Skład: Mosiński, Kaczan, Raś, Majak, Szkwarek, Trojan, Rafalski, Szwedo
Skład: Gawłowski, Waleszczyński, Śliżewski, Stasiak, Dudek, Mosiej, Zając, Małolepszy, Jaworski, Janowski
26' Marcin Majak
32' Grzegorz Raś
2' Marcin Stasiak
11' Marcin Stasiak
20' Mateusz Janowski
21' Marek Zając
26' Szymon Jaworski
27' Krzysztof Waleszczyński
36' Marek Zając
36' Adam Mosiej
39' Jakub Małolepszy
Zawodnik meczu: Marek Zając (Marek był aktywny przez całe spotkanie, ciężko harując na całym boisku. Starcie z OBA gracz ten zakończył zdobyciem dwóch bramek i zanotowaniem dwóch asyst. Wyróżnić trzeba także Rafała Gawłowskiego. )

Rok temu w II edycji ligi Wrocbal OFC w spotkaniu Fulanito z Old Blue Angels padł remis 7:7. W meczu tym nie zabrakło emocji, a wszystko rozstrzygnęło się w samej końcówce. Najlepszym graczem meczu wybrany został Piotr Zając. Wiele od tego czasu się nie zmieniło - Zając jest w świetnej formie i po trzech meczach ma 11 bramek na koncie, a "Szachownice" serwują kibicom niesamowite wrażenia i do ostatnich minut ciężko przewidzieć na czyje konto trafią punkty. Tak wyglądały przynajmniej dwa ostatnie mecze Fulanito, oba na ich nieszczęście przegrane (rywale zdobywali gole na wagę trzech punktów w 38. i 40. minucie). W efekcie tego team Pawła Rumina posiada w swoim dorobku tylko trzy oczka i jest na siódmej lokacie, Old Blue Angels natomiast po dwóch zwycięstwach zasiada na trzecim stopniu podium. Co wydarzy się dziś wieczorem? Na czyje konto trafią punkty? Nudzić przy tym spotkaniu na pewno się nie będziemy, a w pakiecie z emocjami gwarantowane mamy także gole.

1' (0:1) - Michał Trojan świetnym zwodem na lewym skrzydle oszukuje obrońcę Fulanito. Staje oko w oko z Rafałem Gawłowskim i strzałem przy dalszym słupku otwiera wynik tego spotkania.
2' Tomasz Szkwarek dostaje piłkę na prawą flankę i mocno strzela na bramkę, tak, że Gawłowski z trudem zbija futbolówkę przed siebie.
2' (1:1) - Pierwsza akcja Fulanito kończy się golem wyrównującym. Marcin Stasiak mając trochę miejsca przed polem karnym, huknął jak z armaty i doprowadza do remisu!
3' Próba Stasiaka niemalże z połowy boiska i z trudem obroniona przez Łukasza Mosińskiego.
6' Kapitalna interwencja Gawłowskiego po sytuacyjnym strzale Trojana z pola karnego!
8' Strzał Szymona Jaworskiego z prawej strony, rykoszet i piłkę przed siebie z wielkim trudem zbija Mosiński. Do tej dopada Mateusz Jankowski i uderza wprost w bramkarza. Jeszcze jedna dobitka i kolejna kapitalna interwencja bramkarza OBA.
10' (1:2) - Szkwarek z rzutu rożnego zagrywa na przedpole do Michała Kaczana, a ten strzałem z pierwszej piłki, przy dalszym słupku pokonuje Gawłowskiego.
11' Ręka Mosińskiego poza polem karnym i mamy żółty kartonik.
11' (2:2) - Rzut wolny dla Fulanito. Do jego wykonania podchodzi Stasiak i mocnym uderzeniem przy słupku doprowadza do remisu!
13' Płaskie uderzenie Kaczana z dystansu przelatuje tuż obok słupka bramki Fulanito.
14' Uderzenie Marka Zajaca z półwoleja zostaje pewnie wyłapane przez Mosińskiego.
16' Mocny, płaski strzał Majaka sprzed pola karnego i futbolówkę pewnie chwyta Gawłowski.
18' Stasiak pechowo przecina podanie rywala , tym samym wystawiając piłkę Trojanowi. Ten jednak nie wykorzystuje tego prezentu i uderza płasko, tak, że udanie interweniuje Gawłowski.
18' Nieładne zachowanie Szkwarka, przepychanka i żółta kartka dla numeru 6 z OBA.
20' (3:2) - Mateusz Jankowski decyduje się na mocny strzał sprzed pola karnego i tym samym zaskakuje Mosińskiego.
21' (4:2) - M.Zając ma trochę miejsca na przedpolu bramki OBA i to wykorzystuje, oddając płaski strzał, który po nieudanej interwencji Mosińskiego znajduje drogę do bramki.
23' (4:3) - Zabójcza kontra "Aniołów". Szkwarek z prawej strony zagrywa w pole karne do Kamila Rafalskiego, a ten udanie zamyka akcje swojej drużyny, strzałem do pustej bramki.
26' Przepychanka, faule i dwie kartki, a ukarani nimi Szymon Jaworski z Fulanito i Michał Kaczan z Old Blue Angels.
26' (4:4) - Fenomenalny strzał Majaka z dystansu i piłka wpada do siatki niemalże lądując w samym okienku bramki strzezonej przez Gawłowskiego.
27' (5:4) - Krzysztof Waleszczyński bierze przykład z Majaka i strzela równie piękną bramkę z dalszej odległości, po której piłka odbija się od poprzeczki i ląduje w sieci.
28' Mocny strzał Kaczana i piłkę na raty wyłapuje bramkarz. Po chwili próba Jankowskiego i udaną interwencją popisuje się Mosiński.
28' Dwa kąśliwe uderzenia Jankowskiego i dwie świetne parady Mosińskiego.
30' Uderzenie Rafalskiego z lewej strony nogami broni Gawłowski.
32' Oj sypią się dzisiaj kartki. Kolejne przewinienie gracza OBA i żółty kartonik dla Grzegorza Rasia.
36' (6:4) - Marek Zając mając miejsce na lewej stronie, decyduje się na płaskie uderzenie, przy słupku, które odnajduje drogę do bramki.
36' (7:4) - Zając w pole karne do Adama Mosieja, a ten mając przed sobą tylko Mosińskiego, nie myli się i umieszcza futbolówkę w bramce.
37' Krótko rozegrany rzut wolny przez OBA. Szwkarek do Trojana, a ten z prawej strony uderza nad poprzeczką.
37' Trojan sprzed pola karnego strzela z "fałsza" i w ekwilibrystyczny sposób Gawłowski przenosi futbolówkę nad poprzeczką.
39' (8:4) - Jaworski z rożnego zagrywa na wolne pole do Jakuba Małolepszego, a ten mocnym strzałem pod poprzeczkę podwyższa prowadzenie Fulanito, kończąc prawdopodobnie strzelanie w tym meczu!

Kolejny mecz pierwszej ligi w poniedziałkowy wieczór i kolejny bardzo zacięty. Zarówno Fulanito, jak i Old Blue Angels nie zamierzało odpuszczać ani na moment i mimo wielu zgrzytów na murawie, ostatecznie to "Szachownice" dopięły swego, wygrywając z wyżej notowanym rywalem - 8:4. Dzięki tej wygranej zespół Pawła Rumina zepchnął "Anioły" na piątą lokatę, samemu zajmując jego miejsce. Następne pary meczowe to; Elektrotim - Parker ESSC Fulanito oraz Old Blue Angels - Wolves Wrocław.