15.01 godz. 12:00, Redeco, Sedzia: Tomasz Pondel
( 3 : 1 )
Skład: Tutak, Wejman, Drabicki, Jędra, Jakieła, Bałaga, Kulka, Lewicki
Skład: Lisowski, Saferna, Kwok, Bielawski, Ziemba, Ginardo, Soczomski, Tapka, Śmiertka, Wiewióra
13' Łukasz Jakieła
34' Bartosz Drabicki
37' Tomasz Bałaga
2' Waldemar Śmiertka
9' Krystian Saferna
15' Waldemar Śmiertka
22' Dominik Ginardo
24' Krystian Saferna
30' Krystian Saferna
39' Dominik Ginardo
Zawodnik meczu: Krystian Saferna (Nieźle w defensywie, świetnie w ofensywie. Krystian kończy te dobre w swoim wykonaniu zawody z dwoma trafieniami na koncie.)

Drugim meczem Bielan i 3M będzie bezpośredni pojedynek. W tym ciężko wskazać faworyta, bowiem jedni i drudzy nie raz już udowadniali, że piłka im przy nodze nie przeszkadza i wiedzą jak nią operować. Patrząc jednak na poczynania obu tych zespołów w poprzednich latach na Redeco -bukmacherzy większe szanse na sukces dają K+N, których do wygranej ma poprowadzić fenomenalny Marcin Lisowski. Czy tak też się stanie? Nie wiadomo, bo przecież to jest piłka nożna, a w niej dopóki futbolówka pozostaje w grze - wszystko jest możliwe!

2' - (1:0) Wademar Śmiertka uderza z woleja z pola karnego a piłka wpada do siatki! Bielany na prowadzeniu!
4' - Składna akcja 3M, podanie otrzymuje Bartosz Drabicki, nie udaje mu się jednak pokonać golkipera Bielan.
6' - Strzał Fabiana Kwoka wyłapuje Kulka. Po chwili udanie zatrzymuje uderzenie Saferny.
7' - Ładnie złożył sie do woleja Saferna, zabrakło jednak celności w strzale zawodnika Bielan.
9' - (2:0) Bielany podwyższają, a wszystko dzięki mocnemu uderzeniu zza pola karnego w wykonaniu Krystiana Saferny! Asystuje Marcin Lisowski.
11'- Szansa Tomasza Bałagi, dobrze z bramki wychodzi jednak Tomasz Wiewióra.
13' - (2:1) 3M łapie kontakt z Bielanami. Indywidualna akcja Łukasza Jakieły, który powymijał obrońców rywala jak pachołki na treningu, a następnie płaskim strzałem pokonał Wiewiórę!
15' -(3:1) Dwójkowa akcja z klepki Lisowskiego z Śmiertką zakończona zostaje strzałem z bliskiej odległości Waldemara!
17' - Przejęcie Patryka Tapki, zawodnik Bielan staje oko w oko z Kulką, górą z tego pojedynku wychodzi jednak bramkarz 3M.
18' - Bomba z dystansu Jakieły i ładna parada Wiewióry.
20' - Znów swoich sił próbuje Jakieła, tym razem Wiewióra wykazywać się nie musi, bo futbolówka wędruje obok słupka.
22' - (4:1) Strzela Dominik Ginardo, strzał do zbyt udanych jednak nie należy, co komentuje golkiper Bielan ("przyłóż się!"), no i przy kolejnym strzale Ginardo się przykłada - futbolówka trafia bowiem do siatki! Asystę przy golu zalicza Waldemar Śmiertka.
23' - Wejman z wolnego obija poprzeczkę, dobitka też nie zostaje zamieniona na gola, tak samo jak kolejna dobitka, tym razem w wykonaniu Jakieły.
24' - Żółtym kartonikiem za faul ukarany zostaje Krystian Saferna.
27' - Śmiertka z dystansu i skurteczna interwencja Kulki.
29' - Jakieła z 2 metra próbuje pokonać piętką Wiewiórę, dobrze jednak zachowuje się golkiper Bielan i mamy jedynie rzut rożny dla 3M.
29' - Żółta kartka za nieprawidłowo przeprowadzoną zmianę dla Ginardo.
30' - (5:1) Wiewióra do Saferny i mamy piątą bramkę dla Bielan w tym spotkaniu!
32' - Jakieła do Bałagi, strzał i fantastyczna parada Wiewióry!
33' - Teraz dla odmiany Bałaga do Jakieły, strzał zawodnika 3M zostaje jednak zablokowany przez defensora Bielan.
34' - (5:2) Bałaga do Drabickiego i za wiele nie może już zdziałać Wiewióra. 3M zmniejszają straty do rywala do trzech bramek.
37' - Żółtą kartkę za przerwanie korzystnie zapowiadającej się akcji dostaje Tomasz Bałaga.
39' - (6:2) Ależ babol golkipera 3M. Kulka przepuszcza piłkę między nogami po strzale Dominika Ginardo.
40' - Kapitalna interwencja Wiewióry po strzale Karola Lewickiego z głowy.

Kuehne+Nagel Bielany były tego dnia drużyną zdecydowanie skuteczniejszą i zasłużenie zainkasowało trzy punkty w starciu z ekipą 3M. Następne pary meczowe obu tych ekip to: Factory Team - Kuehne+Nagel Bielany oraz 3M - Moico.