33' Kamil Rafalski
37' Marcin Majak
37' Michał Kaczan
20' Damian Placek
23' Grzegorz Matczyszyn
35' Wojciech Hubczak
37' Rafał Garbarczyk
38' Rafał Garbarczyk
39' Rafał Garbarczyk
Zawodnik meczu: Marcin Majak (Poprowadził swoją drużynę do ważnego zwycięstwa, pięć razy wpisując się na listę strzelców. Wyróżnić należy też Tomka Szkwarka.)

Przed nami mecz dwóch ekip, które znają się jak łyse konie. Rok temu w marcu pod balonem padł wynik 8:6 na korzyść Asplexu. W maju, we Wrocbalowej Lidze Biznesu na Skwierzyńskiej 3:1 wygrały Anioły. W październiku w rozgrywkach WLB goli oglądać nam nie było dane - oba zespoły podzieliły się punktami, bezbramkowo remisując. Jak będzie tym razem? Bukmacherzy większe szanse na wygraną dają OBA - ekipa Piotra Andrzejewskiego jest czwarta w tabeli i traci zaledwie trzy punkty do lidera. Asplex natomiast przebywa w strefie spadkowej, tracąc dwa oczka do pierwszej bezpiecznej lokaty. Czy faworyt nie zawiedzie i zrobi krok w stronę medali, czy może jednak walczący o ligowy byt zespół pokrzyżuje mu plany?

2' - (0:1) Podanie z rzutu rożnego wzorowo wykorzystuje Marcin Majak - piłka po jego uderzeniu odbija się jeszcze od słupka i bramkarz Asplexu nie ma za wiele do powiedzenia.
4' - (0:2) Anioły dobrze weszły w ten mecz - Szymański zagrywa do Szkwarka, a ten strzela i piłka ponownie melduje się w siatce.
6' - Wolny dla Asplexu, Garbarczyk do Matczyszyna i możemy odnotować mocno niecelny strzał graczy w seledynowych koszulkach.
7' - Klepka OBA kończy się strzałem Szkwarka, dobrze jednak zatrzymuje to golkiper Asplexu.
10' - Matczyszyn w boczną siatkę.
11' - Michał Kaczan z połowy, w boczną siatkę.
12' - Szymański kontra bramkarz Asplexu, górą ten drugi.
14' - Przebiegł prawą stroną całe boisko Szymański - na marne - znów zatrzymał go golkiper Asplexu.
15' - Fantastycznym podaniem wypuścił Tworka Garbaczyk. Mirkowi zabrakło jednak szczęścia - jego strzał zatrzymał się na słupku.
15' - (0:3) Marcin Majak posłał piłkę pod samą ladę, bramkarzowi Asplexu zostało już tylko wyjęcie piłki z siatki.
18' - Kolejny strzał Majaka, z problemami ale ostatecznie skutecznie radzi sobie z nim golkiper Asplexu.
19' - (0:4) Przyjęcie na klatę, minięcie bramkarza i strzał do pustej bramki. Taką receptę na gola znalazł Szkwarek.
20' - (0:5) Na asysty też ma receptę Szkwarek. Jego podanie dobrze wykorzystuje Michał Trojan.
20' - (1:5) Przed samą przerwą oglądamy jeszcze gola Asplexu - piłkę do siatki posyła z prawej strony Damian Placek.
21' - Matczyszyn z połowy, bez zarzutu bramkarz Aniołów.
22' - Szymański obok słupka.
23' - (2:5) Ładne uderzenie z dystansu autorstwa Matczyszyna kończy się drugą bramką dla Asplexu.
28' - (2:6) Bramkarz Asplexu chcąc wybić piłkę nabija nią Tomka Szkwarka - dzięki temu gracz OBA może się poszczycić już hat-trickiem.
29' - (2:7) Gorszy od Szkwarka nie chce być Majak, który posyła futbolówkę pomiędzy golkiperem a lewym słupkiem i też może już cieszyć się ze skompletowania hat-tricka.
31' - (2:8) Majak do Szymańskiego i ponownie piłka wpada do sieci.
31 - (2:9) Piłkę dogrywał Szwedo, a Majak idealnie dołożył nogę i po raz czwarty pokonał bramkarza Asplexu.
33' - (2:10) No i mamy dwucyfrówkę - piłkę traci Garbarczyk, przejmuje ją natomiast Szkwarek, który wykłada futbolówkę Rafalskiemu. Dołożenie nogi na drugim metrze jest już tylko formalnością.
35' - (3:10) Odpowiedź Asplexu - Garbarczyk do Hubczaka i mamy piłkę w siatce.
37' - (3:11) Arbiter Niciński puszcza korzyść, Trojan podaje do Majaka, a ten pokonuje po raz piąty golkipera Asplexu.
37' - (4:11) W odpowiedzi na listę strzelców wpisuje się Garbarczyk.
37' - (4:12) Ale się nam zrobiła strzelanina - piłkę do siatki pakuje Kaczan.
38' - (5:12) Garbarczyk wykorzystuje podanie od Mosińskiego i ponownie znajduje sposób na pokonanie golkipera.
39' - (6:12) Garbarczyk ustrzela hat-tricka.

Bardzo dobry mecz w wykonaniu Old Blue Angels kończy się przekonującym i wysokim zwycięstwem. I to bardzo ważnym zwycięstwem - dzięki trzem punktom ugranym z Asplexem Anioły wskakują na trzecią lokatę, na czwarte miejsce spychając Fulanito. W najbliższej kolejce OBA zmierzą się z K.S. All Stars, Asplex zagra natomiast z Fulanito.