tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . FC Spec (ofc) 12 +70 33
2 . ForceGSM (ofc) 12 +42 30
3 . Old Blue Angels (ofc) 12 +31 24
4 . Parker ESSC Fulanito (ofc) 12 +29 24
5 . KP Ogrodomania (ofc) 12 +6 21
6 . Elektrotim 12 -9 17
7 . MOICO (ofc) 12 -9 16
8 . Wolves Wrocław (ofc) 12 -34 15
9 . Cloud FC (ofc) 12 -13 12
10 . FC brightONE 12 -9 11
11 . K.S. All Stars 12 -23 9
12 . Asplex FC (ofc) 12 -43 9
13 . Ołer Meble Ogrodowe 12 -38 6
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
11.01 godz. 19:30, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
K.S. All Stars
Elektrotim
8 : 5
( 5 : 2 )
Skład: Hanka, Nitecki, Plisner, Czarnecki, Żarek, Kuźniecow, Szymanowski, Rudnicki, Kotwica
Skład: Lipski, Janowicz, Domaszewicz, Juszczak, Blacha, Hopej, Duziak, Owsianko
6' Paweł Żarek
20' Mateusz Kuźniecow
22' Dariusz Czarnecki
30' Paweł Żarek
37' Paweł Żarek
5' Bartłomiej Owsianko
7' Arkadiusz Domaszewicz
9' Bartłomiej Owsianko
15' Marcin Duziak
16' Arkadiusz Domaszewicz
25' Bartłomiej Owsianko
29' Arkadiusz Domaszewicz
34' Marcin Duziak
Zawodnik meczu: Marcin Duziak (Król asyst dzisiejszego wieczoru. Nie tylko świetnie wspomagał kolegów, ale sam też trafiał do siatki. Brawa również dla tercetu od hat-tricków - Owsianki, Domaszewicza i Żarka.)
    vs    

Dobrze w sezon nie weszły ekipy Elektrotimu i K.S. All Stars, które przegrały niemalże w identycznym stosunku odpowiednio z drużyną Ołer Meble Ogrodowe (4:7) i Wolves Wrocław (4:8). Jedni i drudzy liczą teraz na rehabilitację, ale zwycięzca może być tylko jeden. Czy będzie to mistrz drugiej ligi sezonu Zima 2016? Jeśli Elektrotim zagra równie ambitnie jak z Ołerem, a do tego w składzie ujrzymy trzeciego strzelca II edycji Piotra Maciejewskiego jest na to spora szansa. Debiutanta nie należy jednak lekceważyć, bo mamy za sobą dopiero jedną serię spotkań, która za wiele może nie mówić o formie nowych ekip we Wrocbalu. Czy Robert Pilsner i jego koledzy pozytywnie nas dzisiaj zaskoczą?

Relacja z meczu:
1' Rozpoczęcie spotkania.
3'- Atomowe uderzenie Michała Janowicza, futbolówka zatrzymuje się na poprzeczce!
5 - (1:0) Za przewinienie gracza All Stars arbiter Tomasz Pondel dyktuje rzut wolny dla ekipy Elektrotimu. Marcin Duziak podaje do Bartosza Owsianko, a ten pewnym strzałem pokonuje Artura Niteckiego!
6' - (1:1) Gra i punkty rozpoczyna się od nowa - do siatki trafia Paweł Żarek!
7' - (2:1) Strzał w długi róg i Nitecki kapituluje po raz drugi, a Elektrotim wychodzi na prowadzenie! Autorem gola Arek Domaszewicz!
9'- (3:1) Świetnie wygląda współpraca na boisku Duziaka i Owsianko! Marcin kolejny raz obsługuje doskonałym podaniem Bartosza, a ten pakuje piłkę pod samą ladę nie dając żadnych szans Niteckiemu!
13' - Mateusz Kuźniecow zagrywa do Piotra Szymanowskiego, a ten głową stara się pokonać Patryka Juszczaka. Czapka chyba nie pomogła, bo futbolówka drogi do siatki nie znalazła.
14' - Janowicz poobijał poprzeczkę, Domasiewicz nie chcąc być gorszym postanowił dla odmiany obić trochę słupek. Kilka centymetrów w bok i mielibyśmy już 4:1 dla Elektrotimu.
15' - (4:1) No i mamy 4:1. Autor dwóch asyst postanawia dołożyć do swojego dorobku również bramkę - Marcin Duziak pokonuje Niteckiego pewnie wykonując rzut wolny!
16' - (5:1) Przewaga Elektrotimu rośnie - drugi raz do siatki trafia Arek Domaszewicz, a asystuje nie kto inny jak Marcin Duziak!
20' - (5:2) Zamieszanie w szeregach obronnych Elektrotimu. Najprzytomniej zachowuje się Mateusz Kuźniecow, który przed samą przerwą umieszcza futbolówkę w siatce zmniejszając nieco rozmiary porażki.
20' Koniec pierwszej połowy.
22' - (5:3) Mocne uderzenie z dystansu Dariusza Czarneckiego i piłka w sieci! Już tylko dwa gole straty ma do rywala All Stars!
25' - (6:3) Bartosz Owsianko osaczony killkoma graczami All Stars nic sobie z tego nie robi i bez problemu oddaje strzał, a piłka słucha go tego dnia bardzo dobrze i posłusznie melduje się w siatce! Tym samym gracz Elektrotimu kompletuje hat-tricka!
27' - Nie ma szczęścia Mateusz Kuźniecow - jego piłka słucha się trohcę mniej, bo tylko uderza w słupek.
29' - (7:3) Piłkę z narożnika boiska zagrywa Krzysztof Lipski, a podanie pewnie zamyka Arek Domasiewicz, który wyrównuje osiągnięcie swojego kolegi i również może poszczycić się dzisiaj hat-trickiem!
30' - (7:4) Niezły hokej się nam zrobił dzisiaj pod balonem. Gola dla All Stars zdobywa Paweł Żarek!
34' - (8:4) Ta akcja mogła się podobać kibicom Elektrotimu i na pewno się podobała! Arek Domaszewicz notuje piękną asystę (zagranie piętką), a gola zdobywa dzisiejszy król asyst - Marcin Duziak!
37' - (8:5) Paweł Żarek nie chce być gorszy od kolegów z Elektrotimu i również kompletuje hat-tricka! Gola by nie było, gdyby nie dobre podanie Mateusz Kuźniecowa.
40' - Fatalnie pudłuje i nie trafia "na pustaka" Bartosz Owsianko!
40' Koniec spotkania.
 
Przekonujące zwycięstwo Elektrotimu - ekipa Michała Janowicza w pełni zasłużenie inkasuje dzisiaj trzy oczka. W następnej kolejce na beniaminka czeka zespół Moico. All Stars o premierowe punkty we Wrocbalu powalczy z Asplexem.


autor: Marta Toczek
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: marta@wrocbal.pl

Zawodnik meczu:

Marcin Duziak (Elektrotim)