07.02 godz. 19:00, Przesmyckiego 10, Sedzia: Marcin Niciński
14 : 3
( 3 : 2 )
Skład: Zaborowski, Hałaszewski, Tomaska, Sternik, Podczaszyński, Demski, Kicior, Górecki
Skład: Dychus, Dychus, Konkel, Jankowski, Wysoczański, Mikołajczyk, Wrzesień, Młynarczyk, Jurkiewicz
4' Maciej Podczaszyński
20' Bartosz Kicior
26' Bartosz Kicior
40' Maciej Podczaszyński
3' Mateusz Młynarczyk
5' Piotr Wysoczański
7' Patryk Jurkiewicz
15' Grzegorz Dychus
21' Mateusz Młynarczyk
22' Mateusz Młynarczyk
23' Paweł Jankowski
24' Paweł Jankowski
28' Krzysztof Mikołajczyk
31' Krzysztof Mikołajczyk
33' Piotr Wysoczański
36' Patryk Jurkiewicz
38' Krzysztof Mikołajczyk
40' Piotr Wysoczański
Zawodnik meczu: Mateusz Młynarczyk (Sprawiał spore problemy defensywie Milarta. Mecz zakończył z hat-trickiem i dwiema asystami.)

W drugiej lidze z walki o awans nie rezygnuje spadkowicz - The Hornets. "Szerszenie" obecnie zajmują trzecie miejsce w stawce, ale mają tyle samo punktów co lider i wicelider. Dla ekipy Alojzego Dychusa obowiązkiem jest pokonanie ósmego w stawce - Milart Soccer Team'u, jednakże nie mają prawa go zlekceważyć, bo team z Bielawy już nie raz pokazywał, że w piłkę grać potrafi. Jednak, żeby zapunktować musi wznieść się na wyżyny swoich umiejętności. Czy MST się to powiedzie? Czy jednak ten zostanie kolejną ofiarą Mateusza Młynarczyka i spółki?

3' - (1:0) Pierwszą bramkę na nowym obiekcie zdobywa Mateusz Młynarczyk z The Hornets, który podcina piłkę nad wychodzącym z bramki Lechem Demskim.
4' - (1:1) Milart wyrównuje - Września pokonuje Maciej Podczaszyński.
5' - (2:1) Uderzenie z pola karnego w wykonaniu Piotra Wysoczańskiego i The Hornets ponownie na prowadzeniu.
7' - Za uniemożliwianie rozpoczęcia rzutu wolnego żółtą kartkę ogląda Patryk Jurkiewicz.
7' - Strzał z rzutu wolnego Zbigniewa Zaborowskiego skutecznie nogami broni Wrzesień.
10' - Kontra The Hornets, Jurkiewicz wypuścił Jankowskiego, a ten mając przed sobą tylko bramkarza oddał niecelny strzał.
11' - Jurkiewicz z dystansu, piłka wychodzi na aut po plecach Podczaszyńskiego.
12' - Przejęcie Jankowskiego, strzał z prawej strony pola karnego i udana interwencja Lecha Demskiego.
13' - Dobrze nogami interweniuje Wrzesień, niewiele zabrakło a mielibyśmy gola Maćka Podczaszyńskiego.
15' - (3:1) Grzegorz Dychus uderza z lewej strony z sześciu metrów a piłka melduje się w siatce przy samym słupku.
16' - Bartosz Kicior zza pola karnego, piłka wędruje obok słupka.
16' - Piąte przewinienie The Hornets. Zbyszek Zaborowski trafia z wolnego w plecy swojego kolegi.
19' - Szóste przewinienie The Hornets - oznacza to rzut karny przedłużony dla Milartu. Do piłki podchodzi Zbyszek Zaborowski, ale nie wykorzystuje okazji i posyła piłkę nad bramką.
20' - (3:2) Milart łapie kontakt z rywalem - Zaborowski podaje do Bartosza Kiciora, a ten strzałem od słupka pokonuje Września.
21' - (4:2) Milart zostaje zaklepany przez rywala - Patryk Jurkiewicz podaje do Młynarczyka, a ten strzałem z dwóch metrów pokonuje golkipera.
22' - (5:2) Młynarczyk ustrzela hat-tricka i to w bardzo efektowny sposób - najpierw kładąc bramkarza a o potem podcinając nad nim piłkę.
23' - (6:2) Prowadzenie The Hornets podwyższa Paweł Jankowski.
24' - (7:2) Kolejna bramka Jankowskiego - w roli asystenta autor hat-tricka - Młynarczyk.
26' - Strzał Konkrela na słupek zbija Konkel.
26' - Za niesportowe zachowanie żółtą kartką ukarany zostaje Bartosz Kicior.
28' - (8:2) Kolejny gol graczy w pomarańczowych koszulkach - sposób na Demskiego znajduje Krzysztof Mikołajczyk.
31' - (9:2) Klepka The Hornets - Młynarczyk do Mikołajczyka i mamy piłkę w sieci.
33' - (10:2) Pękła dyszka - Demskiego pokonał Wysoczański.
33' - (11:2) Drugi z zawodników The Hornets może cieszyć się w dniu dzisiejszym z hat-tricka - ponownie na listę strzelców wpisuje się Wysoczański.
34' - Piłka po strzale Jurkiewicza odbija się od poprzeczki.
36' - (12:2) Patryk Jurkiewicz uderza "z karola" po długim, futbolówka odbija się jeszcze od słupka.
38' - (13:2) Trzeci hat-trick staje się faktem - uderzenie z dwóch metrów Mikołajczyka i bez szans Demski.
40' - (13:3) Strzał w krótki róg w wykonaniu Macieja Podczaszyńskiego i mamy bramkę dla Milartu.
40' - (14:3) Kropkę nad "i" stawia Piotr Wysoczański, który wykorzystuje podanie od Jankowskiego.

Mecz do jednej bramki. Zasłużone zwycięstwo The Hornets, Milart nie miał tego dnia za wiele do gadania. "Szerszenie" obejmują prowadzenie w drugiej lidze. W następnej kolejce zmierzą się z ekipą 3M. Najbliższym rywalem Milarta będzie natomiast Astech.