10.03 godz. 20:15, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Piasecki, Warowy, Wróblewski, Stanclik, Cićwierz, Tęsiorowski
Skład: Guźniczak, Hałasiewicz, Wyszomierski, Janik, Sienkiewicz, Buczyński, Pawlaczyk
7' Miłosz Stanclik
8' Piotr Buczyński
9' Michał Wyszomierski
30' Piotr Buczyński
32' Adam Hałasiewicz
35' Miłosz Sienkiewicz
Zawodnik meczu: Piotr Buczyński (Najskuteczniejszy z graczy Moico. Praktycznie wszystkie gole to jego zasługa - dwie bramki strzelił sam, a przy dwóch asystował.)

Wolves Wrocław w minionej kolejce dostało lekcję futbolu od wicemistrza ostatniej edycji - FC Speca i zostało rozgromione aż 4:19 przez team Grzegorza Kędzierskiego. Teraz Wilki czeka pojedynek z mistrzem tych rozgrywek - Moico, które jednak mistrzowską formę zagubiło w międzyczasie w niewyjaśnionych okolicznościach i teraz bije się o uniknięcie degradacji. W równie niewyjaśnionych okolicznościach zaginął najlepszy snajper Wolves - Łukasz Skolimowski, który w styczniu strzelał jak na zawołanie, później jednak słuch o nim zaginął i pod balonem go już nie widzieliśmy. Na nieszczęście dla Wolves dalej się nie odnalazł i nie zaszczyci nas dzisiaj swoją obecnością. Podobnie jak Jakimczyk, Wolniewicz i Marzec. W ogóle cała ławka rezerwowych Wolves zaginęła, tak samo jak zmiennicy Moico - team Pawła Dobosza także stawił się dzisiaj w zaledwie sześcioosobowym składzie.

3' - Strzał Michała Wyszomierskiego broni Przemek Ciećwierz, zawodnik z pola, który w dniu dzisiejszym wygrał casting na bramkarza.
5' - Na obiekcie Olimpijskim melduje się Marcin Janik. Moico będzie miało więc do dyspozycji jednego zmiennika, Wolves dzisiaj radzić musi sobie bez ławki rezerwowych.
7' - (0:1) Po co Wolves rezerwowi - i bez nich w końcu można strzelać gole. Guźniczak kapituluje po strzale Miłosza Stanclika!
8' - (1:1) Ekspresowa odpowiedź Moico. Rzut wolny z 14 m na bramkę zamienia Piotr Buczyński. Strzał był na tyle mocny i precyzyjny, że Ciećwierz za wiele nie miał do powiedzenia.
9' - (2:1) Autor gola sprzed minuty do bramki dokłada też asystę, dobrym podaniem obsługując Wyszomierskiego.
13' - Na murawie panuje piknikowy nastrój, ciekawszych sytuacji nie jest nam dane oglądać.
16' - Miłosz Sienkiewicz trafia w poprzeczkę.
24' - Emocje jak na grzybach. Czekamy z niecierpliwością na jakąś ciekawszą sytuację.
24' - W końcu się doczekaliśmy! Piotr Buczyński obija futbolówką stojącego między słupkami Ciećwierza.
27' - Janik oddaje strzał z dystansu (a może to było podanie?), a futbolówka trafia pod nogi stojącego przed samą bramką Buczyńskiego. Jakim cudem jest nadal 2:1, a nie 3:1 nie wie ani autor pudła dnia (jak nie tygodnia), ani nikt z pozostałych osób zgromadzonych pod balonie.
28' - Miłosz Stanclik trafia w słupek!
30' - (3:1) Może po prostu sytuacja sprzed 3 minut była zbyt łatwa? Przecież łatwiej strzelić stojąc kilka metrów dalej ze przylepionym do siebie obrońcą, niż będąc prawie w pustej bramce bez żadnego krycia.
31' - Stanclik sprawdza kocentrację Guźniczaka. Nie ma się do czego przyczepić, golkiper Moico bez trudu broni to uderzenie z dystansu.
32' - (4:1) Piotr Buczyński tym razem występuje w roli asystenta, swoim podaniem kreując dobrą okazję Hałasiewiczowi. Adam podania nie ma zamiaru marnować, Ciećwierz musi schylić się do siatki w poszukiwaniu futbolówki.
34' - Przemek Ciećwierz albo tylko udaje, że jest graczem z pola, albo ma jakieś ukryte talenty bramkarskie, które właśnie ujrzały światło dzienne. Świeżo upieczony golkiper Wolves broni chyba milion strzałów Moico. Raz w czarowaniu bramki wspomaga go słupek.
35' - (5:1) Szczęście Ciećwierza się skończyło. Nie daje on rady zatrzymać mocnego uderzenia z linii pola karnego w wykonaniu Miłosza Sienkiewicza. Asystuje Michał Wyszomierski.
39' - Piotr Buczyński wykonuje rzut wolny, futbolówka odbija się od obrońców tworzących mur i nieznacznie mija się ze słupkiem.

Mecz pomiędzy Moico i Wolves Wrocław nie należał do porywających widowisk. No ale może chwila oddechu po pełnym emocji tygodniu z Ligą Mistrzów w roli głównej każdemu się przyda. Moico przedłuża swoje nadzieje na pozostanie w pierwszej lidze. Żeby utrzymanie stało się faktem trzeba najpierw jednak opuścić strefę spadkową. O punkty w następnej kolejce łatwo nie będzie - zespół Pawła Dobosza zmierzy się z wyżej notowanym Old Blue Angels. Wilki czeka natomiast potyczka z ostatnim w stawce Asplexem.