Skład: Hubisz, Raś, Majak, Grzywa, Rafalski, Szwedo, Szymański
Skład: Philippe, Sztul, Kłosowiak, Tuziak, Kaczmarczyk, Chałupczak, Kwaśnik, Zimny, Czarnecki
36' Grzegorz Raś
37' Marcin Majak
40' Łukasz Szwedo
4' Kamil Zimny
27' Maciej Kaczmarczyk
33' Kamil Zimny
Zawodnik meczu: Marcin Majak (Kiedy jego zespół remisował wziął sprawy w swoje ręce, strzelił bramkę i zaliczył asystę wypracowując zaliczkę OBA przed przerwą. W drugiej połowie też nie próżnował - dokładając kolejną asystę i dwa gole. Wyróżnić należy też Piotra Szymańskiego.)
Niepewny jest los FC brightONE w tym sezonie. Ekipa Michała Szatkowskiego raz wpada a raz wypada ze strefy spadkowej nie pozwalając się nudzić swoim kibicom. Czy po dziewiątej kolejce FCB ponownie znajdzie się w czerwonej strefie ligowej tabeli? Łatwej przeprawy mieć nie będzie - Old Blue Angels wygrało cztery ostatnie mecze z rzędu i obecnie jest trzecie w stawce, ze stratą trzech oczek do lidera. Faworytem będzie zespół Piotra Andrzejewskiego, ale jeśli brightONE znajdzie sposób na wyłączenie chętnie trafiającego do siatki Marcina Majaka oraz Piotra Szymańskiego to kto wie, może namiesza trochę dzisiaj w ligowej tabeli. FCB będzie mieć trochę ułatwione zadanie - Anioły nie mają dziś ani jednego rezerwowego, a do tego w składzie brakuje jednego z czołowych strzelców tej drużyny - Tomasza Szkwarka.

4' - (1:0) Mocny strzał z 12 metrów w wykonaniu Kamila Zimnego, Grzywa musi po nim schylić się do siatki po piłkę.
8' - Na obiekcie Olimpijskim melduje się spóźniony rezerwowy OBA - Łukasz Szwedo.
9' - (1:1) Kamil Rafalski podaje do Piotra Szymańskiego, a ten strzałem po długim pokonał Philippe.
11' - Rafalski oddaje strzał głową, niewielu centymetrów zabrakło do drugiej bramki OBA.
15' - Futbolówka po strzale Majaka trafia w słupek.
18' - (1:2) Julien Philippe zostaje pokarany za wycieczkę na połowę boiska - Majak posyła piłkę do pustej bramki i wyprowadza Anioły na prowadzenie.
18' - (1:3) OBA ekspresowo wypracowało sobie zaliczkę przed przerwą. Majak zagrał do Szymańskiego, a ten płaskim strzałem pokonał golkipera FCB.
20' - Philippe popisuje się skuteczną interwencją po strzale Szymańskiego.
20' - Grzywa łapie piłkę w zęby po uderzeniu Kłosowiaka zza pola karnego.
23' - Rafalski podaje do Szymańskiego, Piotrek natomiast mocnym strzałem z dystansu zmusza do interwencji Philippe.
27' - (2:3) Grzywa kapituluje po uderzeniu Macieja Kaczmarczyka. Asystę przy golu notuje Karol Tuziak.
30' - (2:4) Wybiegający z głębi pola Grzegoś Raś doskoczył do futbolówki i strzałem z dystansu zaskoczył golkipera FCB.
31' - (2:5) Philippe po raz kolejny musi się schylić do siatki - tym razem po strzale Piotra Szymańskiego, który kompletuje hat-tricka.
33' - (3:5) Ładne uderzenie Kamila Zimnego - piłka wpada pod samą poprzeczkę, Grzywa nie ma za wiele do gadania.
35' - (3:6) Kolejny strzał "pod ladę" - dla odmiany z drugiej strony boiska. Z gola cieszyć może się Marcin Majak.
36' - (3:7) Majak do Rasia, strzał i mamy kolejnego gola dla OBA.
37' - (3:8) Majak ustrzela hat-tricka i to w całkiem niezły sposób - mocnym uderzeniem posyłając futbolówkę w samo okienko.
39' - Wolny dla Aniołów. Philippe broni strzał Rafalskiego.
40' - (3:9) Podanie Szymańskiego na gola zamienia Szwedo.

Old Blue Angels kontynuuje szczęśliwą passę, pewnie wygrywając piąte spotkanie z rzędu, w co po raz kolejny wielki wkład miał duet Majak - Szymański. Anioły znajdują się w dalszym ciągu na trzeciej lokacie, a w następnej kolejce zmierzą się z przedostatnim Moico. Niepewne ligowego bytu FC brightONE czeka trudny mecz z walczącym o najwyższe cele ForceGSM.