22.02 godz. 20:15, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
( 2 : 0 )
Skład: Janowicz, Maciejewski, Juszczak, Sobierajski, Hopej, Duziak
Skład: Wajda, Warowy, Wróblewski, Tęsiorowski, Jakimczyk, Marzec
31' Michał Janowicz
33' Piotr Maciejewski
36' Marcin Duziak
2' Bartosz Tęsiorowski
9' Rafał Marzec
23' Jacek Jakimczyk
24' Jacek Jakimczyk
32' Jacek Jakimczyk
34' Jacek Jakimczyk
40' Jacek Jakimczyk
Zawodnik meczu: Jacek Jakimczyk (Praktycznie w pojedynkę rozprawił się z Elektrotimem. Aż pięciokrotnie wpisywał się na listę strzelców.)

Elektrotim wygrał swoje dwa ostatnie spotkania, rywale nie byli jednak zbyt wymagający - Asplexowi i FC brightONE bliżej póki co do drugiej ligi, niż do osiągnięcia czegoś w lidze pierwszej. Mecz z Wilkami, które ostatnio po trzech porażkach w końcu się przełamały i ograły Ogrodomanię, raczej już takim spacerkiem nie będzie. Mimo to faworytem będzie team Michała Janowicza, który strzelił więcej goli (15) i stracił mniej bramek (8) od teamu Dominika Olszewskiego. W obu ekipach zabraknie dziś dwóch ważnych ogniw - w Wolves Łukasza Skolimowskiego, a w Elektrotimie Bartłomieja Owsianko.

2' - (1:0) Bartek Tęsiorowski głową zamyka dośrodkowanie z lewej strony wyprowadzając Wolves Wrocław na prowadzenie.
4' - Marek Wajda zbija piłkę na poprzeczkę po technicznym uderzeniu w wykonaniu Marcina Duziaka.
6' - Tomek Sobierajski posyła futbolówkę obok słupka po strzale z linii pola karnego.
9' - (2:0) Wilki podwyższają prowadzenie, a udział w tym ponownie ma Bartosz Tęsiorowski, którego podanie na gola zamienia Rafał Marzec.
10' - Jacek Jakimczyk z wolnego z połowy boiska posyła piłkę 2 m obok lewego słupka.
13'- Strzał Maciejewskiego pewnie wyłapuje Wajda.
15' - Groźne uderzenie głową Maciejewskiego, piłkę wybija obrońca Wolves.
17' - Nieudana próba Michała Janowicza i adekwatny do niej komentarz ("No ja pier... no!"). Futbolówka mija się ze słupkiem o 3 metry.
19' - Znów w akcji najaktywniejszy z Elektrotimu - Piotr Maciejewski. Niewykalibrowane celowniki mają dzisiaj gracze w białych koszulkach. Piłka wędruje wysoko nad poprzeczką bramki Wajdy.
21' - Strzał Tomasz Sobierajskiego, celność na nieszczęście Elektrotimu jest taka jak w pierwszej połowie - Wajda nie musi się nawet wysilać.
22' - Uderzenie Jakimczyka udanie broni Juszczak.
23' - (3:0) Sprytnym lobem piłkę nad Juszczakiem posyła Jakimczyk. Wilki prowadzą już trzema bramkami.
24' - (4:0) Rozstrzelał się Jakimczyk - golkiper Elektrotimu musi przez niego po raz kolejny zanurkować do siatki po piłkę.
26' - Marzec chciał zaskoczyć Juszczaka stałem w krótki róg. Nic z tego - bramkarz Elektrotimu zachował czujność i Wilki zadowolić się muszą jedynie rzutem rożnym.
31' - (4:1) Elektrotim wykalibrował celowniki - piłkę do siatki posyła Michał Janowicz.
32' - (5:1) Świetne uderzenie z dystansu Jacka Jakimczyka, Juszczak miał niewiele do powiedzenia przy tym wszystkim.
33' - (5:2) Piotrek Maciejewski płaskim strzałem z dystansu pokonuje Wajdę.
34' - (6:2) Marzec do Jakimczyka i znów kapituluje Juszczak. To już czwarty gol tego zawodnika w dniu dzisiejszym!
36' - (6:3) Wolny dla Elektrotimu. Marcin Duziak w pierwszej kolejności obija mur, w drugiej jest już bezbłędny i posyła piłkę nad obrońcami pod samą poprzeczkę.
37'- Uderzenie Tęsiorowskiego zatrzymuje Juszczak.
38' - Poprzeczka po strzale Janowicza.
39' - Kontuzji nabawił się Piotr Maciejewski. Po krótkiej przerwie gracz Elektrotimu może jednak kontynuować grę.
40' - (7:3) Kropkę nad "i" stawia Jacek Jakimczyk, uderzając zza pola karnego i pokonując Juszczaka po raz piąty. Asystę notuje bramkarz Wajda.

Statystyki przedmeczowe nijak się miały do tego co działo się na boisku. Wilki były tego dnia drużyną lepszą i zasłużenie wygrały z Elektrotimem, dzięki czemu zrównały się punktami z ekipą Michała Janowicza i awansowały na piątą lokatę w ligowej tabeli. W następnej kolejce Wilki czeka trudny mecz z FC Specem, Elektrotim łatwo mieć też nie będzie - zmierzy się bowiem z obecnym liderem pierwszej ligi, ForceGSM.