Skład: Lisowski, Saferna, Bienias, Kwok, Bielawski, Soczomski, Śmiertka, Wiewióra, Dziubka
Skład: Fąfara, Janus, Faron, Śliwka, Hoja, Piórkowski, Bojarski, Brożyna, Madej
18' Fabian Kwok
29' Fabian Kwok
33' Marcin Lisowski
40' Tomasz Dziubka
6' Maciej Piórkowski
8' Dariusz Śliwka
10' Maciej Piórkowski
20' Łukasz Bojarski
27' Maciej Piórkowski
29' Marcel Hoja
Zawodnik meczu: Fabian Kwok (Dwa gole w dwóch kluczowych momentach - na 2:2 i 3:3. Wyróżnić należy także Tomasz Dziubkę za dwa gole (z czego jeden jaki ładny) oraz aktywnych z przodu Bojarskiego i Piórkowskiego z Factory.)

Dwa ostatnie mecze Factory Team to dwie porażki. Teraz więc w myśl do trzech razy sztuka - ekipa Mirosława Farona będzie chciała się przełamać i zgarnąć komplet oczek z Kuehne+Nagel Bielany. Zespół ten nie ukrywa - że zamierza tej zimy walczyć o najwyższe cele, czyli o awans do pierwszej ligi. Żeby takowy osiągnąć nie można stracić oczek ze swoim najbliższym przeciwnikiem. Jedni i drudzy myślą podobnie, zatem spotkanie to powinno być niezwykle interesujące. Jeszcze bardziej ciekawie zapowiada się pojedynek snajperski pomiędzy Łukaszem Bojarskim z Factory, a Marcinem Lisowskim z K+N. Który z tych zawodników zapewni swojej drużynie wygraną? Czy będzie to ktoś zupełnie inny? A może ujrzymy podział punktów? Przekonamy się!

5' - Waldek Śmiertka zagrywa do Fabiana Kwoka, a ten oddaje strzał, który pewnie wyłapuje Dariusz Śliwka.
6' - (1:0) Factory wychodzi na prowadzenie - Łukasz Bojarski podaje do Maćka Piórkowskiego, a ten idealnie dokłada nogę i zmusza Wiewiórę do kapitulacji!
7' - Czas bierze ekipa Bielan.
8' - Żółta kartka dla golkipera Factory za faul na Lisowskim. Sam poszkodowany stara się zamienić na gola rzut wolny, piłka trafia jednak prosto w mur.
10' - (2:0) Maciej Piórkowski płaskim uderzeniem z prawej strony pola karnego pokonuje po raz drugi Tomasza Wiewiórę!
12' - Strzał "z karola" autorstwa Waldka Śmiertki, futbolówka przelatuje obok słupka.
15' - Żółtą kartką za faul przed polem karnym ukarany zostaje Tomasz Wiewióra. Factory dostaje rzut wolny, a jego wykonawcą jest Mirosław Faron. Uderzenie kapitana Factory dobrze broni golkiper.
16' - Krystian Saferna posyła piłkę obok słupka.
17' - Przed szansą Bojarski, futbolówka idzie jednak nad bramką.
17' - (2:1) Bielany łapią kontakt z Factory Teamem za sprawą przepięknego gola Tomasza Dziubki, który przywalił jak z armaty z prawej strony boiska i posłał piłkę pod samą ladę!
18' - (2:2) Lisowski do Kwoka i mamy już 2:2!
20' - (3:2) Wolny dla Factory, Piórkowski podaje do Bojarskiego, a ten nie daje żadnych szans Wiewiórze i mocny strzałem posyła piłkę pod samą poprzeczkę!
22' - Maciek Piórkowski uderza, a piłka po tym strzale mija slupek o dwa metry.
27' - Żółty kartonik za faul ogląda Maciek Piórkowski.
29' - Indywidualny rajd Bojarskiego kończy się minimalnie niecelnym strzałem.
29' - Za złą zmianę żółty kartonik ogląda Marcel Hoja.
29' - (3:3) Fabian Kwok doprowadza do wyrównania!
32' - Korzystna okazja Waldemara Śmiertki, dobrze z bramki wyszedł jednak Dariusz Śliwka, który zatrzymuje to uderzenie.
33' - (3:4) Jak dzik w żołędzie poszedł Lisowski i mając przy sobie trzech obrońców mocnym strzałem z siedmiu metrów pokonał Śliwkę!
34' - Waldek Śmiertka trafia w słupek.
35' - Piąte przewinienie Factory Teamu.
37' - Atomowe uderzenie z rzutu wolnego w wykonaniu Łukasza Bojarskiego zostaje zatrzymane przez golkipera Bielan.
40' - (3:5) Wynik spotkania ustala w ostatniej minucie Tomasz Dziubka.

Ciekawe spotkanie zaserwowali nam gracze obu zespołów. Factory walczyło dzielnie, dwukrotnie prowadząc, ale walka do końca w wykonaniu piłkarzy Bielan przyniosła zamierzony efekt i trzy punkty powędrowały na konto teamu K+N. Kolejne pary meczowe obu ekip to Kuehne+Nagel Bielany vs Castorama Korona i Factory Team vs Milart Soccer Team.