23.01 godz. 22:30, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
7 : 5
( 4 : 2 )
Skład: Hanka, Nitecki, Wyszumirski, Czarnecki, Żarek, Kuźniecow, Sowiński, Nowak, Szymanowski, Rudnicki, Kotwica
Skład: Franz, Grygiel, Lechiniak, Habas, Włodarczyk, Gontarz, Cebula, Rafalski, Podymkiewicz
14' Mateusz Kuźniecow
17' Dariusz Czarnecki
21' Jakub Rudnicki
32' Dariusz Czarnecki
34' Dariusz Czarnecki
1' Karol Rafalski
3' Kamil Cebula
8' Krzysztof Podymkiewicz
10' Bogumił Włodarczyk
26' Krzysztof Podymkiewicz
28' Bogumił Włodarczyk
29' Krzysztof Podymkiewicz
39' Karol Rafalski
Zawodnik meczu: Krzysztof Podymkiewicz (Krzysiek zagrał bardzo dobre zawody, odznaczał się aktywnością, a spotkanie zakończył zdobyciem hattricka i zanotowaniem asysty. Wyróżnić trzeba także Karola Rafalskiego, Tomasza Franza i Dariusza Czarneckiego)

Ostatnimi pierwszoligowymi zespołami, których poczynania śledzić będziemy w poniedziałek będzie Ołer Meble Ogrodowe i K.S. All Stars. Sytuacja obu ekip wygląda podobnie - trzy punkty na koncie, jedno zwycięstwo i dwie porażki. Jedynie nieco lepszy bilans bramkowy decyduje o tym, że zespół Roberta Pilsnera znajduje się zaraz nad strefą spadkową, a team Marka Kucharskiego w strefie zaznaczonej w tabeli na czerwono. Oba zespoły powinny podejść więc do tego pojedynku ze sporym zaangażowaniem, spotkań jeszcze do rozegrania zostało sporo i dużo punktów jest do zdobycia, ale trzeba walczyć o nie od samego początku, żeby w końcówce sezonu nie znaleźć się w tym miejscu, w którym obie ekipy teraz się znajdują.

1' (1:0) - Szybki atak Ołera zakończony strzałem przez Karola Rafalskiego i w efekcie golem.
2' (2:0) - Ołer Meble Ogrodowe idzie za ciosem, a drugiego gola w tym spotkaniu zdobywa Kamil Cebula!
8' (3:0) - Krzysztof Podymkiewicz staje oko w oko z Arturem Niteckim i z zimną krwią go pokonuje.
8' Strzał Piotra Wyszumirskiego sprzed pola karnego przelatuje wysoko nad bramką Ołera!
9' Kapitalna sytuacja na gola w ekipie All Stars. Nie zostaje jednak wykorzystana, bowiem Mateusz Kuźniecow w sytuacji sam na sam z Tomaszem Franzem - trafia wprost w niego!
10' (4:0) - Podymkiewicz zagrywa prostopadle do Bogumiła Włodarczyka, a ten strzałem przy krótszym słupku pokonuje Niteckiego.
11' Dobre wyjście z bramki Niteckiego, który wygarnia piłkę spod nóg Podymkiewiczowi.
14' (4:1) - Kuźniecow mając trochę miejsca przed polem karnym decyduje się na strzał, który wpada do siatki idealnie przy słupku.
15' Strzał Norberta Gontarza z prawej strony i na raty broni go Nitecki.
17' Dariusz Czarnecki huknął z dystansu i piłkę do boku Tomasz Franz.
17' (4:2) - Czarnecki oddaje potężny strzał sprzed pola karnego i cieszy się z gola.
19' Kuźniecow z dystansu i po raz kolejny udanie interweniuje Franz.
21' (4:3) - Szybko rozegrany rzut rożny, strzał jednego z zawodników K.S All Stars do boku zbija Franz, ale w porę w polu karnym odnajduje się Jakub Rudnicki i mocnym strzałem zdobywa bramkę kontaktową!
24' Słupek po strzale Kuźniecowa!
24' Poprzeczka po uderzeniu Tomasza Hanki!
25' Udana interwencja Niteckiego po próbie Rafalskiego z lewej strony.
26' (5:3) - Rafalski do Podymkiewicza, a ten podwyższa prowadzenie Ołera strzałem z najbliższej odległości.
28' (6:3) - Rafalski podaje do Włodarczyka, a ten mając przed sobą tylko Niteckiego, nie myli się i pakuje piłkę do siatki.
29' (7:3) - Ołer idzie za ciosem, a ładnym lobem Niteckiego zaskakuje Podymkiewicz
30' Płaski strzał Wyszumirskiego przelatuje obok dalszego słupka bramki przeciwników.
30' Mocny strzał Gontarza z prawej strony zostaje czujnie zbity do boku przez Niteckiego!
32' Po strzale Pawła Żarka piłkę zmierzającą do bramki w porę wybija Michał Grygiel.
32' Czarnecki w zamieszaniu pod bramką, fatalnie pudłuje uderzając obok słupka!
32' (7:4) - Ładny strzał Czarneckiego z woleja i Franz zostaje zaskoczony, a futbolówka wpada do siatki tuż przy dalszym słupku. Golkiper bez szans!
34' (7:5) - Czarnecki po raz kolejny pokazuje, że ma idealnie ułożoną nogę. Kolejny jego strzał, tym razem po ziemi i kolejny gol, trzeci w tym meczu!
37' Strzał Damiana Sowińskiego do boku zbija Franz. Po chwili po podaniu Żarka piłka znowu spada pod nogi Sowińskiego, a ten z bliska uderza w poprzeczkę!
38' Kolejny strzał Sowińskiego i kolejna udana interwencja Franza.
39' Żółta kartka dla Rafalskiego za uniemożliwienie wznowienia gry przez All Stars.

Po fatalnym początku w wykonaniu All Stars, które przegrywało z Ołerem, już 0:4, z czasem udało się nawiązać równorzędną walkę i ostatecznie przegrana debiutanta była nieznaczna - 5:7. "Gwiazdy" mogą czuć niedosyt, bowiem miały swoje sytuacje, ale ich nie wykorzystały. W efekcie Ołer po dwóch porażkach z rzędu, w końcu zatriumfował i wydostał się ze strefy spadkowej. W tej ciągle znajdują się Artur Nitecki i jego koledzy, którym brakuje szczęścia, ponieważ grają naprawdę fajną piłkę, lecz nie potrafią przeobrazić jej w zdobywanie oczek. Następne pary meczowe to; Ołer Meble Ogrodowe - Cloud FC oraz K.S. All Stars -ForceGSM.