16.01 godz. 22:30, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
11 : 6
( 3 : 3 )
Skład: Siwko, Piasecki, Warowy, Wolniewicz, Wróblewski, Tęsiorowski, Skolimowski, Marzec
Skład: Koch, Sikora, Wisiecki, Mielcarek, Dyczkowski, Gmerek, Uryga
8' Łukasz Skolimowski
16' Łukasz Skolimowski
19' Dominik Uryga (Gol samobójczy)
25' Łukasz Skolimowski
29' Maciej Piasecki
32' Jakub Wolniewicz
39' Łukasz Skolimowski
1' Łukasz Dyczkowski
13' Roman Wisiecki
14' Bartosz Sikora
22' Łukasz Dyczkowski
23' Bartosz Sikora
26' Łukasz Dyczkowski
27' Dominik Uryga
30' Tomasz Mielcarek
32' Tomasz Mielcarek
35' Roman Wisiecki
36' Tomasz Mielcarek
39' Dominik Uryga
Zawodnik meczu: Bartosz Sikora (Kreator gry ForceGSM znowu dał o sobie znać. Bartek strzelił dwa gola i zanotował trzy asysty. Wyróżnić trzeba także Łukasza Dyczkowskiego, Tomasza Mielcarka i Łukasza Skolimowskiego.)
W trzeciej kolejce pierwszej ligi Wrocbal OFC będzie się działo i to już od samego początku! Na pierwszy ogień idzie spotkanie piątego w stawce ForceGSM z fenomenalnym debiutantem - obecnym wideliderem, Wolves Wrocław. Wilki po dwóch meczach posiadają komplet punktów a w swoich szeregach mają lidera klasyfikacji najlepszych strzelców obecnej edycji - Łukasza Skolimowskiego. Force ma za to najlepszego snajpera ubiegłej zimy drugiej ligi OFC, Bartosza Sikorę, który już się uaktywnił i Ołerowi zaaplikował cztery gole, a wcześniej jednego OBA. 0:0 nie będzie na pewno, ale faworyta wskazać ciężko. Jedno jest pewne - w poniedziałek będzie ciekawie!

1' (1:0) - Szybka akcja ForceGSM. Bartosz Sikora w tempo zagrywa do Łukasza Dyczkowskiego, a ten otwiera wynik spotkania, pewnym strzałem pokonując Przemysława Siwko.
8' (1:1) - Po okresie dość nudnej gry mamy gola wyrównującego dla Wolves Wrocław. Łukasz Wróblewski podaniem obsługuje Łukasza Skolimowskiego, a ten strzałem z bliskiej odległości pokonuje Wojciecha Gmerka.
11' Mocne uderzenie Dyczkowskiego z prawej strony przelatuje obok dalszego słupka bramki przeciwników.
13' (2:1) - Dominik Uryga zagrywa w pole karne do Romana Wisieckiego, a ten strzałem z bliska zaskakuje Siwko.
14' (3:1) - ForceGSM idzie za ciosem! Tomasz Mielcarek podaje do Bartosza Sikory, a ten uderzeniem przy słupku pokonuje bramkarza "Wilków".
14' Mocny strzał Skolimowskiego z dystansu i piłkę z wielkim trudem na róg zbija Gmerek!
16' (3:2) - Maciej Piasecki zabiera piłkę rywalowi i zagrywa na wolne pole do Skolimowskiego, który oddaje strzał po ziemi przy dalszym słupku i może cieszyć się z bramki.
17' Mocny strzał Dyczkowskiego z dystansu i futbolówkę do boku zbija Siwko.
17' Techniczna próba Sikory sprzed pola karnego i Siwko z problemami przenosi piłkę nad poprzeczkę!
19' (3:3) - Po mocnym strzale rywala pechowo interweniuje Uryga i pakuje piłkę do własnej bramki. Mamy remis!
21' Techniczny strzał Sikory ze wznowienia (z połowy) i futbolówkę w koszyczek chwyta Siwko!
22' (4:3) - Rzut wolny dla ForceGSM po faulu na Sikorze. Do jego wykonania podchodzi Dyczkowski i mocnym strzałem pod poprzeczkę zaskakuje bramkarza Wolves Wrocław.
23' Wisiecki do Sikory, a ten oddaje strzał z "fałsza", po którym piłkę na róg zbija bramkarz przeciwników.
23' (5:3) - Dyczkowski z autu zagrywa do Sikory na wolne pole, a ten strzałem z pierwszej piłki pokonuje Siwko.
25' (5:4) - Wolves wykorzystuje przywilej korzyści. Z piłką zabiera się na lewej stronie Skolimowski i strzałem przy dalszym słupku zaskakuje Gmerka.
26' (6:4) - Uryga do Dyczkowskiego, a ten mocnym strzałem przy krótszym słupku kompletuje hattricka.
26' Rajd Skolimowskiego zakończony strzałem, po którym nogami świetnie interweniuje Gmerek.
27' Uryga fauluje Skolimowskiego i zostaje ukarany żółtą kartką. Mamy rzut wolny na przedpolu bramki "Wilków". Do jego wykonania podchodzi sam poszkodowany, ale po jego próbie strzału futbolówkę nad poprzeczkę przenosi Gmerek.
28' Mocny strzał Dyczkowskiego z dystansu i piłkę do boku zbija Siwko!
29' Piasecki fauluje rywala w sposób nieładny i zostaje ukarany żółtym kartonikiem.
30' (7:4) - Tomasz Mielcarek staje oko w oko z bramkarzem, mija go i umieszcza piłkę w pustej bramce.
32' (8:4) - Mielcarek przedziera się przez obronę rywala, mijając po drodze obrońcę i bramkarza, po czym pewnie trafia do "pustaka".
32' (8:5) - Płaskie uderzenie Jakuba Wolniewicza sprzed pola karnego i Force prowadzi już tylko trzema golami.
35' (9:5) - Sikora do Wisieckiego, a ten potężnym strzałem ze skrzydła pokonuje Siwko.
36' Strzał Bartosza Tęsiorowskiego z dystansu przelatuje tuż obok bramki.
36' (10:5) - Gmerek na wolne pole zagrywa do Mielcarka, ten staje oko w oko z bramkarzem, mija go i także kompletuje hattricka!
39' (11:5) - Sikora przewrotką zagrywa do Urygi, a ten mając przed sobą pustą bramkę, nie myli się i zdobywa gola.
39' (11:6) - Skolimowski dostaje piłkę na wolne pole i oddaje mocny strzał, który po interwencji Gmerka znajduje drogę do bramki.

Do trzydziestej minuty spotkania pomiędzy ForceGSM a Wolves Wrocław byliśmy świadkami bardzo wyrównanego i zaciętego widowiska, jednakże w ostatnich dziesięciu minutach beniaminek wskoczył na wyższe obroty i mógł cieszyć się z drugiej wygranej z rzędu. "Wilki" chociaż źle nie grały, to musiały pogodzić się z pierwszą klęską w lidze OFC. Następne pary meczowe obu tych ekip to; KP Ogrodomania - ForceGSM oraz Wolves Wrocław - .