Skład: Gawłowski, Waleszczyński, Śliżewski, Stasiak, Zając, Dudek, Mosiej, Zając, Jaworski
Skład: Lipski, Janowicz, Domaszewicz, Juszczak, Blacha, Hopej, Duziak, Owsianko
24' Piotr Zając
26' Piotr Zając
33' Marcin Stasiak
36' Piotr Zając
4' Bartłomiej Owsianko
6' Michał Janowicz
27' Bartłomiej Owsianko
33' Bartłomiej Owsianko
35' Michał Janowicz
38' Marcin Duziak
Zawodnik meczu: Piotr Zając (Prawdziwe utrapienie bramkarza Elektrotimu - Juszczak musiał przez niego aż sześć razy schylać się do siatki po piłkę.)

Zarówno Elektrotim, jak i Fulanito zgromadziły na swoim koncie do tej pory sześć punktów, z tym, że zespół Pawła Rumina zrobił to w czterech meczach, a ekipa Michała Janowicza w trzech. Konkurencja nie śpi, więc jedni i drudzy powinni zawalczyć w tym spotkaniu o komplet punktów, żeby nie stracić dystansu do znajdujących się na szczycie tabeli FC Speca i ForceGSM. Który z napastników będzie chętniej trafiał do siatki i pomoże swojej drużynie osiągnąć zamierzony cel? Wicelider klasyfikacji czołowych snajperów Piotrek Zając z Fulanito, czy Bartłomiej Owsianko z Elektrotimu, czwarty w tym zestawieniu? Przekonamy się o tym już za 40 minut!

2' - Ostrzał bramki Fulanito. "Szachownice" mogą być dumne ze swojego golkipera.
3' - Kolejna dobra okazja Elektrotimu, wszystko wyjaśnia Stasiak.
4' - (1:0) Rzut wolny (według arbitra "perfekcyjnie odgwizdany") dla Elektrotimu. Filip Blacha podaje do Bartłomieja Owsianko, a ten uderza z prawej strony pola karnego i pakuje piłkę do siatki.
6' - (2:0) Żeby nie było nudno - teraz dla odmiany mamy strzał z lewej strony pola karnego i ponownie Gawłowski musi wyciągać piłkę z siatki.
8' - Piotrek Zając wypatruje lukę w murze, gola z wolnego jednak nie oglądamy, bo futbolówka odbija się jeszcze od nóg obrońcy i całość kończy się na rzucie rożnym.
8' - (2:1) Nie udało się z wolnego, to udało się z gry. Uderzenie z lewej strony Piotrka Zająca pozwala "Szachownicom" złapać kontakt z Elektrotimem.
11' - Strzał Zająca (tym razem Marka) udanie broni golkiper Elektrotimu.
12' - Techniczne uderzenie Marcina Duziaka skutecznie zatrzymuje Gawłowski.
12' - Przed szansą Michał Hopej, udanie w defensywie spisuje się jednak Marek Zając.
15' - (2:2) Fulanito wyrównuje - patent na bramkarza mają Zające - Marek wykorzystuje podanie od Jaworskiego i doprowadza do wyrównania.
16' - (2:3) "Zając show" ciąg dalszy - tym razem oglądamy indywidualny rajd Piotrka, a następnie strzał, który zamieniony zostaje na bramkę przez gracza z 11 na plecach.
18' - Marcin Duziak trafia w słupek. Zły na swoich obrońców jest Gawłowski ("Panowie krótko typów a nie na dwa metry!").
19' - Klatka, obrót i strzał - na nieszczęście "Szachownic" futbolówka idzie nad bramką.
20' - Ponownie w akcji Piotrek Zając, uwaga postronnych obserwatorów ("nie siadła mu") jest jak najbardziej na miejscu.
20' - (2:4) Teraz już "siadła" - Piotrek przełożył sobie piłkę na drugą nogę i strzałem z pola karnego w lewą stronę bramki pokonał Juszczaka.
24' - (2:5) Dudek wślizgiem wyłuskał piłkę i dopadł do niej Piotrek Zając. Kontynuujemy "Zając show" - strzał z linii pola karnego nie daje szans Juszczakowi.
26' - (2:6) Domaszewicz traci w środku pola piłkę, którą następnie przejmuje Mosiej. Adam wie dobrze komu należy ją odegrać, żeby wpadła do siatki  - Piotrek Zając po raz piąty pokonuje golkipera Elektrotimu.
27' - (3:6) Uderzenie z prawej strony pola karnego w wykonaniu Bartłomieja Owsianko i nieznacznie zmniejsza nam się różnica bramek pomiędzy Elektrotimem i Fulanito.
28' - Elektrotim stara się odrabiać, Gawłowski jednak na posterunku.
29' - Efektowna parada Juszczaka po strzale z połowy Michała Śliżewskiego.
31' - Pokręcił się w kółko z piłką Jaworski, może gdyby miał na nazwisko Zając, albo chociaż Królik to piłka poszłaby w światło bramki.
33' - Mocne uderzenie z wolnego w wykonaniu Domaszewicza, piłka po plecach obrońców wychodzi na róg.
33' - (4:6) Hat-tricka ustrzela Bartłomiej Owsianko, już tylko dwa gole straty ma Elektrotim.
33' - (4:7) Fulanito zaczyna od środka, Stasiak uderza i mamy piłkę w siatce. Zbulwersowani są gracze Elektrotimu, którzy uważają, że zawodnik "Szachownic" kopnął piłkę bez wcześniejszego gwizdka.
35' - (5:7) Rozluźniła się defensywa Fulanito - Janowicz nie niepokojony przez nikogo strzela z linii pola karnego i mamy bramkę.
36' - (5:8) Znów uaktywniły się Zające - Marek do Piotrka, strzał z prawej strony i Juszczakowi pozostało tylko wyjęcie futbolówki z sieci.
38' - (6:8) Elektrotim się nie poddaje i goni wynik cały czas. Na listę strzelców wpisuje się Marcin Duziak.

Elektrotim dobrze zaczął to spotkanie wypracowując dwubramkową przewagę, później do akcji wkroczyły jednak Zające i losy pojedynku się odwróciły. Mimo starań i walcznej postawy ekipie Michała Janowicza nie udało się dogonić Fulanito i trzy punkty wędrują na konto drużyny Pawła Rumina, która wskakuje na drugą lokatę w tabeli. Następne pary meczowe obu tych ekip to: Elektrotim - Asplex FC oraz Fulanito - FC brightONE.