19.02 godz. 10:35, Przesmyckiego 10, Sedzia: Andrzej Malec
0 : 11
( 0 : 4 )
Skład: Stachowski, Przybysławski, Przybysławski, Wielkopolski, Rzepczyński, Dembowski, Kiełkowski, Obremski
Skład: Puchała, Krzyżanowski, Zięcina, Toczek, Ilnicki, Pondel
6' Krzysztof Stachowski
10' Grzegorz Kiełkowski
17' Krzysztof Rzepczyński
20' Krzysztof Rzepczyński
24' Marta Toczek (Gol samobójczy)
26' Rafał Przybysławski
30' Michał Przybysławski
32' Grzegorz Kiełkowski
36' Krzysztof Stachowski
38' Kamil Zięcina (Gol samobójczy)
Zawodnik meczu: Grzegorz Kiełkowski (Cała drużyna "Białych" rozegrała dobre zawody, lecz to Grzegorz był najskuteczniejszy pod polem karnym rywala. Spotkanie zakończył zdobyciem hattricka.)

Rafał Przybysławski i jego koledzy ostatnio radzą sobie nieźle, czego dowodem jest fakt ugrania sześciu punktów w trzech spotkaniach. Jak będzie tym razem i czy uda im się powiększyć swój dość ubogi dorobek? A może to Astech świetnie zakończy ten słaby w jego wykonaniu sezonu? Zobaczymy.

1' W dzisiejszym meczu w ekipie Astechu zadebiutuje Jakub Pondel, który na codzień broni barw JaCierpieDole FC
2' Z woleja niecelnie uderza Krzysztof Stachowski i grę od własnej bramki wznowi Jakub Pondel.
4' Indywidualna akcja Marcina Krzyżanowskiego kończy się chybionym strzałem.
5' Jakub Pondel broni sytuację sam na sam z Krzysztofe Stachowskim.
5' Kolejna próba gracza money4you, lecz tym razem futbolówka przelatuje obok bramki.
6' GOL! (0-1) - Po dograniu Marcina Dembowskiego w samo okienko trafia Krzysztof Stachowski.
8' Na rzut rożny uderzenie Krzyszofa Obremskiego odbija Pondel.
10' Zza pola karnego uderza Rafał Przybysławski, ale ta próba okazuje się chybiona.
10' GOL! (0-2) - Sam na sam z bramkarzem wychodzi Grzegorz Kiełkowski i mamy drugie trafienie dla "Białych".
12' Będą metr przed bramką do pustaka nie trafia Kiełkowski.
14' Krzyżanowski do Roberta Puchały, a ten uderza nad poprzeczką.
15' Czas dla ekipy Astechu.
17' W boczną siatkę uderza Krzysztof Rzepczyński.
17' Sprytnie rozegrany rzut wolny pośredni i w słupek uderza Rafał Przybysławski.
17' GOL! (0-3) - Po dograniu Rafała Przybysławskiego bramkę zdobywa Krzysztof Rzepczyński.
18' Dobra interwencja Jakuba Pondla po strzale sprzed pola karnego autorstwa Krzysztofa Stachowskiego.
19' Rafał Przybysławski wykłada piłkę swojemu bratu, a ten trafia w poprzeczkę.
20' GOL! (0-4) - Sam na sam z bramkrzem wychodzi Krzysztof Rzepczyński i mamy czwarte trafienie ekipy money4you.
21' Dembowski do Kiełkowskiego, a ten uderza obok bramki.
23' Próbę Rafała Przybysławskiego na aut paruje Jakub Pondel.
24' Z własnej bramki wychodzi Marcin Wielkopolski i po minięciu dwóch rywali oddaje chybiony strzł
24' GOL! (0-5) - Do własnej bramki piłkę pakuje Marta Toczek. Jej komentarz dokładnie opisuje tą niefortunną interwencję: "o ja cierpie dole".
26' GOL! (0-6) - Kontra Astechu i po dograniu Krzysztofa Stachowskiego piłkę do bramki kieruje Rafał Przybysławski.
28' Nad bramką przechodzi próba zza pola karnego Tomasz Ilnickiego.
30' GOL! (0-7) - Zza pola karnego precyzyjnie uderza Michał Przybysławski i Jakub Pondel nawet nie drgnął.
32' GOL! (0-8) - Kanonady ciąg dalszy, po dograniu Rafała Przybysławskiego bramkę zdobywa Grzegorz Kiełkowski.
34' Z ostrego kąta obok bramki uderza Robert Puchała.
36' Wielkopolski ponownie wychodzi z własnej bramki, zagrywa do Marcina Dembowskiego, ten oddaje ją goalkeeperowi i... Marcin uderza obok bramki.
36' GOL! (0-9) - Prowadzenie swoje ekipy podwyższa Grzegorz Kiełkowski.
36' GOL! (0-10) - Efektowną podcinką gola zdobywa Marcin Stachowski.
38' GOL! (0-11) - Do własnej bramki futbolówkę pakuje Kamil Zięcina.

Astechowi nie udało się godnie pożegnać z sezonem Zima 2016/2017 i po zaledwie jednym zwycięstwie kończy zmagania na ostatniej lokacie. Dla money4you było to przedostatnie spotkanie tych rozgrywek i 26.02 grając z Realem Compensación pożegnają się z halą przy ul. Przesmyckiego.