28.01 godz. 21:00, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Lisowski, Saferna, Bienias, Kościuszkiewicz, Kwok, Ziemba, Soczomski, Tapka, Śmiertka, Wiewióra
Skład: Kwiatkowski, Zińczuk, Maćkowiak, Bzdyl, Kowalski, Kozicki, Stochalski, Wójciak, Ciszek, Misiak, Warmuz, Giżycki
3' Marcin Lisowski
7' Marcin Lisowski
7' Fabian Kwok
8' Fabian Kwok
12' Jędrzej Soczomski
14' Waldemar Śmiertka
22' Jędrzej Soczomski
24' Patryk Tapka
27' Marcin Lisowski
36' Krystian Saferna
17' Patryk Wójciak
21' Patryk Wójciak
23' Marek Stochalski
25' Mateusz Giżycki
34' Sławomir Kozicki
Zawodnik meczu: Marcin Lisowski (Kreator gry ekipy Bielan i jej najjaśniejszy punkt w ofensywie. Obrona Castoramy miała dzięki niemu co robić. Dorobek Marcina z tego spotkania to trzy gole i jedna asysta.)

Rewelacją sezonu jest niewątpliwie Castorama Korona, która kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa i nie zamierza na tym poprzestawać. Jest to jedyny team z kompletem wygranych w drugiej lidze i przez to rywale muszą ich szanować. Ten najbliższy - Kuehne+Nagel Bielany na pewno zrobi wszystko, aby pokrzyżować plany liderowi. Już nie możemy doczekać się popisów snajperskich Sławomira Kozickiego i Patryka Wójciaka. Czy napastnicy rywali, czyli Marcin Lisowski i Fabian Kwok podejmą rękawice i to właśnie oni będą bohaterami tego widowiska?

1' - Uderzenie Marcina Lisowskiego z rzutu wolnego zablokowane zostaje przez obrońców w murze.
3' - (0:1) Szybki atak Bielan zakończony zostaje strzałem Marcina Lisowskiego i mamy piłkę w siatce!
5' - Patryk Wójciak posyła piłkę obok słupka.
6' - Lisowski zagrywa na skrzydło do Saferny, a ten uderza w boczną siatkę.
7' - (0:2) Bielany podwyższają - Lisowski mija golkipera Castoramy i strzela na pustaka!
7' - (0:3) Saferna w tempo zagrywa do Kwoka, a ten płaskim strzałem posyła futbolówkę do siatki obok wychodzącego bramkarza!
8' - (0:4) Bielany zadają kolejny cios - rozklepana defensywa Castoramy, klepkę kończy Fabian Kwok!
9' - Wójciak sprzed pola karnego obok słupka.
9' - Adrian Warmuz w sytuacji sam na sam trafia wprost w bramkarza.
10' - Cztery kapitalne interwencje Radosława Kwiatkowskiego po strzałach Krystiana Saferny.
11' - Słupek po strzale Kozickiego.
12' - (0:5) Jacek Soczomski - Waldemar Śmiertka - Jacek Soczomski i mamy już pięciobramkowe prowadzenie Bielan.
13' - Czas dla Castoramy.
14' - (0:6) Lisowski mija rywala i zagrywa w pole karne a tam najlepiej odnajduje się Śmiertka, który pakuje piłkę do pustej bramki.
15' - Kontra Bielan, Lisowski zagrywa do Saferny, a ten w sytuacji sam na sam uderza prosto w wychodzącego z bramki Kwiatkowskiego.
15' - Czas dla Bielan.
17' - (1:6) Kontra Castoramy, Kozicki w tempo do Wójciaka, a ten na wślizgu zamyka akcję!
18' - Fatalne pudło Wójciaka, nie trafia do bramki z 2 metrów.
19' - Strzał Wójciaka z woleja wyłapuje Tomasz Wiewióra.
21' - (2:6) Kozicki prostopadle do Wójciaka, a ten strzałem sprzed pola karnego, przy słupku, nie daje szans Wiewiórze!
22' - Żółty kartonik za niesportowe zachowanie - odkopnięcie piłki po gwizdku sędziego ogląda Jacek Soczomski.
23' - (3:6) Topnieje nam przewaga ekipy Bielan. Marek Stochalski uderza sprzed pola karnego i mamy piłkę w sieci!
24' - Za źle przeprowadzoną zmianę żółtą kartkę ogląda Patryk Tapka.
25' - Uderzenie z główki Wójciaka, piłka wędruje obok słupka.
25' - Za faul na Lisowskim żółtą kartkę ogląda Mateusz Giżycki.
26' - Słupek po strzale Śmiertki.
27' - Kwok trafia piłką w bramkarza.
27' - (3:7) Strzał z pola karnego Lisowskiego - kapitan Bielan ustrzela tym samym hat-tricka!
30' - Miłosz Misiak z dystansu, futbolówka trafia w słupek.
31' - Czas dla Bielan.
32' - Krzysztof Kowalski posyła piłkę obok bramki.
34' - (4:7) Wójciak do Kozickiego i za wiele do powiedzenia nie ma już Wiewióra.
35' - Dwie kapitalne interwencje Zińczuka po strzałach Lisowskiego i Tapki.
36' - (4:8) Rajd Saferny kończy się pewnym strzałem, po którym kapituluje Zińczuk.
40' - Piąte przewinienie Bielan.
40' - Poprzeczka po strzale Jędrzeja Soczomskiego.

Ekipa Bielan osiągnęła swój cel i pokrzyżowała plany świetnie do tej pory spisującej się Castoramie. Kuehne+Nagel wygrywa zasłużenie, a wielki wkład w te trzy punkty ma kapitan drużyny - Marcin Lisowski. O kolejne oczka powalczą oni już jutro z Żarem Tropików, Castorama zagra z kolei z Realem Compensacion.