11.01 godz. 22:35, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Kędzierski, Gilewski, Stachura, Kras, Matuszyk, Rejmer, Gilewski, Wichula, Pieskiewicz, Gagat, Galuś
Skład: Mosiński, Kaczan, Raś, Majak, Szkwarek, Rafalski, Szwedo, Szymański
6' Piotr Galuś
14' Piotr Galuś
16' Krzysztof Pieskiewicz
23' Jakub Rejmer
24' Krzysztof Pieskiewicz
25' Sławomir Gagat
24' Michał Kaczan
31' Marcin Majak
38' Tomasz Szkwarek
Zawodnik meczu: Piotr Galuś (Napastnik Speca ponownie nie zawiódł - trzy z pięciu dzisiejszych bramek to jego zasługa - dwie sam strzelił, a raz asystował. Z takim liderem w ataku ekipa Grzegorza Kędzierskiego może być spokojna o gole, a pewnie też i o punkty.)

Dziś wieczorem jako ostatni z pierwszoligowców na murawę obiektu Olimpijskiego wybiegną zawodnicy Old Blue Angels i FC Speca. Obie drużyny udanie zainaugurowały sezon - Anioły pokonały 6:3 ForceGSM i umiejscowiły się na szóstej lokacie, Spec natomiast po pierwszym tygodniu zajmuje miejsce trzecie, po przekonującym zwycięstwie nad Asplexem 11:3. Wyżej u bukmacherów stoją notowania drużyny Grzegorza Kędzierskiego, która ma ewidentnie patent na OBA - zwycięstwami dokładnie 6:3 zakończyły się pojedynki jesienią na WLB i ubiegłej zimy pod balonem. Piotr Andrzejewski i jego koledzy będą chcieli przerwać dobrą passę Speca, a pomóc w tym mogą Piotr Szymański i Marcin Majak, którzy z dobrej strony zaprezentowali się w pierwszej serii spotkań. Anioły, jeśli myślą o jakiejś zdobyczy punktowej, muszą przede wszystkim mieć baczenie na Piotra Galusia i Kubę Rejmera, którzy udowodnili już w tej edycji, że zdobywanie bramek przychodzi im z wielką łatwością.

1' - Strzał Franciszka Krasa z dystansu, piłka po rękach bramkarza odbija się jeszcze od słupka.
6' - (0:1) Mamy otwarcie wyniku - piłkę w siatce umieszcza Piotr Galuś wykorzystując podanie od Przemka Matuszyka!
9' - Świetny strzał głową Piotra Szymańskiego i jeszcze lepsza interwencja golkipera Speca.
10' - Łukasz Szwedo nad bramką.
11' - Kąśliwe uderzenie z połowy boiska Marcina Majaka, piłka przelatuje metr obok słupka.
14' - (0:2) Z ostego kąta strzał oddaje Piotrek Galuś, a futbolówka melduje się w siatce! W roli asystenta ponownie Przemek Matuszyk.
16' - (0:3) Indywidualna akcja Krzysztofa Pieskiewicza kończy się strzałem w krótki róg i powiększeniem przewagi Speca do trzech bramek!
22' - Mocny strzał Kuby Rejmera i świetna parada Mosińskiego.
22' - Bomba w wykonaniu Grzegorza Rasia, futbolówka zatrzymuje się na poprzeczce.
23' - (0:4) Na listę strzelców wpisuje się Kuba Rejmer, wykorzystując podanie od Piotra Galusia!
24' - (1:4) Mamy odpowiedź OBA - gola strzela Michał Kaczan!
24' - Żółtym kartonikiem za faul ukarany zostaje Krzysztof Pieskiewicz.
25' - (1:5) Spec nic sobie nie robi z gry w osłabieniu - ba, nawet strzela bramki! A konktretnie Sławek Gagat, który na gola (i to bardzo ładnego - efektowną główkę) zamienił podanie od Kuby Rejmera!
31' - (2:5) Old Blue Angels nadrabia - Gilewskiego pokonuje Marcin Majak. W roli asystenta Tomasz Szkwarek.
33' - Wjazd z cyklu "jak dzik w żółędzie" w wykonaniu Majaka. Strzał napastnika OBA pewnie łapie jednak Gilewski.
35' - Świetna parada Gilewicza i nici z gola dla OBA.
37' - Atomowe uderzenie z woleja Krystiana Stachury, poprzeczka aż się zatrzęsła od tego strzału!
38' - (3:5) OBA goni - Gilewicza na raty pokonuje Tomasz Szkwarek! Już tylko dwa gole traci Old Blue Angels do FC Speca.
40' - Piotr Szymański posyła futbolówkę 1,5 m od słupka.

FC Spec pokazał dzisiaj o co walczy w tym sezonie - nie interesują go półśrodki, liczą się tylko zwycięstwa. A patent na OBA Grzegorz Kędzierski i spółka chyba faktycznie mają - może nie tak jak wcześniej 6:3, ale prawie tak samo - 5:3 FC Spec triumfuje nad dobrze znanym rywalem i wskakuje na najwyższe miejsce w ligowej tabeli. Aby go nie stracić team Kędzierskiego powalczy w trzeciej kolejce z FC brightONE, OBA postara natomiast zrehabilitować się z drużyną Ołer Meble Ogrodowe.