku wygranej KPO brązowe medale przypadną ekipie Roberta Jakiela. Remis najbardziej urządza drużynę Fulanito, która dzisiaj zgarnęła łatwe trzy punkty z All Stars, które oddało walkowera i ma trzy oczka przewagi nad KPO i OBA. Wygrana Old Blue Angels jest scenariuszem również urządzającym Szachownice - Anioły zrównałyby się punktami z Fulanito, ale z racji tego, że zespół Pawła Rumina wygrał bezpośrednie stracie 8:4 OBA i tak skończyłoby sezon na czwartej lokacie. Ogrodomania zmobilizowała na ten bardzo ważny mecz aż 14 graczy, Old Blue Angels dysponować będzie dziś natomiast zaledwie 8-osobową kadrą.

2' - (0:1) Old Blue Angels wychodzi na prowadzenie - piłkę w siatce umieszcza Grzegorz Raś!
5' - Wiktor Grzywa broni strzał Marcina Kokocińskiego.
6' - (0:2) Medal oddala się od Ogrodomanii, a jest coraz bliżej Fulanito - Pawła Szczuckiego pokonuje Piotrek Szymański!
9' - (1:2) Grzywa pierwszy strzał KPO zatrzymuje, wobec dobitki Łukasza Nadgrodkiewicza jest jednak bezsilny. Ogrodomania łapie kontakt!
10' - (1:3) Podanie na prawo do Michała Trojana, strzał po długim i mamy piłkę w sieci! KPO znów ma dwa gole do odrobienia!
12' - Groźny strzał z dystansu Grzegorza Rasia wybija spod samej bramki Dawid Pastuszka.
17' - Kontra KPO, akcję kończy Mateusz Wojciechowski. Piłka wpada do siatki, gol jednak nie zostaje uznany, bo napastnik Ogrodomanii przy przyjęciu pomagał sobie ręką.
20' - (1:4) Prowadzenie OBA przed samą przerwą podwyższa Marcin Majak, którym mocnym strzałem zaskakuje Szczuckiego.
21' - (1:5) Piękne uderzenie głową Łukasz Relicha - golkiper KPO nie ma przy tym żadnych szans!
22' - (1:6) Chyba już jest pozamiatane... Prowadzenie OBA rośnie do pięciu bramek, a gola numer sześć strzela Piotr Szymański.
25' - (2:6) Piłka trafia do kompletnie niepilnowanego Karola Luźnego, ten większych trudności z pokonaniem golkipera OBA nie ma.
28' - (2:7) Marcin Majak podaje do Łukasza Relicha, ten oddaje strzał i mamy kolejnego gola dla OBA.
31' - (2:8) Rajd Majaka, odegranie do Łukasza Relicha, mocny strzał zza pola karnego i znów Szczucki musi schylać się do siatki po piłkę.
34' - (3:8) Piotr Kuśmierz odgrywa do Michała Rabela, a ten strzela gola... klatą!
35' - (3:9) Marcin Majak przeszedł pół boiska mijając bez większych problemów przeciwników, a następnie podciął piłkę nad golkiperem.
36' - (3:10) Pękła dyszka - gola numer dziesięć zdobywa Piotrek Szymański!
37' - Robert Jakiel uderza, a futbolówka trafia w słupek!
39' - (3:11) Piotr Szymański odgrywa do Marcina Majaka, a ten ustrzela hat-tricka i pogrąża KPO!

Old Blue Angels nie pozostawiło złudzeń kto dzisiaj był drużyną lepszą. Anioły zasłużenie wygrywają mecz z KP Ogrodomanią, dzięki czemu kończą zimowe zmagania zaraz za podium. KP Ogrodomania ostatecznie ląduje na piątej lokacie, a ekipą, która z tego obrotu spraw jest najbardziej zadowolona jest Fulanito - brązowy medalista III edycji. Obu ekipom dziękujemy za grę i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji ligi Wrocbal OFC. KP Ogrodomanii życzymy ponadto powodzenia w wiosennej rywalizacji w lidze Wrocbal na Kuźnikach, a Old Blue Angels we Wrocbalowej Lidze Biznesu na Skwierzyńskiej.