08.02 godz. 19:50, Przesmyckiego 10, Sedzia: Andrzej Malec
3 : 1
( 0 : 1 )
Skład: Stachowski, Przybysławski, Wielkopolski, Rzepczyński, Dembowski, Kiełkowski, Obremski, Kuziomko
Skład: Nosewicz, Tutak, Dącer, Ziobrowski, Bałaga, Lewicki, Symonowicz, Symonowicz, Herbuś
16' Grzegorz Kiełkowski
23' Łukasz Herbuś
32' Łukasz Herbuś
35' Jacek Nosewicz
Zawodnik meczu: Łukasz Herbuś (Najaktywniejszy z graczy 3M, dwa z jego strzałów przełożyły się na bramki, co znacznie przyczyniło się do ugrania trzech punktów w tym spotkaniu. Wyróżnić można też bramkarza 3M - Wojtka Symonowicza.)

Po beznadziejnym początku sezonu w końcu przebudził się spadkowicz - money4you, który w swojej ostatniej kolejce rozgrywanej w hali Redeco zanotował dwie wygrane. Teraz zespół Rafała Przybysławskiego będzie chciał pójść za ciosem i ograć wyżej notowanego przeciwnika, którym jest 3M. Tomasz Bałaga i jego koledzy, jak mawia klasyk, na pewno "tanio skóry nie sprzedadzą" i zrobią wszystko, aby ograć swojego przeciwnika. Czy trzecia najlepsza ofensywa dowodzona przez Krzysztofa Rzepczyńskiego znajdzie sposób na defensywę dowodzoną przez Pawła Wejmana?

4' - Herbuś podaje do Ziobrowskiego, a ten posyła piłkę 30 cm obok lewego słupka.
6' - Rafał Przybysławski z dystansu, skutecznie interweniuje golkiper 3M.
8' - Uderzenie z połowy boiska w wykonaniu Krzysztofa Obremskiego i ponownie z dobrej strony pokazuje się Wojtek Symonowicz.
10'- Krzysztof Stachowski z półobrotu, zza pola karnego - piłka po tym strzale zatrzymuje się na słupku.
13' - Maciej Kuziomko vs Wojtek Symonowicz, górą bramkarz 3M.
16' - (0:1) Strzał z 5 metrów oddaje Grzegorz Kiełkowski. Wojtek Symonowicz może już tylko wyjąć futbolówkę z siatki.
19' - Piłka po uderzeniu Łukasza Herbusia z 10 metra wędruje 1,5 m nad poprzeczką.
20' - Maciej Kuziomko strzałem z głowy próbuje zaskoczyć Symonowicza, ta sztuka mu się jednak nie udaje.
23' - (1:1) Łukasz Herbuś strzałem z prawej strony w długi róg pokonuje Wielkopolskiego i doprowadza do wyrównania.
25' - Krzysztof Stachowicz technicznym strzałem z 12 metrów z rzutu wolnego próbuje pokonać Symonowicza. Brakuje jednak precyzji w tym uderzeniu, a o komentarz całej sytuacji pokusił się bramkarz money4you - Wielkopolski (K..., Stasiu, po ziemi!").
31' - Karol Symonowicz za faul ogląda żółty kartonik i wysłuchuje komentarza poszkodowanego Rafała Przybysławskiego (K...! Poj... Cię?!").
32' - (2:1) Mocny strzał z dystansu w wykonaniu Łukasza Herbusia. Bez szans jest przy tym Wielkopolski.
33' - Dobra interwencja Wojtka Symonowicza przy strzale z pola karnego Maćka Kuziomko.
35' - (3:1) Strzał wślizgiem Jacka Nosewicza i mamy piłkę w siatce. Ucierpieli przy tym wszystkim autor gola i golkiper money4you.
38' - Idealną piłkę na głowę dostaje Tomek Bałaga, niewielu centymetrów zabrakło do czwartej bramki 3M.
39' - Bałaga vs Wielkopolski, pojedynek wygrywa bramkarz money4you
40' - Krzysztof Rzepczyński z dystansu, skutecznie broni to golkiper 3M.

W miarę wyrównane spotkanie. Money4you miało swoje okazje, jednak z dobrej strony pokazał się bramkarz 3M. Ekipa Jacka Nosewicza okazuje się być skuteczniejsza o dwa trafienia i zgarnia trzy punkty w tym spotkaniu zrównując się punktami z czwartym Realem Compensacion i włączając się do walki o awans do pierwszej ligi. W następnej kolejce 3M zmierzy się z Factory Teamem, money4you skrzyżuje natomiast rękawice z Astechem.