Skład: Kwiatkowski, Maćkowiak, Bzdyl, Kowalski, Kozicki, Wójciak, Ciszek, Misiak, Galewski, Aniołek
Skład: Nosewicz, Tutak, Wejman, Ziobrowski, Bałaga, Dzwonek, Lewicki, Symonowicz, Symonowicz
19' Jacek Nosewicz
22' Jacek Dzwonek
37' Jacek Dzwonek
37' Paweł Wejman
Zawodnik meczu: Jacek Dzwonek (Całe 3M zagrało kapitalny mecz i trudno wyróżnić tylko jedną osobę. Wybór pada na Jacka, który strzelił dwa ważne gole, w trudnych momentach. Wyróżnić należy również Wojciecha Symonowicza. )

W drugiej lidze sytuacja również nie jest do końca rozstrzygnięta i już wiele odpowiedzi w ten najbliższy weekend poznamy. Dowiemy się między innymi czy któraś z takich drużyn jak 3M lub Castorama Korona cieszyć się będzie z wywalczenia awansu do pierwszej ligi. Do tego potrzebne obu stronom potrzebna jest wygrana, zwłaszcza ekipie Jacka Nosewicza, która ma przecież dwa oczka mniej niż debiutant. Co do Castoramy to ma jeszcze szanse na mistrzostwo, ale oprócz wygrania własnego meczu, musi jeszcze liczyć na wpadki Realu Compensacion, Moico i The Hornets. Jakim rezultatem skończy się pierwsze sobotnie starcie drugiej ligi? Jak będzie wyglądał pojedynek snajperski pomiędzy Tomaszem Bałagą a Patrykiem Wójciakiem? Przekonamy się!

3' Mocny strzał po ziemi autorstwa Tomasza Bałagi i instynktowną interwencją popisuje się Radosław Kwiatkowski.
6' (1:0) - Strzał Pawła Wejmana z dystansu, tor lotu piłki zmienia Karol Symonowicz i tym samym zaskakuje Kwiatkowskiego. Mamy otwarcie wyniku!
8' Patryk Wójciak mija rywala i oddaje strzał, który przelatuje nad bramką strzeżoną przez Wojciech Symonowicza.
8' Mocny strzał Wójciaka z dystansu i piłkę poza światło bramki zbija golkiper 3M.
13' Krzysztof Kowalski pędzi prawą stroną i kończy swoją akcje strzałem, który przelatuje tuż nad poprzeczką.
14' Czas dla Castoramy Korona!
16' Wójciak w kontrze mija rywala i oddaje strzał, po którym Symonowicz z trudem zbija piłkę do boku.
18' Wójciak oddaje strzał z lewej strony, piłka odbija się od słupka, od bramkarza i wychodzi w pole.
19' Kwiatkowski kontra Bałaga i górą w tym starciu bramkarz Castoramy.
19' (2:0) - Karol Lewicki na prawą stronę zagrywa do Jacka Nosewicza, a ten precyzyjnym uderzeniem przy dalszym słupku pokonuje Kwiatkowskiego.
20' Strzał Michała Aniołka instynktownie broni golkiper 3M.
21' (2:1) - Mocny początek Castoramy. Aniołek do Wójciaka, a ten strzałem po ziemi przy krótszym słupku zaskakuje Symonowicza.
22' (3:1) - Kontra 3M. Lewicki do Jacka Dzownka, który z bliska trafia w bramkarza, ale jego dobitka, podcinką znajduje drogę do siatki.
23' Wójciak sprzed pola karnego uderza i nogami udanie interweniuje bramkarz.
24' (3:2) - Aniołek prostopadle zagrywa w pole karne do Wójciaka, a ten strzałem z najbliższej odległości pokonuje Symonowicza.
26' (3:3) - Aniołek oddaje strzał sprzed pola karnego, z popularnego "czuba" i tym samym zaskakuje Symonowicza, doprowadzając do remisu!
26' Czas dla Castoramy!
27' Strzał Sławomira Kozickiego z dystansu i piłkę nad poprzeczkę przenosi bramkarz.
29' (3:4) - Szybki atak Castoramy i strzałem z bliskiej odległości Wójciak daje prowadzenie swojej drużynie.
30' Aniołek w kontrze do Wójciaka, ten oddaje strzał, który z trudem nogami broni bramkarz 3M.
31' Słupek po strzale Lewickiego!
32' Wójciak wkręcił rywala w parkiet i oddaje strzał, po którym futbolówka ląduje na słupku!
34' Wójciak na wolne pole zagrywa do Kozickiego, a strzał tego drugiego do boku z trudem zbija Symonowicz.
36' Aniołek do Kozickiego i ten z bliska uderza tak, że bramkarz piłkę fenomenalnie zbija do boku.
37' Fatalne pudło Aniołka z bliskiej odległości.
37' (4:4) - Strzał Bałagi przed siebie odbija Kwiatkowski. Do odbitej piłki dobija Dzwonek i strzałem pod poprzeczkę pakuje piłkę do siatki.
37' (5:4) - Wejman strzałem z prawej strony przy dalszym słupku pokonuje Kwiatkowskiego.
38' Stochalski dostaje piłkę w pole karne i w dogodnej sytuacji trafia w słupek!
39' Dobra interwencja Kwiatkowskiego po strzale Lewickiego.
39' Bałaga w kontrze do Drabickiego, a ten na pustą bramkę trafia w słupek!

Kapitalne widowisko w drugiej lidze stworzyły nam 3M i Castorama Korona. Nie brakowało w nim pięknych bramek, szybkich akcji, dramatycznych zwrotów akcji i przede wszystkim emocji. Ostatecznie o jednego gola lepsza okazała się ekipa Jacka Nosewicza, która wygrała nieznacznie jedną bramką i ma bardzo duże szanse na awans. Co do ekipy Michała Ciszka to tym spotkaniem straciła szanse na promocję do wyższej klasy rozgrywkowej. Dla obu tych drużyn był to ostatni mecz w edycji zimowej. Za udział dziękujemy i liczymy na start w następnych sezonach.