25' Wiktor Nowak
28' Wiktor Nowak
35' Jakub Rudnicki
36' Wiktor Nowak
38' Mateusz Kuźniecow
Zawodnik meczu: Marcin Majak (Dwa gole, jedna asysta pierwszego i jedna drugiego stopnia. Do tego strzał w poprzeczkę. Dobry mecz w wykonaniu Marcina. Słowa uznania należą się też Wiktorowi Nowakowi.)

Debiutujące we Wrocbalu K.S. All Stars ma już za sobą mecz z liderującym FC Specem. Robert Pilsner i jego koledzy pewnie najchętniej wymazaliby go z pamięci - ekipa Grzegorza Kędzierskiego w ostatnim tygodniu pokonała ich aż 14:6. Czy po pojedynku z trzecim w stawce Old Blue Angels All Stars będzie miało podobne odczucia? Debiutant łatwego zadanie mieć nie będzie, Anioły grają w tym sezonie bardzo dobrze i uległy tylko mocnym ekipom Speca i Fulanito. Marcin Majak i Tomasz Szkwarek zrobią wszystko, aby podtrzymać dobrą passę OBA i zrobić kolejny kroczek w stronę medali. Czy All Stars zdoła pokrzyżować im plany, zwiększając jednocześnie swoje szanse na utrzymanie? Chęci na to ma duże - na pojedynek z OBA stawiła się cała kadra All Stars.

2' - Atomowe uderzenie z dystansu w wykonaniu Mateusza Kuźniecowa, końcówkami palców na róg wybija to golkiper OBA.
4' - Znów Kuźniecow, znów mocno i znów z dystansu. Po raz kolejny bez zarzutu spisuje się bramkarz OBA.
4' - (1:0) Szczęście przestało sprzyjać bramkarzowi Aniołów - strzału Wiktora Nowaka nie zdołał już zatrzymać, choć prawie się udało.
6' - (2:0) Strzelał Nowak, golkiper OBA wybił futbolówkę przed siebie, a na nią czekał już Tomek Hanka, który mocnym strzałem z pierwszej piłki nie dał szans bramkarzowi.
7' - (2:1) Anioły nadrabiają straty - Nitecki kapituluje po strzale Piortka Szymańskiego.
10' - (2:2) Anioły wracają do gry - gola dającego wyrównanie zdobywa Kamil Rafalski. Walka o punkty zaczyna się od nowa.
11' - Kąśliwe uderzenie z dystansu Piotra Żarka, świetnie zachowuje się przy tym golkiper Aniołów.
12' - Skuteczną interwencją popisuje się również drugi z bramkarzy - Nitecki.
13' - (2:3) Majak zagrywa z prawej strony do Szkwarka, a ten odgrywa do tyłu do Kaczana. Mocny strzał pod poprzeczkę nie daje szans Niteckiemu.
14' - Kuźniecow obok słupka, niewielu centymetrów zabrakło All Stars do wyrównania.
15' - (2:4) Lukę między bramkarzem a słupkiem wypatruje Szkwarek i płaskim strzałem właśnie w to miejsce posyła futbolówkę zwiększając prowadzenie Aniołów.
16' - (2:5) Strzał "pod ladę" w wykonaniu Majaka, coraz lepiej poczynają sobie gracze OBA. All Stars ma już trzy gole do nadrobienia.
19' - (2:6) Nitecki stara się zrobić coś z piłką w pobliżu narożnika boiska, stojąc nad futbolówką i nie dając jej sobie wygarnąć. Nad bramkarzem natomiast kotłują się Szymański i obrońca All Stars. W końcu defensor Stars wybija spod nóg piłkę swojemu bramkarzowi na tyle niefortunnie, że trafia ona do Majaka, który posyła ją "na pustaka" i zwiększa przewagę OBA.
21' - Techniczne uderzenie Wiktora Nowaka, futbolówka przelatuje 25 cm nad poprzeczką.
22' - Nitecki skutecznie zatrzymuje uderzenie Szkwarka.
25' - (3:6) Wiktor Nowak strzałem z czuba posyła piłkę w samo okienko!
26' - Kamil Rafalski uderza z rzutu wolnego, piłka omija mur, ale Niteckiego już nie.
27' - Futbolówkę po strzale Szkwarka z linii bramkowej wybija defensor All Stars.
27' - Sprytnym wślizgiem wyłuskał piłkę Kuźniecow i zagrał ją do Nowaka. Strzał Wiktora obronił jego imiennik Grzywa.
28' - (4:6) Tym razem Grzywie nie udało się zatrzymać uderzenia Wiktora Nowaka. Przewaga Aniołów stopniała do dwóch bramek.
30' - (4:7) Szkwarek -Majak - Szymański - piłka chodziła jak po sznurku a na końcu zameldowała się w siatce.
31' - Majak trafia w poprzeczkę.
32' - (4:8) Mocne uderzenie z prawej strony pola karnego w wykonaniu Szkwarka plus nienajlepsza interwencja Niteckiego to recepta na gola numer osiem dla Old Blue Angels.
33' - Opłacił się pressing Aniołów - Szymański wyłuskał piłkę w polu karnym, jego strzał skutecznie jednak zatrzymał Nitecki.
35' - (5:8) Do stojącego na linii pola karnego Rudnickiego zagrał futbolówkę Robert Pilsner.
36' - (6:8) Ładne zawinął piłkę Wiktor Nowak. Futbolówka wpadła do siatki przy dalszym słupku.
38' - (7:8) Szykuje nam się emocjonująca końcówka - klepa All Stars kończy się bramką kontaktową. Na listę strzelców wpisuje się Mateusz Kuźniecow, w roli asystenta Dariusz Czarnecki.

Na nudę w tym spotkaniu narzekać nie mogliśmy. Padło dużo bramek, z czego niektóre były naprawdę miłe dla oka. All Stars z Wiktorem Nowakiem na czele robiło co mogło, żeby pokrzyżować plany Aniołom, ci jednak mimo rozluźnienia w końcówce (trzy bramki stracone w trzy minuty) nie dali sobie wyrwać zwycięstwa i trzy oczka ostatecznie powędrowały na konto Old Blue Angels. Kolejnym rywalem teamu Piotra Andrzejewskiego będzie walczące o ligowy byt FC brightONE. All Stars czeka bardzo ważny w kontekście utrzymania mecz z Cloud FC.