01.02 godz. 22:35, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
( 3 : 7 )
Skład: Gilewski, Kras, Matuszyk, Rejmer, Jankowiak, Gilewski, Pieskiewicz, Galuś
Skład: Franz, Grygiel, Lechiniak, Habas, Włodarczyk, Chołody, Gontarz, Niewiadomski, Podymkiewicz
4' Jakub Rejmer
8' Krzysztof Pieskiewicz
9' Jakub Rejmer
14' Jakub Rejmer
14' Krzysztof Pieskiewicz
16' Piotr Galuś
17' Krzysztof Pieskiewicz
22' Piotr Galuś
24' Jakub Rejmer
24' Krzysztof Pieskiewicz
28' Piotr Galuś
31' Jakub Rejmer
32' Krzysztof Pieskiewicz
33' Jakub Rejmer
36' Krzysztof Pieskiewicz
38' Piotr Galuś
40' Jakub Jankowiak
16' Krzysztof Podymkiewicz
19' Krzysztof Podymkiewicz
34' Bogumił Włodarczyk
37' Michał Grygiel
Zawodnik meczu: Krzysztof Pieskiewicz (Świetny mecz w wykonaniu Krzyśka. Siedem bramek i trzy asysty mówią same za siebie. Strzelał praktycznie z każdej pozycji, a na jego gole przyjemnie było patrzeć.)

Kolejnym rywalem, który stanie na drodze Grzegorza Kędzierskiego i jego kolegów w marszu po mistrzowski tytuł będzie Ołer Meble Ogrodowe. Cel FC Speca na ten sezon jest jasny i póki co wszystko idzie zgodnie z planem, bo wicemistrz ostatniej edycji wygrywa mecz za meczem i z kompletem zwycięstw zajmuje pozycję lidera pierwszej ligi. Tego prowadzenia nie będzie chciał oddać też w tym tygodniu, więc przed Ołerem staje trudne zadanie. Trudne, aczkowiek nie niewykonalne. Czy Marek Kucharski i jego ekipa zdołają zatrzymać mocnego Speca, czy będziemy świadkami piątego w tym sezonie zwycięstwa teamu Kędzierskiego?

2' - Wolny dla Speca. Galuś do Rejmera, dwie próby Kuby nie przekładają się jednak na gola.
4' - (0:1) Wolny dla FC Speca na 12 metrze. Stały fragment gry pewnym i precyzyjnym strzałem na gola zamienia Kuba Rejmer.
5' - Łukasz Chołody z ostrego kąta, piłka wylatuje obok słupka.
7' - Galuś zagrywa z prawej strony w pole karne, irytują go jednak koledzy, którzy nie chcą zamykać jego podań ("K... no wejdź w to!").
8' - (0:2) Kolejny wolny dla Speca. Piotr Galuś podaje do Krzysztofa Pieskiewicza, a ten strzela w środek i mamy już dwubramkowe prowadzenie ekipy Grześka Kędzierskiego. Swoje trzy grosze dorzucić chce też golkiper Speca - Mateusz Gilewski, który komentuje gola ("Ale Ci zeszła!").
9' - (0:3) Wolny dla FC Speca. A jak wolny to i bramka - asystuje ponownie Piotr Galuś, a na listę strzelców wpisuje się Kuba Rejmer.
11' - Galuś z dystansu, minimalnie obok słupka.
14' - (0:4) Żeby nie było nudno FC Spec postanawia zdobyć także bramkę z gry, a nie po wolnym. Rejmer podaje do Pieskiewicza, a ten pokonuje Franza.
14' - (0:5) Pieskiewicz w ramach podziękowań chwilę później sam asystuje przy golu Rejmera, już trzecim dzisiaj.
16' - (1:5) Uderzenie z pola karnego Podymkiewicza i mamy pierwszą bramkę dla Ołera.
16' - (1:6) Szybka akcja Speca i Franz kapituluje po strzale Piotra Galusia.
17' - (1:7) Hat-tricka ustrzelił Rejmer, gorszy nie chce być Pieskiewicz, który też trzeci raz znajduje sposób na pokonanie bramkarza Ołera.
19' - (2:7) Niewiadomski podaje w polu karnym do Podymkiewicza i mamy piłkę w siatce po strzale zawodnika Ołera (to już trzeci hat-trick dzisiaj).
19' - (3:7) Rozstrzelał się Podymkiewicz - kilkanaście sekund później ponownie trafia do siatki.
21' - Bomba Galusia, piłka trafia w poprzeczkę ... bramki stojącej za boiskiem.
22' - (3:8) Rejmer podaje do Galusia, a temu udaje się pokonać Franza drugi raz tego wieczoru.
23' - Rejmer w słupek.
24' - (3:9) Ostrzał bramki Ołera, w końcu piłka trafia pod nogi Rejmera stojącego samotnie przy słupku, a ten już dobrze wie co z nią zrobić. Franz za wiele do gadania przy tym wszystkim nie ma.
24' - (3:10) Pieskiewicz w swoim stylu - czyli z efektownych nożyc zmusza do kapitulacji golkipera Ołera. Dyszka pękła.
28' - (3:11) Kolejny hat-trick proszę państwa. Autorem Piotr Galuś.
28' - (3:12) Rejmer i Pieskiewicz mają po cztery gole na koncie dziś, Galuś nie może być gorszy. W ładnym stylu (mocny strzał z dystansu) wyrównuje więc osiągnięcia kolegów.
30' - Krzysztof Pieskiewicz robi "wjazd" w bramkarza Ołera.
31' - Podymkiewicz z wolnego nad bramką.
31' - (3:13) Pieskiewicz do Rejmera i mamy kolejnego gola dla FC Speca.
32' - (3:14) Pieskiewicz pięknym wolejem pokonuje Franza.
32' - (3:15) Kolejny gol Pieskiewicza, według obserwatorów "strzelił z niedorobionego Zlatana".
33' - (3:16) Pieskiewicz do Rejmera i znów piłka wpada do siatki.
34' - (4:16) Daleko wychodzącego bramkarza przelobował Włodarczyk.
36' - (4:17) Z każdej pozycji jest w stanie zdobyć gola Pieskiewicz. Tym razem mamy strzał po długim z lewej strony.
37' - (5:17) Włodarczyk na prawo do Grygiela i mamy strzał pod samą ladę.
38' - (5:18) Galuś z prawej strony i też mamy strzał "pod ladę".
38' - Grygiel w poprzeczkę.
39' - "Dwudziestu nie strzelą" /Łukasz Czuchraj/
40' - (5:19) Strzał po długim autorstwa Jakuba Jankowiaka.

Zgodnie z przewidywaniami wrocbalowego kamerzysty dwudziestu goli strzelić się nie udało, ale gdyby mecz trwał jakieś dwie minuty dłużej pewnie tak to wszystko by się skończyło. Lider OFC1 - FC Spec masakruje swojego przeciwnika i powiększa przewagę nad goniącymi go w tabeli rywalami. Następne pary meczowe obu tych ekip to: Ołer Meble Ogrodowe - Moico oraz FC Spec - K.S. All Stars.