Skład: Mosiński, Kaczan, Raś, Majak, Szkwarek, Trojan, Rafalski, Szwedo, Szymański
Skład: Koch, Sikora, Trojan, Gubański, Jastrzębski, Dyczkowski, Wilczyński, Polak
38' Grzegorz Raś
39' Łukasz Mosiński
10' Bartosz Sikora
14' Marek Koch
27' Łukasz Dyczkowski
35' Jarosław Polak
40' Bartosz Sikora
Zawodnik meczu: Piotr Szymański (Ciężko wytypować MVP w tym spotkaniu. Graczem meczu zostaje aktywny Piotr Szymański, autor dwóch trafień. Na wyróżnienie zasługuje też Marcin Majak, który strzelił dwa gole (jednego - stadiony świata!) i raz asystował.)

Ostatnim pojedynkiem zaplanowanym na dzień dzisiejszy będzie starcie ForceGSM z Old Blue Angels. Anioły w wyniku zawirowań przedsezonowych otrzymały drugą szansę i mimo spadku pozostały w pierwszej lidze. Czy ją wykorzystają? Okazja na zdobycie pierwszych punktów przez ekipę Piotra Andrzejewskiego nadarza się już dziś, aby tak się stało trzeba jednak pokonać wicemistrza drugiej ligi - ForceGSM. Kto pomoże swojej drużynie w zdobyciu premierowych oczek? Wicekról strzelców pierwszej ligi Marcin Majak, czy król strzelców drugiej ligi Bartosz Sikora? Zwycięzcę tego emocjonująco zapowiadającego się starcia poznamy chwilę po godzinie 23!

3' - Bomba w wykonaniu Piotra Szymańskiego, jednak bez zarzutu spisuje się stojący między słupkami Tomasz Trojan.
9' - Piłka po uderzeniu Tomasza Szkwarka trafia w boczną siatkę.
10' - (1:0) ForceGSM wychodzi na prowadzenie! Gola strzela (co chyba nikogo nie dziwi, w końcu korona króla strzelców zobowiązuje) Bartek Sikora!
14' - (1:1) Żółty kartonik za faul ogląda Marek Koch. Old Blue Angels dostają rzut wolny, a do jego wykonania podchodzi Marcin Majak. Po chwili wszyscy mogą już zamieść z podłogi szczęki, które opadły z wrażenia po tym co się przed chwilą stało. Bramka stadiony świata - piłka trafia w samo okno odbijając się jeszcze od poprzeczki! Kara dla gracza Force zostaje tym samym anulowana i obie ekipy grają w komplecie.
20' - (1:2) Centrostrzał Kamila Rafalskiego zamyka Tomasz Szkwarek! OBA wychodzą na prowadzenie przed samą przerwą!
22' - Tomasz Szkwarek strzela, a piłka trafia w słupek!
24' - (1:3) Rajd lewą flanką Piotra Szymańskiego kończy się strzałem po długim i mamy piłkę w siatce! Anioły prowadzą już dwiema bramkami!
27' - (2:3) Sikora do Dyczkowskiego i pewny strzał napastnika GSM niweluje stratę Force do jednego gola!
28' - Mógł być remis, jednak Dyczkowski trafił prosto w golkipera OBA.
31' - (2:4) OBA podwyższa prowadzenie - autorem gola Piotr Szymański, w roli asystenta Marcin Majak!
33' - (2:5) Michał Trojan do Marcina Majaka i mamy już trzybramkowe prowadzenie Old Blue Angels!
35'- (3:5) Bartek Sikora zalicza kolejną asystę, tym razem przy trafieniu Jarosława Polaka!
38' - (3:6) Marcin Majak podaje a akcję zamyka (strzałem z metra) Grzegorz Raś!
39' - Żółta kartka dla golkipera OBA i rzut karny dla Force. Do piłki podchodzi Bartek Sikora, jednak Mosiński broni jedenastkę!
40' - Kolejny żółty kartonik, tym razem dla Bartka Sikory.

Najlepsi strzelcy ostatniej edycji nie zawiedli. Krwi golkiperom napsuli i Marcin Majak i Bartek Sikora. Ostatecznie jednak zespołem skuteczniejszym okazuje się być OBA i to na konto teamu Piotra Andrzejewskiego trafia dzisiaj komplet punktów. A szansa na kolejny nadarzy się za tydzień w środę, w spotkaniu z FC Specem. ForceGSM z kolei spróbuje swoich sił z drużyną Ołer Meble Ogrodowe.