21.01 godz. 16:50, Redeco, Sedzia: Marcin Niciński
2 : 4
( 1 : 2 )
Skład: Dychus, Dychus, Jankowski, Wysoczański, Pokrywiecki, Mikołajczyk, Bordulak, Wrzesień, Jurkiewicz, Rybarczyk
Skład: Stachowski, Przybysławski, Czerniecki, Wielkopolski, Rzepczyński, Dembowski, Obremski, Pastuszek
4' Patryk Jurkiewicz
20' Patryk Jurkiewicz
24' Piotr Wysoczański
40' Paweł Jankowski
8' Krzysztof Stachowski
28' Marcin Dembowski
39' Marcin Wielkopolski
Zawodnik meczu: Paweł Jankowski (Aktywny przez całe spotkanie, zarówno w ofensywie, jak i defensywie. Zanotował kilka fenomenalnych zagrać w obu formacjach. Strzelił gola i zaliczył asystę.Wyróżnić trzeba także Marcina Wielkopolskiego, Patryka Jurkiewicza i Piotra Wysoczańskiego. )

Tydzień temu pierwszą porażkę w sezonie odnotowało The Hornets, które przegrało minimalnie z Castoramą Korona - 2:3. Teraz "Szerszenie" będą chciały wrócić na ścieżkę zwycięstw i grając z money4you mają zamiar - zgarnąć komplet oczek. W poprzednim sezonie zespół Rafała Przybysławskiego ograł swojego najbliższego przeciwnika aż 4:0 i teraz ten będzie wziąć odwet za tamtą klęskę. Szanse na to są ogromne, ponieważ dawny Interam zawodzi - mając w dorobku zaledwie jedno oczko. Czy teraz uda im się odwrócić zły los i w końcu zwyciężą? Czy może to ekipa Alojzego Dychusa zapunktuje, robiąc tym samym kolejny krok w kierunku powrotu na zaplecze Superligi?

4' (0:1) - Patryk Jurkiewicz oddaje strzał sprzed pola karnego, mamy rykoszet i piłka wpada do siatki tuż pod poprzeczkę!
5' Strzał Pawła Jankowskiego z prawej strony instynktownie broni Marcin Wielkopolski.
8' (1:1) - Marcin Dembowski zagrywa w tempo, z rzutu rożnego, do Marcina Stachowskiego, a ten dokłada nogę i mamy wyrównanie.
8' Strzał Piotra Wysoczańskiego z dystansu i nogami świetnie interweniuje Wielkopolski.
10' Uderzenie Michała Czernieckiego z prawej strony nogami broni udanie Piotr Rybarczyk.
11' Strzał Krzysztofa Obremskiego sprzed pola karnego i z trudem futbolówkę na róg zbija Rybarczyk.
11' Czas dla The Hornets!
12' Strzał Rafała Przybysławskiego z "dużego palca" i kapitalną interwencją popisuje się Rybarczyk, przenosząc futbolówkę nad poprzeczkę!
13' Płaski strzał Grzegorza Dychusa zostaje pewnie wyłapany przez Wielkopolskiego.
14' Kąśliwe uderzenie Pawła Pokrywieckiego z prawej strony i kapitalnie interweniuje Wielkopolski - przenosząc piłkę spoza światła bramki.
17' Na raty świetnie interweniuje Wielkopolski broniąc uderzenie Krzysztofa Mikołajczyka.
19' Krzysztof Rzepczyński staje oko w oko z Rybarczykiem i przegrywa ten pojedynek!
20' (1:2) - Jurkiewicz mija bramkarza i pewnym strzałem do pustej bramki daje prowadzenie "Szerszeniom".
21' Jurkiewicz z lewej strony zagrywa na wolne pole do Września, a ten fatalnie pudłuje, przenosząc futbolówkę obok bramki.
24' Obremski staje oko w oko z Rybarczykiem, oddaje strzał, który broni Rybarczyk. Piłka leci w kierunku bramki rywali, ale w ostatniej chwili z linii bramkowej wybija ją Jankowskiego.
24' (1:3) - Niewykorzystana sytuacja się zemściła. Jankowski w kontrze zagrywa do Piotra Wysoczańskiego, a ten w dogodnej sytuacji, płaskim strzałem w długi róg - pokonuje Wielkopolskiego.
25' W dogodnej sytuacji fatalnie pudłuje Dembowski!
27' G.Dychus do Wysoczańskiego, ten odgrywa mu piłkę i mając przed sobą pustą bramkę , uderza obok niej.
28' (2:3) - Stachowski w pole karne zagrywa piłkę. Tam odnajduje się Dembowski, dokłada nogę i mamy tym samym gola kontaktowego.
33' Jurkiewicz mija bramkarza i zagrywa do lepiej ustawionego pod bramką Mikołajczyka. Gola jednak nie ma, bo w tempo swojego golkipera asekuruje obrońca, wybijając piłkę przed siebie.
34' Czas dla money4you!
35' Jankowski zagrywa w pole karne do Jurkiewicza, a uderzenie gracza The Hornets - świetnie broni Wielkopolski. Jest to kolejna udana interwencja bramkarza money4you.
39' Jurkiewicz mija bramkarza i oddaje strzał, który świetnie broni Wielkopolski.
39' Wysoczański staje oko w oko z Wielkopolskim i piłkę w porę wygarnia mu Wielkopolski. Robi to jednak poza polem karnym, zatem zostaje ukarany żółtym kartonikiem.
40' (2:4) - Z rzutu wolnego Wysoczański zagrywa do Jankowskiego, a ten uderzeniem przy słupku podwyższa prowadzenie swojej drużyny.

Bardzo zacięty mecz spadkowiczów, którzy radzić musieli sobie bez wielu graczy pierwszego składu (money4you bez Grzegorza Kiełkowskiego, The Hornets bez Mateusza Młynarczyka i Mateusza Zielińskiego). Losy tego kto zdobędzie punkty ważyły się do ostatniego gwizdka sędziego. Ostatecznie to "Szerszenie" wygrały kolejny mecz, robiąc tym samym kolejny krok w kierunku awansu do pierwszej ligi. Co do dawnego Interamu to ciągle zawodzi i ciągle czeka na pierwsze zwycięstwo w sezonie! O to ekipa Rafała Przybysławskiego powalczy z Żarem Tropików. Team Alojzego Dychusa natomiast "skrzyżuje rękawice" z Astechem, już jutro!