14.01 godz. 16:50, Redeco, Sedzia: Tomasz Pondel
4 : 3
( 4 : 1 )
Skład: Stachowski, Przybysławski, Przybysławski, Czerniecki, Wielkopolski, Rzepczyński, Dembowski, Kiełkowski
Skład: Zaborowski, Hałaszewski, Tomaska, Sternik, August, Kwiecień, Podczaszyński, Suchecki, Kęszycki, Demski, Kicior, Lis, Górecki
18' Marcin Dembowski
35' Krzysztof Rzepczyński
39' Krzysztof Stachowski
8' Bartosz Kicior
11' Sławomir Suchecki
14' Grzegorz August
17' Rafał Lis
18' Grzegorz August
Zawodnik meczu: Grzegorz August (Bardzo aktywny przez całe spotkanie. Grzesiek pracował na całym boisku, zarówno w ofensywie, jak i defensywie. Spotkanie zakończył strzeleniem dwóch goli. Wyróżnić trzeba także Zbigniewa Zaborowskiego.)

Podobnie jak jesienią na boisku przy ulicy Skwierzyńskiej, tak samo na Nowym Dworze, na Redeco - Milart Soccer Team będzie musiał rozgrywać dwa spotkania tego samego dnia. Najpierw zespół z Bielawy stanie w szranki ze spadkowiczem z pierwszej ligi - money4you. Zawodnicy Rafała Przybysławskiego w tym sezonie jeszcze nie poznali smaku wygranej, a rozegrali już dwa pojedynku. Podobnie wygląda sytuacja w MST, ale te pokazało nam się dotychczas jeden, jedyny raz, przegrywając 1:6 z Moico. Jedni i drudzy będą więc zdeterminowani, aby w końcu odnieść upragnioną victorię, ale czy to im się uda? Przekonamy się!

5' Po okresie nudnej i zachowawczej gry mamy pierwszy groźny atak. Rafał Przybysławski staje oko w oko z Lechem Demskim i przegrywa ten pojedynek.
7' Maciej Podczaszyński wychodzi w sytuacji sam na sam z Marcinem Wielkopolskim i uderza wprost w niego. Mamy jeszcze dobitkę i kolejną świetną interwencje bramkarza money4you.
8' Bartosz Kicior fauluje rywala i zostaje ukarany żółtą kartką.
9' Uderzenie Krzysztofa Rzepczyńskiego, przelatuje obok bramki.
10' Kolejny strzał Rzepczyńskiego i tym razem udanie interweniuje Demski.
11' (1:0) - Zbigniew Zaborowski wykłada piłkę jak na tacy Sławomirowi Sucheckiemu, a ten pewnym strzałem do "pustaka" otwiera wynik tego widowiska.
12' Mocny strzał Tomasza Tomaski i piłka po nim ląduje na poprzeczce bramki przeciwników.
13' Krzysztof Stachowski uderzeniem za obrońcy Milarta stara się zaskoczyć bramkarza, ale trafia tylko i wyłącznie w słupek!
14' (2:0) - Tomasz Sternik zagrywa w tempo do Grzegorza Augusta, a ten strzałem ze szpica zaskakuje Wielkopolskiego.
15' Wielkopolski wygarnia piłkę spod nóg Sternika.
16' Rzepczyński do M.Przybysławskiego, ten zagrywa na wolne pole do Kiełkowskiego, który fatalnie pudłuje, uderzając z bliska - obok bramki.
17' (3:0) - Mateusz Górecki do Rafała Lisa, a ten podwyższa prowadzenie Milarta.
18' (3:1) - Stachowski do Dembowskiego i mamy pierwsze trafienie dla money4you.
18' (4:1) - Długo z bramki money4you się nie cieszył. Świetnie puszczona korzyść przez arbitra i po podaniu Zaborowskiego swojego drugiego gola w tym spotkaniu zdobywa August.
19' Strzał Lisa z rzutu wolnego przelatuje obok bramki przeciwników.
21' Instynktowna interwencja Wielkopolskiego po strzale Kiciora!
22' Uderzenie Rzepczyńskiego sprzed pola karnego i czujnie nogami interweniuje bramkarz.
23' Mocny strzał Sucheckiego z dystansu i kapitanie interweniuje Wielkopolski zbijając futbolówkę na rzut rożny.
24' Dwa uderzenia Kiełkowskiego i dwie dobre interwencje nogami w wykonaniu Demskiego.
26' Z dystansu Lis i piłkę przed siebie z trudem zbija Wielkopolski.
27' Wielkopolski wygrywa pojdynek jeden na jeden z Augustem.
32' Kiełkowski sprzed pola karnego - obok bramki. Po chwili mamy jeszcze jeden strzał
33' Strzał Przybysławskiego z prawej strony przelatuje obok bramki.
34' Świetna interwencja Demskiego po uderzeniu Stachowskiego.
35' Słupek po uderzeniu Kiełkowskiego.
35' Czas dla Milart Soccer Team!
35' (4:2) - Rzeczyński od M.Przybysławskiego dostaje piłkę w pole karne i płaskim strzałem przy słupku zaskakuje Demskiego.
36' Czas dla money4you!
37' Rzepczyński-Stachowski-Rzepczyński i kapitalną interwencją popisuje się Demski broniąc uderzenie Rzepczyńskiego z bliskiej odległości.
38' Suchecki do Augusta, a ten nie trafia d pustej bramki!
38' Mocny, płaski strzał Sucheckiego i pewnie piłkę chwyta Wielkopolski.
39' (4:3) - Stachowski strzałem pod poprzeczkę z bliska zaskakuje Demskiego. "Biali" strzelają gola kontaktowego! Oj będzie się działo!

Bardzo zacięte spotkanie, w którym czasu zabrakło money4you, aby ugrać jakiekolwiek punkty. Milart Soccer Team zagrał bardzo dobre spotkanie i mógł świętować premierowe zwycięstwo w sezonie. Ciągle bez wygranej w najniższej klasie rozgrywkowej pozostaje ekipa Rafała Przybysławskiego, która przecież źle nie gra, ale zawsze czegoś jej brakuje. O pierwsze zwycięstwo w sezonie money4you zagra jutro z Moico. Milart Soccer Team o kolejne punkty powalczy za 2 tygodnie z 3M.