29.01 godz. 21:10, Redeco, Sedzia: Tomasz Pondel
( 6 : 1 )
Skład: Iwanków, Janus, Wujec, Faron, Śliwka, Brożyna, Mickiewicz, Madej, Siecla
Skład: Przybysławski, Przybysławski, Wielkopolski, Rzepczyński, Dembowski, Obremski, Kuziomko
16' Dawid Siecla
1' Michał Przybysławski
7' Tomasz Mickiewicz (Gol samobójczy)
11' Marcin Dembowski
12' Marcin Dembowski
15' Michał Przybysławski
16' Krzysztof Rzepczyński
23' Krzysztof Rzepczyński
26' Krzysztof Rzepczyński
29' Marcin Dembowski
39' Krzysztof Rzepczyński
Zawodnik meczu: Marcin Dembowski (Kapitalny występ money4you i w tym Marcina, którego wszędzie było pewno, zarówno w ofensywie, jak i defensywie. Dembowski strzelił trzy gole i zanotował asystę. Wyróżnić należy także Krzysztofa Rzepczyńskiego i Michała Przybysławskiego. )

Jakby Factory Team przegrało z money4you - to może zameldować się w miejscu zaznaczonym kolorem czerwonym, kosztem właśnie ekipy Rafała Przybysławskiego. Dawny Interam, jeżeli chce wydostać się z dołu tabeli - nie może przegrać z Marcinem Brożyną i jego kompanami. Nikt tutaj nie będzie chciał odnotować porażki i każdy zrobi wszystko w kierunku odniesienia wygranej. Zatem czy Marcin Wielkopolski da radę powstrzymać bramkostrzelny duet przeciwników - Łukasza Bojarskiego i Macieja Piórkowskiego i uda się money4you - zgarnąć komplet oczek? FT przystąpi dzisiaj do spotkania bez swoich dwóch liderów ofensywy, czyli wcześniej wspominanych Bojarskiego i Piórkowskiego.

1' (1:0) - Szybka akcja money4you. Piłkę w pole karne dostaje Michał Przybysławski i oddaje płaski strzał, który po pechowej interwencji bramkarza wpada do siatki.
2' M.Przybysławski może po chwili strzelić kolejnego gola, ale jego strzał z bliska fenomelanie broni Dariusz Śliwka.
3' Uderzenie Marcina Brożyny sprzed pola karnego ląduje na słupku bramki money4you.
7' (2:0) - Krzysztof Rzepczyński centruje piłkę w pole karne z prawej strony i tam pechowo interweniuje Tomasz Mickiewicz, który pakuje piłkę do własnej bramki, totalnie zaskakując Śliwkę!
8' Robert Madej staje oko w oko z Marcinem Wielkopolskim i przegrywa ten pojedynek. Po chwili futbolówka może wpaść do bramki, ale w ostatniej chwili świetnym wybiciem popisuje się Marcin Dembowski asekurując wyśmienicie własnego bramkarza.
9' Płaskie uderzenie Brożyny z dystansu przelatuje tuż obok bramki "białych".
10' Rafał Przybysławski huknął jak z armaty, ale Śliwka nie daje się zaskoczyć i zbija futbolówkę na róg!
11' (3:0) - Michał Przybysławski z rożnego centruje piłkę w pole karne Factory Team. Tam obrońcy urywa się Dembowski i udanie nabiegając, pewnym strzałem przy słupku pokonuje Śliwkę.
12' (4:0) - Maciej Kuziomko w tempo podaje do Dembowskiego, a ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie myli się i może cieszyć się z drugiej bramki w tym spotkaniu.
14' Fatalne pudło Rzepczyńskiego po dobrym zagraniu R.Przybysławskiego. Gracz z numerem "
15' (5:0) - M.Przybysławski sprzed pola karnego oddaje strzał. Piłka po interwencji bramkarza odbija się od słupka i wpada do siatki.
16' (6:0) - Szybka kontra money4you. M.Przybysławski wystawia piłkę jak na tacy Rzepczyńskiemu, a ten umieszcza ją w pustej bramce.
16' (6:1) - Odpowiedź Factory Team. Dawid Siecla płasko strzela z prawej strony i może cieszyć się z gola, bowiem futbolówka wpada do siatki tuż przy słupku!
19' Uderzenie Mirosława Farona z woleja przelatuje obok bramki przeciwników.
21' Płaskie uderzenie Kuziomko z prawej strony przelatuje obok bramki FT.
21' Mocny strzał Brożyny z dystansu i świetnie po nim interweniuje Wielkopolski - instynktownie zbijając futbolówkędo boku.
22' Na bramkę strzela Siecla, ale nie jest to próba celna.
23' (7:1) - R.Przybysławski w pole karne do Rzepczyńskiego, a ten celuje, uderza, futbolówka odbija się od słupka i...wpada do siatki.
25' Strzał R.Przybysławskiego z prawej strony i dobrze po nim interweniuje bramkarz. Po chwili mamy dobitkę Rzepczyńskiego w słupek!
26' (8:1) - M.Przybysławski do Rzepczyńskiego, ten mija obrońcę i uderzeniem przy dalszym słupku, po ziemi zaskakuje Śliwkę!
27' Bartosz Wujec strzela sprzed pola karnego, "ze szpica" i udanie po tym strzale interweniuje Wielkopolski.
29' (9:1) - Koncert money4you trwa w najlepsze. Dembowski-Kuziomko-Dembowski i mamy kolejną bramkę dla ekipy Rafała Przybysławskiego!
30' Instynktowna interwencja Śliwki po mocnym strzale Kuziomko. Po chwili golkiper Factory Team sprawdza R.Przybysławski i po raz kolejny dobrze broni bramkarz.
32' Krzysztof Obremski sprzed pola karnego strzela - bramkarz zbija "balon" do boku.
32' Czas dla money4you!
33' R.Przybysławski z dystansu strzela i trafia w słupek!
34' Kuziomko przegrywa pojedynek jeden na jeden ze Śliwką.
36' Madej kontra Wielkopolski i napastnik FT uderza obok bramki.
37' Krótko rozegrany rzut wolny pośredni i sprzed pola karnego Obremski uderza w słupek!
39' (10:1) - Dembowski do Rzepczyńskiego, a ten mija obrońcę, wbiega w pole karne i strzałem przy słupku pokonuje Śliwkę.
40' Ofiarna interwencja Śliwki po strzale Kuziomko.

Factory Team bez Łukasza Bojarskiego i Macieja Piórkowskiego nie był w stanie nic zdziałać w ofensywie. Ich indolencja w ataku spowodowała słabszą grę w obronie i money4you to wykorzystał w 100%. Zespół Rafała Przybysławskiego pokazał klasę, rozbił rywala i dzięki trzem punktom wyszedł ze strefy zaznaczonej kolorem czerwonym. Co do ekipy Mirosława Farona to nadal zawodzi i przez tą porażkę spadła na 9 pozycję. Następnym razem Krzysztof Rzepczyński i jego koledzy podejmą 3M, zaś Factory Team również podejmie kolejnym razem - 3M.