08.02 godz. 21:50, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
11 : 2
( 6 : 1 )
Skład: Siwko, Warowy, Wróblewski, Olszewski, Tęsiorowski, Jakimczyk, Stęplewski
Skład: Hubisz, Raś, Relich, Majak, Grzywa, Szkwarek, Trojan, Szymański
10' Mariusz Stęplewski
22' Bartosz Tęsiorowski
1' Marcin Majak
4' Marcin Majak
9' Tomasz Szkwarek
13' Łukasz Relich
15' Piotr Szymański
16' Michał Trojan
21' Michał Trojan
30' Marcin Majak
33' Marcin Majak
37' Piotr Szymański
40' Marcin Majak
Zawodnik meczu: Tomasz Szkwarek (Tomek był motorem napędowym Old Blue Angels. Chociaż zdobył zaledwie jednego gola, to zanotował za to pięć asyst. Tym samym wraz z Marcinem Majakiem poprowadził "Anioły" do wysokiej wygranej. Wyróżnić należy także wcześniej wspomnianego Majaka. )

Trzy punkty w tabeli dzielą ekipy Old Blue Angels i Wolves Wrocław. Anioły mają jednak o jeden mecz rozegrany więcej od Wilków, hipotetyczne zwycięstwo tych drugich zrównałoby więc oba teamy pod względem zdobytych oczek. I taki z pewnością jest cel drużyny Dominika Olszewskiego - po dwóch porażkach z rzędu, w tym ostatniej, sensacyjnej, z dużo niżej notowanym FC brightONE dobrze by było dać trochę radości kibicom i wrócić do formy z początku sezonu zdobywając komplet w starciu z OBA. O to, żeby tak się stało postara się zadbać najlepszy snajper Wilków i jeden z najlepszych strzelców OFC1 - Łukasz Skolimowski. Obrona Old Blue Angels musi się mieć więc na baczności. Ale i defensywa Wolves nie może podejść do tego meczu nieskoncentrowana - Marcin Majak, Piotr Szymański i Tomasz Szkwarek jak się strzela gole też doskonale wiedzą. Jaką formę zaprezentują snajperzy obu drużyn przekonamy się w najbliższą środę.

1' (1:0) - Mocny początek w wykonaniu Old Blue Angels. Szybki atak tej drużyny, mocny strzał Marcina Majaka i Przemysław Siwko jest zmuszony wyciągać piłkę z siatki po raz pierwszy.
3' Potężny strzał Marcina Hubisza i Siwko zbija piłkę na róg.
4' (2:0) - Tomasza Szkwarka strzał, zamienia się w podanie do Majaka, a ten w zamieszaniu pod polem karnym - umieszcza futbolówkę w siatce.
6' Mocny strzał Majaka z dystansu przelatuje tuż nad poprzeczką!
9' (3:0) - Majak jest dzisiaj nie do zatrzymania dla defensywy Wolves Wrocław. Jak nie strzela, to podaje. Zawodnik ten notuje dzisiaj pierwszą asystę, a jego podanie finalizuje Szkwarek.
10' (3:1) - Jacek Jakimczyk w tempo zagrywa do Mariusza Stęplewskiego, a ten zmiejsza przewagę rywala do dwóch trafień.
13' (4:1) - Piotr Szymański zagrywa do Łukasza Relicha, a ten strzałem przy krótszym słupku zaskakuje Siwko.
15' (5:1) - Szybki atak OBA zakończony strzałem przez Szymańskiego i kolejną bramką.
16' (6:1) - Rozklepana defensywa "Wilków". Szkwarek wystawia piłkę jak na tacy Michałowi Trojanowi, a ten pakuje ją do pustej bramki.
17' Uderzenie Majaka z wolnego pewnie wyłapuje Siwko.
21' (7:1) - Znowu pierwszy atak OBA kończy się od razu golem. Na strzał sprzed pola karnego decyduje się Trojan i pakuje piłkę tuż przy słupku!
22' (7:2) - Odpowiedź Wolves Wrocław. Stęplewski zagrywa na przedpole do Bartosza Tęsiorowskiego, a ten strzałem pod poprzeczkę pokonuje Wiktora Grzywę.
26' Dobra interwencja Grzywy, który wychodzi obronną ręką z pojedynku z Jakimczykiem.
27' Łukasz Wróblewski oddaje strzał z prawej strony, który na słupek czujnie zbija Grzywa.
28' Jakimczyk dostaje piłkę w pole karne i uderza wprost w wychodzącego z bramki Grzywę. Jeszcze dobitka tego samego zawodnika i kolejna parada bramkarza OBA.
29' Techniczny strzał Szkwarka z lewej strony i poprzeczka ratuje Siwko od utraty gola!
30' (8:2) - Szkwarek prostopadle zagrywa do Majaka, a ten mając przed sobą tylko bramkarza, płaskim strzałem w długi róg bramki go pokonuje, kompletując tym samym hattricka.
32' Uderzenie Szkwarka z powietrza i piłkę wyłapuje Siwko.
33' (9:2) - Szkwarek wystawia piłkę jak na tacy Majakowi, a ten mając przed sobą tylko golkipera - nie myli się, umieszczając futbolówkę w sieci!
34' Kapitalna interwencja Grzywy po potężnym strzale Jakimczyka z dystansu. Jeszcze jeden strzał tego zawodnika i tym razem futbolówkę zmieżającą do pustej bramki w porę wybija Grzegorz Raś.
37' (10:2) - Trojan w tempo zagrywa do Szymańskiego, a ten strzałem po ziemi, przy dalszym słupku zaskakuje Siwko.
38' Tęsiorowski oddaje mocny strzał z pola karnego, po którym Grzywa przenosi piłkę nad poprzeczką!
40' (11:2) - Szkwarek z rożnego zagryw w pole karne do Majaka, a ten strzałem z pierwszej piłki, pod poprzeczkę pokonuje bramkarza.

Old Blue Angels zagrało kapitalne zawody, rozbiło swojego przeciwnika, będąc drużynę zdedydowanie lepszą. Dzięki wygranej "Anioły" awansowały na trzecie miejsce i mają realne szanse na zdobycie medali na koniec sezonu. Co do "Wilków" pod niezłym początku sezonu, złapały spadek formy i jeżeli nie zaczną punktować, to przyjdzie im walczyć do końca o pozostanie w elicie. Nastepne pary meczowe obu tych ekip to: Asplex - Old Blue Angels oraz Wolves Wrocław - KP Ogrodomania