Skład: Iwanków, Janus, Wujec, Faron, Śliwka, Piórkowski, Bojarski, Brożyna, Mickiewicz, Madej, Siecla
Skład: Guźniczak, Dobosz, Gul, Janik, Sienkiewicz, Procyszyn, Buczyński
17' Łukasz Bojarski
8' Paweł Dobosz
11' Piotr Buczyński
12' Piotr Buczyński
20' Mateusz Sienkiewicz
27' Dariusz Śliwka (Gol samobójczy)
29' Piotr Buczyński
31' Piotr Buczyński
Zawodnik meczu: Piotr Buczyński (Autor czterech bramek dla Moico, był dziś postrachem bramkarzy, na wyróżnienie zasługuje również Mateusz Sienkiewicz.)
Po wysokiej wygranej z Astechem na inauguracje, Factory Team w ubiegłym tygodniu zostało sprowadzone na ziemię. Zespół Mirosława Farona przegrał 1:5 z Castoramą i wykonał krok wstecz w kierunku awansu do wyższej klasy rozgrywkowej. Teraz Łukasz Bojarski i jego kompani będą mieli okazje się zrehabilitować, ponieważ zmierzą się z nieprzewidywalnym Moico. Team Pawła Dobosza co prawda wygrał ostatnio dość wysoko z Milartem, ale wcale nie oznacza to, że i tym razem będzie święcił triumf. Czego zatem możemy się spodziewać? Miejmy nadzieje, że wyrównanego pojedynku, w którym losy tego kto zwycięży ważyć się będą do ostatniego gwizdka sędziego!

2' (0:1) - Brożyna strzela na bramkę, Guźniczak nie chwyta dobrze piłki na spada na linię bramkową, z najbliższej odległości piłkę do pustej bramki pakuje Łukasz Bojarski.
3' Rzut wolny dla Moico, Janik strzela na bramkę, piłka odbija się od muru i wychodzi na rzut rożny.
4' Guźniczak pewnie broni futbolówkę po strzale Bojarskigo.
6' Piórkowski popędził na bramkę rywali, oddał mocny strzał, na jego drodze stanął Guźniczak, pewnie broni.
8' Żółta kartka dla Dobosza za złą zmianę.
10' (0:2) - Dawid Siecla podwyższa prowadzenie, strzela celnie na bramkę rywali.
11' (1:2) - Piotr Buczyński zdobywa bramkę kontaktową.
12' (2:2) - Mamy remis, ponownie na listę strzelców wpisuje się Buczyński.
13' Dobosz wykłada piłkę jak na tacy Buczyńskiemu, ten nie trafia do pustej bramki.
14' (2:3) - Kontra Team Factory zakończyła się celnym strzałem Brożyny.
17' (2:4) - Bojarski trafia do pustej bramki po podaniu Piórkowskigo.
18' Kontra Moico, Sienkiewicz zagrywa na skrzydło do Procyszyna ten przymierzył ale nie trafił w światło bramki.
20' (3:4) - Sienkiewicz dobrze odnalazł się w polu karny, sprytnym strzałem zdobywa bramkę kontaktową.
21' Buczyński wychodzi sam na sam z bramkarzem i podaje mu piłkę.
23' Piórkowski strzela na bramkę, Guźniczak pewnie broni.
25' Sam na sam z bramkarzem wychodzi Sienkiewicz, nie zdołał oddać strzału na bramkę ponieważ udany powrót zaliczył Piórkowski.
27' (4:4) - Pechowa bramka samobójcza, po rzucie rożnym wykonywanym przez Procyszyna piłkę do własnej bramki pakuje Śliwka.
29' (5:4) - Piotr Buczyński atomowym strzałem zza pola karnego trafia do bramki rywali.
31' (6:4) - Kolejna bramka Buczyńskiego, Moico odskakuje rywalom.
33' Procyszyn wychodzi sam na sam, przymierzył w długi róg, pomylił się minimalnie.
35' Piąte przewinienie Moico, każdy kolejny faul to rzut karny przedłużony dla przeciwników.
36' Guźniczak pewnie broni uderzenie Bojarskiego.
37' Kontra Moico, Sienkiewicz zagrywa do Buczyńskigo a ten trafia prosto w bramkarza.
38' Piórkowski strzela na bramkę Moico, Guźniczak na posterunku.
39' Piłka po strzale Buczyńskiego poszybowała obok bramki.

Moico pokazało charakter i zasłużenie sięgnąło po trzy oczka. Mecz był bardzo emocjonujący,obie ekipy pokazały otwarty futbol. W następnym spotkaniu Moico podejmie money4you, Team Factory zagra z K+N Bielany.