01.02 godz. 21:50, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
( 2 : 0 )
Skład: Seifert, Kubiczek, Kiliszek, Mikołajec, Jędrzejak, Wącior, Mrowiec, Carvalho Leal, Kinal, Carqueira Pereira
Skład: Kaczan, Raś, Relich, Majak, Grzywa, Szkwarek, Trojan, Szymański
22' Adam Kubiczek
27' Ricardo Filipe Carvalho Leal
15' Marcin Majak
19' Michał Kaczan
26' Michał Kaczan
33' Marcin Majak
39' Piotr Szymański
Zawodnik meczu: Marcin Majak (Robił najwięcej zamieszania na boisku, będąc cały czas pod grą i oddając wiele strzałów. Dwa z nich udało mu się zamienić na gola. Wyróżnić należy też Tomka Kinala.)

Bardziej kraciasta niż szkocki kilt jest forma Old Blue Angels. Wygrana - porażka - wygrana - porażka - tak prezentują się dokonania ekipy Piotra Andrzejewskiego. Czy idąc za prawem serii teraz czekać nas będzie zwycięstwo Aniołów? Gdyby tak się stało OBA mogłoby ponownie zameldować się w górnych rejonach tabeli, jest więc o co grać. Ale i Cloud ma dobrą motywację - przy korzystnym rezultacie mogłoby opuścić strefę spadkową. Komu uda się osiągnąć zamierzone cele?

2' - Strzał Michała Trojana dobrze broni Kinal.
3' - Znów przed szansą Trojan, Kinal jest jednak czujny.
5' - Dawid Mrowiec z dystansu, Wiktor Grzywa nie zawodzi swoich kolegów i broni ten strzał.
6' - Szkwarek trafia w słupek po podaniu Majaka.
8' - Futbolówka po uderzeniu Dominika Wąciora przelatuje 25 cm obok prawego słupka.
9' - Przejęcie Wąciora, strzał, dobitka po interwencji Grzywy i goli jak nie było tak nie ma.
11' - Uderzenie Majaka z lewej strony udanie broni Kinal.
12' - Kolejna próba Majaka, tym razem z połowy boiska. Futbolówka przelatuje 2m nad poprzeczką.
13' - Trojan obok słupka.
15' - (1:0) Rożny dla OBA, Szkwarek do Majaka i dobrze spisujący się tego dnia Kinal musi schylić się do siatki po piłkę, bo tego strzału zatrzymać się mu nie udało.
18' - Poprzeczka po strzale Majaka.
19' - Znów w akcji Majak, tym razem świetnie jednak spisuje się Kinal.
19' - (2:0) Uderzenie z lewej strony boiska po ziemi w długi róg i za wiele do powiedzenia nie ma przy tym Tomek Kinal.
22' - (2:1) Kontra Cloudu, Dominik Wącior do Adama Kubiczka i Grzywa zmuszony jest wyciągać piłkę z siatki.
26' - Kaczan trafia w słupek.
26' - (3:1) Kaczan wykorzystuje podanie od Majaka i zwiększa przewagę Aniołów.
27' - (3:2) Uderzenie z dystansu Ricardo Leala i jesteśmy świadkami bardzo ładnego gola dla Cloudu.
28' - Tomasz Szkwarek trafia w poprzeczkę.
33' - Rajd Piotra Mikołajca kończy się niecelnym uderzeniem.
33' - (4:2) Arbiter Niciński pokazuje korzyść, a z korzyści najbardziej korzysta Marcin Majak, który strzałem zza pola karnego pokonał Tomka Kinala.
36' - Niewiele brakowało a mielibyśmy kolejną bramkę dla Aniołów. Bramki jednak nie mamy, bo piłka zatrzymuje się na poprzeczce.
39' - (5:2) Stojący obok słupka Piotrek Szymański pokonuje Tomka Kinala.

Zasłużone zwycięstwo ekipy Old Blue Angels. Gdyby nie złośliwe słupki i poprzeczki od których odbijała się piłka, a także dobre interwencje Tomka Kinala wygrana OBA byłaby jeszcze wyższa. Następne pary meczowe obu tych ekip to: Old Blue Angels - Wolves Wrocław oraz Cloud FC - ForceGSM.