12' Karol Rafalski
14' Norbert Gontarz
15' Karol Rafalski
32' Norbert Gontarz
40' Piotr Szymański (Gol samobójczy)
Zawodnik meczu: Tomasz Szkwarek (Dobra postawa na boisku napastnika OBA owocuje zdobyciem czterech bramek.)

Przed nami pojedynek Ołera z Old Blue Angels, a więc dwóch drużyn, które sezon zaczęły od wygranej, a w drugiej kolejce schodziły z boiska pokonane. Statystyki sugerują, że spotkanie powinno być wyrównane, remisy pod balonem należą jednak do rzadkości, więc szansa na podział punktów jest raczej niewielka. Kto pomoże swojej drużynie osiągnąć drugie w tym sezonie zwycięstwo? Czy będzie to Łukasz Chołody, czy może Marcin Majak?

1' - Piotr Szymański głową próbuje zaskoczyć Tomasza Franza, brakuje jednak trochę precyzji i piłka wędruje nad poprzeczką.
2'- Świetna postawa między słupkami Łukasza Mosińskiego, bramkarz OBA zatrzymuje strzał Kamila Cebuli, a później Norberta Gontarza.
3' - (0:1) Anioły na prowadzeniu - piłkę w siatce, na raty, umieszcza Piotr Szymański!
3' - (0:2) Tomasz Szkwarek wykorzystuje podanie od ... obrońcy Ołera i podwyższa prowadzenie!
4' - (1:2) Strzał zza pola karnego w wykonaniu Karola Rafalskiego i Ołer łapie kontakt z przeciwnikiem!
12 - (1:3) Tomasz Szkwarek zwiększa prowadzenie OBA do dwóch trafień, pokonując uderzeniem z pola karnego Tomasza Franza!
12' - (2:3) Ołer zaczyna ze środka, piłkę dostaje Karol Rafalski i długo się nie zastanawia - strzela i mamy piłkę w siatce!
14' - (3:3) Ołer doprowadza do wyrównania, a wszystko dzięki Norbertowi Gontarzowi, który głową lobuje Mosińskiego!
15' - (4:3) Karol Rafalski ustrzela hat-tricka i wyprowadza Ołer na prowadzenie!
20' - (4:4) Od kolegi z Ołera nie chce być gorszy Tomasz Szkwarek, który również cieszyć się może z hat-tricka! Po 20 minutach gry mamy remis.
22' - Niezacznie myli się Piotr Szymański.
24' - (4:5) OBA na prowadzenie wyprowadza Piotr Szymański!
25' - (4:6) Od poprzeczki trafia Majak, bramkarz bezradny.
28' - (4:7) Z wolnego udrza Szkwarek, jego strzał broni bramkarz, ale przy dobitce Szymańskiego nie miał nic do powiedzenia.
29' -(4:8) Kolejny gol dla OBA tym razem na listę strzelców wpisuje się Szkwarek.
32' - (5:8) Po okresie przewagi OBA gola zdobywa Ołer. Na listę strzelców wpisał się Gontarz.
35' - (5:9) Łukasz Szwedo podwyższa prowadzenie dla Old Blue Angels! Ołer chyba się już nie dźwignie.
40' - (6:9) Piotr Szymański jest dzisiaj tak aktywny, że strzela w obie strony - w ostatniej minucie zostaje autorem pechowego gola samobójczego!
40' - (6:10) W ostatniej minucie cegiełkę do zwycięstwa OBA dokłada jeszcze Kamil Rafalski!

Spotkanie było wyrównane, ale tylko do przerwy. W drugiej połowę inicjatywę przejęła ekipa Old Blue Angels i ostatecznie skończyła ten pojedynek z czterobramkową przewagą. Kolejnym rywalem OBA będzie Fulanito, Ołer zmierzy się natomiast z All Stars.