19.02 godz. 11:25, Przesmyckiego 10, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Saferna, Kwok, Bielawski, Ziemba, Soczomski, Tapka, Wiewióra
18' Bartłomiej Gul
11' Patryk Tapka
12' Robert Ziemba
19' Patryk Tapka
25' Krystian Saferna
29' Kamil Pikuł (Gol samobójczy)
31' Patryk Tapka
Zawodnik meczu: Patryk Tapka (Dobry mecz w wykonaniu Patryka, który stanowił o sile Kuehne+Nagel. Piłkarz ten do siatki trafił 3 razy. Wyróżnić należy także pomimo wyniku bramkarza Zbigniewa Guźniczaka.)

Bez Marcina Lisowskiego jest życie w Bielanach, co pokazał wysoki triumf nad Astechem. Trzeba jednak pamiętać, że 15:0 z ostatnią drużyną drugiej ligi to nie jest do końca dobry wyznacznik i dopiero grając z liderem - Moico, K+N pokaże na co je stać. Obie te drużyny liczą się w walce o awans, ale ekipa Pawła Dobosza ma pięć punktów więcej od swojego najbliższego adwersarza. Czy "biało-czarni" tą przewagę powiększą? Czy raczej defensywa dowodzona przez Tomasza Wiewiórę zatrzyma najlepszy atak w lidze i przybliży się do czołówki?

1' Drużyna Moico pojawiła się dziś na meczu w czteroosobowym skłdzie.
3' Strzał Fabiana Kwoka mija prawy słupek bramki Moico.
4' Dobrze w defensywie ustawiony Kamil Pikul, który bolkuje uderzenie napastnika K+N.
6' Jędrzej Soczomski oddaje strzał zza pola karnego, Zbigniew Guźniczak odbija piłke!
8' Krystian Saferna podaje do niepilnowanego na prwym skzydle Fabiana Kwoka, a zawodnik K+N przyjmuje piłkę i oddaje uderzenie w dobrze ustawionego bramkrza Moico.
10' Czas dla Moico.
11' (1:0) Podanie Krystiana Saferny do Patryka Tapki, który spokojnie posyła piłkę do siatki tuż obok interweniującego golkipera Moico!
12' (2:0) Bład obrony Moico wykorzystuje Robert Ziemba pokonujac Zbigniewa Guźniczaka po strzale w długi róg.
14' Fabian Kwok ponownie próbuje pokonać golkipera Moico lecz i tym razem Zbyszek Guźniczak dobrze interweniuje po strzele zawodnika K+N.
16' Strzał Jędrzeja Soczomskiego blokuje Bartłomiej Gul i tylko rzut rożny dla K+N.
17' Żółtą kartką został ukarany Jędrzej Soczomski za faul na rywalu.
18' (2:1) Grę w przewadze 1 zawodnika wykorzystują piłkrze Moico, Kamil Pikul podaje do Bartłomieja Gula, który zdobywa gola kontaktowego.
19' (3:1) Kopia pierwszej bramki dla K+N, Saferna podaje do Tapki i oglądamy 1 gola autorstwa Patryka Tapki.
21' Robert Ziemba oddaje słabe uderzenie na bramkę Moico, Zbigniew Guźniczak spokojnie łapie futbolówkę.
23' Daleki wyrzut Zbigniewa Guźniczaka do Michał Guźniczaka i gdyby nie dobre wyjście z bramki golkipera Tomasza Wiewióry, Michał znalazłby się w dogodnej sytyuacji do strzelenia gola.
25' (4:1) Strzał Krystiana Saferny z ostrego kąta znajduje drogę do bramki!
27' K+N dalej w natarciu. Fabian Kwok oddaje strzał zza pola karnego, który minimalnie mija prawy słupek bramki Moico.
29' (5:1) Pechową interwencje zalicza Kamil Piluł który zalicza gola samobójczego.
31' (6:1) Patryk Tapka strzela swojego 3 gola w tym meczu, a 6 dla K+N!
32' Czas dla Moico.
34'  W sytuacji 2 na 1 bramkarza Michał Guźniczak źle podaje do współpartnera i od wrzutu z autu grę wznowią piłkarze K+N.
36' Fabian Kwok kieruje futbolówkę na słupek!
37' Uderzenie Patryka Tapki dobrze i skutecznie broni Zbigniew Guźniczak.
38' Ponownie golkiper Moico podaje do Michała Guźniczaka, który obraca się z piłka w kierunku bramki K+N i oddaje strzał, który broni bramkarz Tomasz Wiewióra.
39' Jędrzej Soczomski strzela w kierunku bramki Moico lecz dobrze ustawiony obrońca Brtłomiej Gul blokuje to uderzenie!

Katem drużyny Moico był bardzo dobrze grający Patryk Tapka, który dosłownie zniszczył swojego przeciwnika. Cała druzyna Kuehne+Nagel zagrała na dobrym poziemie lecz piłkarze Moico grali w czteroosobowym składzie i ciężko im było postawić się dobrze zorganizowanej drużynie rywli.

autor: Marcin Niciński