03.03 godz. 21:05, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
Skład: Warowy, Wróblewski, Olszewski, Tęsiorowski, Guszczar, Sikora
Skład: Gilewski, Kras, Rejmer, Brzęczek, Moskal, Galuś
4' Marcin Guszczar
19' Marcin Guszczar
28' Bartosz Tęsiorowski
39' Łukasz Wróblewski
1' Jakub Rejmer
3' Franciszek Kras
6' Tomasz Moskal
6' Piotr Galuś
8' Jakub Rejmer
9' Tomasz Moskal
10' Piotr Galuś
16' Jakub Rejmer
16' Tomasz Moskal
19' Tomasz Moskal
22' Tomasz Moskal
26' Jakub Rejmer
30' Piotr Brzęczek
31' Tomasz Moskal
33' Piotr Galuś
34' Tomasz Moskal
36' Tomasz Moskal
37' Piotr Brzęczek
38' Jakub Rejmer
Zawodnik meczu: Tomasz Moskal (Największe utrapienie obrony i golkipera Wilków. Osiem goli i jedna asysta to dorobek tego zawodnika po spotkaniu z Wolves Wrocław. )
Plany pewnie kroczącemu po złote medale FC Specowi postara się pokrzyżować Wolves Wrocław. Statystyki przemawiają zdecydowanie za zespołem Grzegorza Kędzierskiego, który przewodzi stawce pierwszoligowców, nie przegrał ani jednego spotkania, strzelił dwa razy więcej bramek od swojego najbliższego przeciwnika (74 do 36) i o wiele mniej ich stracił (26 do 47). Dwa czołowe miejsca w klasyfikacji topowych strzelców również obsadzone są przez graczy Speca - świetnie współpracujących ze sobą na boisku Kubę Rejmera i Piotra Galusia. Czy ambitny debiutant na przekór tym wszystkim statystykom namiesza w czołówce OFC1 i jako pierwsza ekipa tej zimy urwie punkty mocnemu Specowi? Oba zespoły w dniu dzisiejszym postawiły na minimalizm i na mecz oddelegowały skromne sześcioosobowe składy.

1' - (1:0) Szesnasta sekunda i mamy już pierwszego gola dla FC Speca. Nie popisał się za bardzo golkiper Wilków przy uderzeniu z dystansu Jakuba Rejmera.
3' - (2:0) Piotr Brzęczek dograł piłkę z autu idealnie na nogę Franciszka Krasa. Ten dopełnił formalności i posłał futbolówkę do siatki.
4' - (2:1) Marcin Guszczar strzałem z dystansu pokonuje stojącego między słupkami Gilewskiego.
6' - (3:1) Tomek Moskal bez większego trudu posyła piłkę do siatki po strzale z siedmiu metrów.
7' - (4:1) Prowadzenie Speca podwyższa Galuś.
7' - Rejmer trafia w boczną siatkę.
8' - (5:1) Galuś do Rejmera, strzał po długim i znów do siatki w poszukiwaniu futbolówki nurkować musi Maciek Sikora.
9' - (6:1) Rejmer podał do Moskala, a ten wypatrzył lukę między słupkiem i bramkarzem i dokładnie tam posłał piłkę.
10' - (7:1) Nie zdołał przeszkodzić w oddaniu strzału Galusiowi Łukasz Wróblewski. Skończyło się to kolejnym golem dla FC Speca.
11' - Tomek Moskal chciał lobem zaskoczyć Sikorę. Bramkarz Wilków był jednak czujny i nie dał wrzucić sobie piłki za kołnierz.
12' - Fantastyczna parada Sikory po strzale Moskala.
15' - Strzał z połowy Rejmera nogami broni bramkarz Wolves.
16' - (8:1) Wolves zostało zaklepane przez duet Moskal-Rejmer. Tomek notuje asystę, Kuba ustrzela hat-tricka.
16' - (9:1) Moskal idealnie dokłada głowę po centrze Galusia. Dwucyfrówka zbliża się wielkimi krokami.
19' - (10:1) No i mamy dwucyfrówkę. Gola numer dziesięć strzela Tomek Moskal wykorzystując podanie Rejmera.
19' - (10:2) Na listę strzelców wpisuje się Marcin Guszczar.
22' - (11:2) Galuś do Moskala. Tomasz po raz piąty psuje humor golkiperowi Wilków.
26' - (12:2) Prowadzenie FC Speca podwyższa Jakub Rejmer.
28' - (12:3) Strzał zza pola karnego w wykonaniu Tęsiorowskiego i mamy trzeciego gola dla Wilków.
30' - (13:3) Strzał z prawej flanki po długim i z gola cieszyć się może Piotr Brzęczek.
31' - (14:3) Rejmer zagrywa do Tomka Moskala, a ten nie zawodzi i po raz kolejny pokonuje Sikorę.
33' - (15:3) Hat-tricka ustrzela Piotr Galuś.
34' - (16:3) Moskal strzela bramkę numer siedem. Asystę notuje Galuś.
36' - (17:3) Moskal nie ma dziś litości dla Wolves Wrocław. W roli asystenta tym razem Franek Kras.
37' - (18:3) Na listę strzelców wpisuje się Piotr Brzęczek.
38' - (19:3) Rejmer strzałem z bliskiej odległości pokonuje Sikorę.
39' - (19:4) Piłkę pod rękami puszcza Gilewski, strzelał Łukasz Wróblewski.

Mecz do jednej bramki. Wolves nie miało za wiele do gadania, zdołało jedynie wykorzystać chwile dekoncentracji w szeregach Speca i strzelić cztery bramki, ale o ugraniu jakichkolwiek punktów nie mogło być mowy. Zespół Grzegorza Kędzierskiego niczym walec rozjeżdża kolejnego rywala i ciężko stwierdzić, czy ktokolwiek w tym sezonie zdoła zatrzymać ich w drodze po tytuł. Szansę na to w następnej kolejce będzie mieć zespół Fulanito. Wolves zagra natomiast ze znajdującym się w strefie spadkowej Moico.