01.03 godz. 22:35, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adam Rynkowski
Skład: Kucharski, Lechiniak, Habas, Gontarz, Cebula, Niewiadomski, Rafalski, Jóźwiak, Podymkiewicz
Skład: Gawłowski, Waleszczyński, Śliżewski, Czarnecki, Zając, Dudek, Mosiej, Zając, Małolepszy, Jaworski, Janowski
2' Kamil Cebula
8' Marcin Lechiniak
37' Karol Rafalski
39' Krzysztof Podymkiewicz
40' Karol Rafalski
12' Szymon Jaworski
13' Mateusz Janowski
15' Piotr Zając
32' Marek Zając
33' Piotr Zając
35' Szymon Jaworski
Zawodnik meczu: Piotr Zając (Piotrek kończy spotkanie z Ołerem z dwoma golami na koncie, jednym z nich udowadniając, że jak najbardziej nadaje się do udziału w Kozaku Wrocbalu. Do tego dodać można jedną asystę. Wyróżnić można też Jaworskiego i drugiego z Zająców - Marka.)
Przewaga Ołera nad strefą spadkową wynosi tylko jeden punkcik. Strata Fulanito do miejsca gwarantującego na koniec sezonu brązowy medal to z kolei trzy oczka. Obie ekipy mają więc o co walczyć, choć cele te są odmienne. Faworytem w pojedynku Fulanito z Ołerem będą "Szachownice", które strzeliły tej zimy o 15 goli więcej od swojego najbliższego rywala, znacznie mniej ich również tracąc (30 do 57). Jak poradzi sobie defensywa Ołera z bramkostrzelnym Piotrkiem Zającem i jego kolegami? Zaraz zobaczymy!

2' GOL! (0:1) Kamil Cebula otwiera wynik spotkania uderzeniem z linii pola karnego pokonując Gawłowskiego.
2' Kąśliwe uderzenie Marka Zająca, futbolówka nieznacznie tylko minęła się z poprzeczką.
4' Podymkiewicz do Gontarza, nogami broni to Gawłowski.
8' ŻK - Za faul na Piotrku Zającu żółty kartonik ogląda Lechiniak. Jaworski dwukrotnie obija mur.
9' Wojciech Dudek z połowy sprawdza koncentrację Jóźwiaka. Bramkarz Ołera broni to jednak bez zarzutu.
10' Podymkiewicz posyła piłkę obok słupka.
12' Uderzenie Marka Zająca w ostatniej chwili zostaje zablokowane przez obrońcę.
12' GOL! (1:1) Błagalne modlitwy ławki rezerwowych Fulanito ("Uderz! Uderz!") zostają wysłuchane. Jaworski uderza, a piłka wpada po długim i mamy remis.
13' GOL! (2:1) Na listę strzelców wpisuje się Mateusz Janowski, a asystuje Marek Zając.
15' GOL! (3:1) Piotr Zając zalicza na szóstkę konkurencję "wkrętka z rogu" i niczym rasowy Turbokozak pokonuje Jóźwiaka.
20' Wojciech Dudek posyła piłkę nad bramką.
21' Zaczynamy drugą połowę, w tym spotkaniu nie zapowiada się festiwal strzelecki jak w poprzednich czterech meczach.
23' Lechiniak padł na boisko i długo się nie podnosi.
23' Na szczęście zawodnikowi Ołera nic poważnego się nie stało. Gramy dalej!
25' Mocny strzał Kamila Cebuli z dystansu ale Gawłowski na posterunku.
25' Tym razem bramkarza Fulanito ratuje spojenie słupka z poprzeczką.
26' Jóźwiak paruje piłkę na słupek po strzale Jaworskiego, z woleja. Rzut rożny dla Fulanito.
29' Marek Zając minimalnie obok słupka bramki Ołera. Po chwili wyczyn kolegi kopiuje Piotrek Zając.
31' Kamil Cebula mocno z połowy boiska, bramkarz z trudem przenosi piłkę nad poprzeczką
32' GOL! (4:1) Duet Piotr i Marek Zając podwyższają prowadzenie! Marek wykorzystał dokładne podanie Piotrka.
33' GOL! (5:1) Ponownie snajperski duet Fulanito! Tym razem Marek podał do Piotrka.
34' Gawłowski broni dwa groźne strzały napastników Ołera.
35' GOL! (6:1) Fulanito powiększa przewagę! Mosiej do Jaworskiego i ten strzałem z linii pola karnego pokonuje Jóźwiaka.
37' GOL! (6:2) Karol Rafalski zmniejsza dystans do Fulanito.
38' Lechniak powrócił na boisko ale co jakiś czas łapie się za głowę. Miejmy nadzieję, że to nic poważnego.
39' GOL! (6:3) Kolejny gol dla Ołera, tym razem Krzysztof Podymkiewicz. Ołer goni wynik ale do wyrównania może zabraknąć czasu.
39' Słupek ratuje Fulanito przed utratą czwartego gola!
40' ŻK - Rafalski ukarany żółtą kartką za przerwanie korzystnej akcji rywala.

Przekonująca wygrana "Szachownic", dzięki której ekipa Pawła Rumina powraca na trzecią lokatę w ligowej tabeli (zostanie tam przynajmniej do piątku - do meczu FCB vs OBA). W następnej kolejce Fulanito czeka bardzo ciężka przeprawa z FC Specem. Niepewny swojego bytu Ołer powinien mieć łatwiejsze zadanie do wykonania - na ich drodze bowiem stanie czerwona latarnia pierwszej ligi - Asplex FC.