17.03 godz. 21:05, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
( 4 : 2 )
Skład: Mosiński, Hubisz, Kaczan, Raś, Majak, Rafalski, Szwedo, Szymański, Jędrzejczak
Skład: Gul, Guźniczak, Guźniczak, Procyszyn, Janik, Buczyński, Pawlaczyk
5' Piotr Szymański
11' Piotr Jędrzejczak
14' Grzegorz Raś
16' Marcin Hubisz
24' Piotr Szymański
25' Piotr Szymański
26' Grzegorz Raś
29' Marcin Majak
31' Marcin Majak
5' Piotr Buczyński
15' Piotr Buczyński
17' Piotr Buczyński
18' Piotr Buczyński
26' Piotr Buczyński
32' Marcin Janik
35' Piotr Buczyński
36' Marcin Hubisz (Gol samobójczy)
Zawodnik meczu: Piotr Buczyński (Można powiedzieć, że w pojedynkę wygrał z OBA. Czego się nie tknął zamieniał na gole. Piotrek aż sześć razy trafiał do siatki. Sprawiał przez cały mecz spore kłopoty obrońcom, co przełożyło się na kary indywidualne.)

Na koniec w pierwszej lidze czeka nas pojedynek dwóch zespołów mających w chwili obecnej zgoła odmienne cele. Ustępujący mistrz - Moico usilnie bije się o pozostanie w elicie. Na razie sytuacja nie wygląda zbyt ciekawie - ekipa Pawła Dobosza co prawda ostatnio wygrała z Wolves Wrocław, ale nadal nie może opuścić zaznaczonej na czerwono w tabeli strefy i do bezpiecznej lokaty traci dwa punkty. Anioły w ostatniej kolejce pauzowały i zostały wyprzedzone przez Fulanito, które ma w chwili obecnej tyle samo punktów co zespół Piotra Andrzejewskiego, ale wygrało bezpośrednie starcie 8:4. Brązowe medale są jednak w zasięgu ręki OBA. Aby przybliżyć się do tego celu potrzebna jest wygrana z Moico, które potrzebuje punktów bardziej niż tlenu. Ubiegłej zimy OBA przegrało 5:7. Czy teraz zrehabilituje się za tę porażkę i pogrąży zespół Pawła Dobosza?

2' - Marcin Majak trafia w poprzeczkę!
3' - Kamil Rafalski obija słupek!
5' - (0:1) Piotr Szymański strzałem z pola karnego pokonuje Zbyszka Guźniczaka.
5' - (1:1) Moico wyrównuje, a na listę strzelców wpisuje się Piotr Buczyński.
8' - Guźniczak wyłapuje strzał Jędrzejczaka.
11' - Świetna interwencja nogami Guźniczaka po strzale Jędrzejczaka.
11' - Jędrzejczak ogląda żółty kartonik za ciągnięcie za koszulkę Buczyńskiego.
12' - Majak drugi raz w tym meczu trafia w poprzeczkę!
14' - Kolejne żółtko, za faul na Buczyńskim. Tym razem dla Grzegorza Rasia.
15' - (2:1) Do siatki trafia Piotr Buczyński, Moico na prowadzeniua!
16' - (2:2) Ze strzałem z rzutu wolnego Marcina Majaka Guźniczak sobie radzi, z dobitką Hubczaka już nie bardzo. Mamy remis!
17' - (3:2) Uderza Buczyński a piłka po rykoszecie wpada do siatki, przy samym słupku!
18' - (4:2) One man show! Buczyński czwarty raz pokonuje golkipera Aniołów!
23' - (4:3) Piotr Szymański najpierw wkręcił w ziemię Gula, a następnie zwodem uszukał Guźniczaka. Piłka w siatce, Anioły tracą już tylko jednego gola.
25' - (4:4) No i mamy remis! Szwedo do Szymańskiego i Moico zostaje zaklepane!
26' - Piotr Buczyński zostaje faulowany przez Rasia, a to oznacza drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę dla gracza OBA.
27' - (5:4) Buczyński z rzutu wolnego pokonuje golkipera OBA. Moico na prowadzeniu!
29' - (5:5) Majak doprowadza do wyrównania strzałem z pola karnego zaskakując Guźniczaka!
31' - (5:6) Ależ come-back OBA! Marcin Majak wyprowadza Anioły na prowadzenie.
32' - (6:6) Błyskawiczna odpowiedź Moico, które za sprawą Marcina Janika doprowadza do wyrównania.
34' - Na wślizgu piłkę uderza Marcin Majak i pewnie broni goalkeeper "Białych".
35' - (7:6) Głową piłkę do siatki pakuje Piotr Buczyński.
36' - (8:6) Niefortunna interwencja we własnym polu karnym Marcina Hubisza i popularny "Kibic" pakuje piłkę do własnej siatki.
38' - Sprzed pola karnego mocno uderza Łukasz Szwedo, lecz czyni to minimalnie niecelnie.

Old Blue Angels jest nawyraźniej ekipą, która "leży" graczom Moico. Drugi rok z rzędu team Pawła Dobosza wygrywa z Aniołami, mimo, że faworytem przed tym meczem nie był. OBA nie poddało się jednak bez walki - wynik zmieniał się co chwilę i do końca nie było wiadomo kto ostatecznie zgarnie trzy punkty. Po 40 minutach wiedzieliśmy już, że zrobi to zespół Moico. Nie byłoby tego zwycięstwa bez Piotra Buczyńskiego. Obrońcy Old Blue Angels musieli się uciekać do fauli, żeby zatrzymywać niezwykle aktywnego napastnika Moico, oprócz kibiców nie nudził się więc też arbiter Niciński, który musiał sięgać do kieszonki po kartki i to nie tylko w żółtym kolorze. Dzięki staraniom Buczyńskiego Moico opuściło w końcu strefę spadkową i awansowało na ósmą lokatę. W przedostatniej kolejce zespół Pawła Dobosza zmierzy się z K.S. All Stars. Rywalem Old Blue Angels będzie Elektrotim.