15.02 godz. 21:25, Przesmyckiego 10, Sedzia: Marcin Niciński
Skład: Kwiatkowski, Kaniuga, Maćkowiak, Gwardyński, Bzdyl, Kowalski, Kozicki, Stochalski, Wójciak, Ciszek, Misiak, Galewski, Aniołek, Giżycki
Skład: Guźniczak, Gul, Janik, Guźniczak, Sienkiewicz, Sienkiewicz, Procyszyn
10' Patryk Wójciak
24' Michał Aniołek
36' Arkadiusz Gwardyński
26' Mateusz Sienkiewicz
30' Patryk Wójciak (Gol samobójczy)
38' Michał Guźniczak
40' Mateusz Sienkiewicz
Zawodnik meczu: Mateusz Sienkiewicz (Mateusz był kreatorem gry Moico. Pracował na całym boisku z wielką intensywnością. Spotkanie zakończył zdobyciem dwóch bramek. Wyróżnić należy także Mateusza Giżyckiego. )

Jedni i drudzy mają tyle samo punktów w dorobku, a zatem bezpośrednia gra będzie niezwykle istotna w kontekście walki o awans do pierwszej ligi. Zarówno team Pawła Dobosza, jak i ten Michała Ciszka stawia w tym sezonie na ofensywę i możemy spodziewać się wielu bramek w tym spotkaniu. Kto poprowadzi swój zespół do ważnego triumfu? Czy będzie to Piotr Buczyński ze spadkowicza? Czy raczej Patryk Wójciak z debiutanta? Zobaczymy.

3' Michał Aniołek zagrywa w pole karne do Marka Stochalskiego, a ten upadając oddaje strzał po ziemi, który pewnie wyłapuje Zbigniew Guźniczak.
4' Miłosz Sienkiewicz z prawej strzela na bramkę i piłkę do boku, na róg z trudem zbija Mateusz Giżycki.
5' Michał Guźniczak prostopadle zagrywa w pole karne do Bartłomieja Gula, a ten z bliska trafia wprost w Giżyckiego.
5' Miłosz Misiak huknął z dystansu i z trudem piłkę wyłapuje Guźniczak.
6' Szybki atak Castoramy zakończony strzałem przez Patryka Wójciaka, niestety niecelny.
9' Mocny, techniczny strzał Mateusza Sienkiewicza sprzed pola karnego i piłka przelatuje tuż nad poprzeczką bramki przeciwników.
10' (0:1) - Sławomir Kozicki prostopadle zagrywa do Wójciaka. Ten staje oko w oko z Guźniczakiem i strzałem po ziemi go pokonuje!
12' Jarosław Procyszyn staje oko w oko z Giżyckim i przegrywa ten pojedynek!
13' Strzał z rzutu wolnego Marcina Janika, "z dużego palca" i piłkę na raty wyłapuje Giżycki.
13' Wójciak mija bramkarza i ma przed sobą bramkę bronioną przez Gula. Gdy wydaje się, że padnie gol, ofiarnie interweniuje obrońca Moico - blokując uderzenie tym co dla mężczyzny bardzo ważne (jak mawia wrocbalowy kamerzysta "rdzeniem siły wojownika").
14' Kontra Castoramy. Kozicki do Wójciaka i strzał tego drugiego pewnie wyłapuje Guźniczak.
15' Czas dla Castoramy Korona!
17' Szybki kontratak Moico. Miłosz Sienkiewicz zagrywa w pole karne do Procyszyna, który dokłada nogę, lecz z gola wyrównującego nie może się cieszyć, bowiem uderza tuż obok słupka.
18' Procyszyn sprzed pola karnego strzelając stara się zaskoczyć Giżyckiego, ale ten udanie wyłapuje piłkę.
19' Stochalski po ziemi z dystansu, ale to uderzenie jest zbyt lekkie żeby zaskoczyć tak doświadczonego golkipera jak Zbyszek Guźniczak.
20' Szansa na kolejnego gola dla Castoramy. Wójciak na skrzydło zagrywa do Kozickiego, a ten przegrywa pojedynek z Guźniczakiem. Po chwili mamy strzał Janika i dobrą interwencje Giżyckiego.
21' Sytuacyjny strzał Michała Aniołka z najbliższej odległości i w ostatniej chwili instynktownie piłkę zmierzającą do bramki Guźniczak wybija nogami.
22' Mocne uderzenie Mateusza Sienkiewicza z rzutu wolnego i udanie po nim interweniuje Giżycki - na raty wyłapując futbolówkę.
24' (0:2) - Daleki wyrzut bramkarza w pole karne przeciwnika. Tam odnajduje się Aniołek, który pięknym strzałem z powietrza, z pierwszej piłki podwyższa prowdzenie Castoramy.
26' (1:2) - Centrostrzał Gula zamienia się w podanie do Mateusza Sienkiewicza, który z najbliższej odległości pakuje piłkę do siatki. Mamy gola kontaktowego!
26' Czas dla Castoramy Korona!
27' Wójciak z piętki z pola karnego trafia wprost w dobrze ustawionego Guźniczaka.
27' Procyszyn ze skrzydła schodzi do środka i strzela obok bramki.
30' Miłosz Sienkiewicz oddaje mocny strzał z dystansu, które udanie broni bramkarz. Po chwili znowu znowu notuje dobrą interwencję zatrzymując strzał Procyszyna.
30' (2:2) - Janik z rzutu rożnego zagrywa piłkę w pole karne, a tam pechowo interweniuje Wójciak i pakuje piłkę do własnej bramki.
32' Kontra Moico. Janik do Procyszyna, a ten trafia w poprzeczkę!
34' Gul z bliska strzela i fantastycznie interweniuje Giżycki. Po chwili piłka spada pod nogi Michała Guźniczaka, a ten mając przed sobą pustą bramkę uderza tak, że piłka po rykoszecie od obrońcy ląduje na słupku! Moico już cieszyło się z prowadzenia, ale były to zbyt szybkie oznaki radości.
35' Mateusz Sienkiewicz z prawej strony strzela i do boku piłkę zbija Giżycki.
37' Techniczny strzał Janika i słupek ratuje rywali od utraty gola.
37' Janik staje oko w oko z Giżyckim i przegrywa ten pojedynek!
38' Żółta kartka dla Michała Guźniczaka za przerwanie korzystnej sytuacji.
38' Z rzutu wolnego Wójciak trafia w słupek! Po chwili mamy dobitkę i udaną interwencje Guźniczaka.
39' Kąśliwy strzał Janika z rzutu wolnego i po raz kolejny kapitalnie interweniuje Giżycki zbijając piłkę do boku!
40' (3:2) - Mateusz Sienkiewicz mija obrońcę i strzałem przy słupku, po ziemi zaskakuje Giżyckiego.

Kolejny mecz drugiej ligi w środowy wieczór i kolejny pełny piłkarskich emocji. Przy Przesmyckiego widzieliśmy praktycznie wszystko - ładne bramki, nieprzewidywalne zwroty akcji, kapitalne parady bramkarzy i dużo boiskowej walki. Koniec końców rzutem na taśmę, lepszy okazał się spadkowicz i dzięki wygranej 3:2 - awansował na fotel lidera. Castorama natomiast zanotował trzecią porażkę w sezonie i oddaliła się od strefy premiowanej awansem. Nastepne pary meczowe obu ekip to: Kuehne+Nagel Bielany - Moico oraz Castorama Korona - Milart Soccer Team.