15.01 godz. 15:20, Redeco, Sedzia: Marcin Niciński
2 : 5
( 2 : 1 )
Skład: Guźniczak, Dobosz, Gul, Janik, Sienkiewicz, Sienkiewicz, Buczyński
Skład: Stachowski, Przybysławski, Przybysławski, Czerniecki, Wielkopolski, Rzepczyński, Dembowski, Kiełkowski
19' Rafał Przybysławski (Gol samobójczy)
31' Mateusz Sienkiewicz
32' Mateusz Sienkiewicz
34' Piotr Buczyński
39' Paweł Dobosz
11' Rafał Przybysławski
15' Michał Czerniecki
39' Rafał Przybysławski
Zawodnik meczu: Piotr Buczyński (Kolejny dobry mecz w wykonaniu Piotrka, który stanowił o sile Moico. Gracz ten do siatki trafił raz, a także zanotował dwie asysty. Wyróżnić należy także Mateusza Sienkiewicza. )
Ostatnim starciem w ramach drugiej ligi będzie pojedynek spadkowiczów - money4you i Moico. Dla jednych i drugich będzie to drugi pojedynek w ten weekend, ale za to bardzo istotny, bo będzie szansą na polepszenie swojej sytuacji w tabeli drugiej ligi. Obie strony marzą o tym, aby powrocić do pierwszej ligi, ale nie mogą pozwalać już sobie na żadne wpadki, bo konkurencja nie śpi i jest w tym sezonie dosyć mocna. Rok temu w bezpośrednim pojedynku lepsi okazali się gracze Rafała Przybysławskiego, którzy zwyciężyli 6:2. Jak będzie tym razem? Czy dojdzie do rewanżu, czy jednak powtórki z rozrywki?

1' Piotr Buczyński staje oko w oko z Marcinem Wielkopolskim i przegrywa ten pojedynek.
2' Płaskie uderzenie Buczyńskiego z lewej strony przed siebie odbija Wielkopolski.
5' Strzał Miłosza Sienkiewicza po ziemi przelatuje tuż obok bramki money4you.
11' (1:0) - Strzał sprzed pola karnego oddaje Rafał Przybysławski i futbolówka po rykoszecie od obrońcy wpada do siatki tuż obok zaskoczonego Zbigniewa Guźniczaka.
15' (2:0) - Michał Czerniecki mija rywala i oddaje mocny, płaski strzał, po którym piłka odbija się od słupka i ląduje w siatce.
16' Kapitalna interwencja Wielkopolskiego po strzale Buczyńskiego!
17' Czas dla money4you!
18' Strzał Sienkiewicza z dużego palca, z rzutu wolnego przelatuje wysoko ponad bramkę rywali.
19' (2:1) - Po strzale Pawła Dobosza pechowo interweniuje Rafał Przybysławski, ponieważ pakuje piłkę do własnej siatki.
21' Strzał Czernieckiego z lewej strony i futbolówkę pewnie chwyta Guźniczak.
27' Mocne uderzenie Mateusza Sienkiewicza z dystansu i piłkę łapie Wielkopolski.
30' Dwa strzały Buczyńskiego i dwie dobre interwencje Wielkopolskiego.
31' (2:2) - Buczyński w polu karnym będąc odgrywa futbolówkę do Mateusza Sienkiewicza, a ten umieszcza piłkę w pustej bramce.
31' Buczyński przedziera się przez obronę rywali i oddaje strzał, który pewnie wyłapuje bramkarz.
31' Strzał Mateusza Sienkiewicza sprzed pola karnego, przelatuje obok bramki. Po chwili Sienkiewicz stara się zaskoczyć golkipera, ale uderza obok bramki.
32' Po podaniu Mateusza Sienkiewicza do pustej bramki nie trafia Buczyński.
32' (2:3) - Buczyński do Mateusza Sienkiewicza, a ten strzałem na wślizgu pakuje piłkę do siatki. Moico na prowadzeniu!
33' Buczyński zgrywa futbolówkę na przedpole do Gula, a ten trafia w bramkarza.
33' Płaski strzał Dembowskiego zostaje obroniony przez bramkarza.
34' (2:4) - Daleki wyrzut Guźniczaka, w kierunku pola karnego rywali. Poza własne pole karne wychodzi Wielkopolski, nie trafia w piłkę i do tej dopada Buczyński. Gracz z "4" na plecach nie ma problemu z umieszczeniem futbolówki w pustej bramce.
35' Czas dla money4you!
36' Czernecki staje oko w oko z Guźniczakiem i przegrywa ten pojedynek.
37' Czas dla Moico!
38' Zmiana między słupkami w money4you, które wycofuje bramkarza. Wielkopolskiego zastepuje Przybysławski.
39' (2:5) - Paweł Dobosz wykorzystuje złe ustawienie R.Przybysławskiego i pakuje piłkę do siatki strzałem niemalże z połowy boiska.
39' Żółta kartka dla R.Przybysławskiego za niecenzuralny komentarz pod adresem arbitra.
39' Wielkopolski wraca na murawę na ostatnie sekundy meczu.
40' Dwie udane interwencje Wielkopolskiego po strzałach Buczyński.

Moico po raz kolejny pokazało, że jest mocne. Zespół Pawła Dobosza przegrywał już 0:2, ale dzięki determinacji i konsekwencji w grze, odwrócił losy tego spotkania i mógł cieszyć się z wygranej - 4:2. Tym samym "czarni" wskoczyli na fotel lidera i stają się głównym pretendentem do awansu. Ciepłych słów powiedzieć nie można o money4you, które znowu zagrało słabo pod względem taktycznym, dało się dogodnić i po raz kolejny nie ugrało trzech oczek. Rafał Przybysławski i jego koledzy ciągle czekają na pierwszy triumf w sezonie, a na chwilę obecną spadli na przedostatnie miejsce w stawce. Następne pary meczowe obu tych ekip to; 3M - Moico oraz money4you - The Hornets.