14.01 godz. 18:30, Redeco, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Lisowski, Saferna, Kwok, Ziemba, Ginardo, Soczomski, Tapka, Śmiertka, Matuszewski, Wiewióra, Dziubka
Skład: Zaborowski, Hałaszewski, Tomaska, Sternik, August, Kwiecień, Podczaszyński, Koźlik, Demski, Kicior, Lis, Górecki
14' Marcin Lisowski
18' Marcin Lisowski
32' Tomasz Dziubka
35' Waldemar Śmiertka
10' Rafał Lis
11' Marek Koźlik
14' Maciej Podczaszyński
19' Grzegorz August
26' Maciej Podczaszyński
28' Tomasz Tomaska
Zawodnik meczu: Lech Demski (Patrząc na wynik - można nieco się zdziwić, że bramkarz Milarta zdobył tytuł gracza meczu. Jednakże Lech zasłużył na to wyróżnienie. Wiele razy ratował swój zespół z beznadziejnych sytuacji i wybił granie w piłkę przeciwnikom.)
Po ciężkim meczu z money4you - Milart Soccer Team będzie czekał kolejny z trudnych pojedynków, z mającym aspiracje medalowe - Kuehne+Nagel Bielany. Team Marcina Lisowskiego czuje nie dosyt po ostatnim remisie z money4you i grając z debiutantem będzie chciał zgarnąć komplet oczek. Niewątpliwą przewagą K+N będzie fakt, że rywal może być już zmęczony po starciu ze swoim wcześniejszym oponentem. Zatem czy "zieloni" to wykorzystają? Czy raczej zespół Zbigniewa Zaborowskiego pokaże niezwykłą wydolność i będzie cieszył się ze zdobyczy punktowej? Odpowiedź na te i inne pytanie poznamy już niebawem!

2' Marcin Lisowski mija rywala i mocno strzela na bramkę, tak, że nogami udanie interweniuje Lech Demski.
3-8' Okres dosyć zachowawczej gry. Bez lepszych sytuacji podbramkowych!
9' Strzał Rafała Lisa z dystansu przelatuje obok bramki strzeżonej przez Tomasza Wiewiórę.
10' Fabian Kwok mija rywala i strzela bardzo niecelnie obok bramki.
10' (1:0) - Marek Koźlik sprzed pola karnego uderza i trafia w słupek! Po chwili do odbitej dopada Lis i pakuje ją tuż przy słupku!
11' (2:0) - Szarża Koźlika, który wpada z piłką w pole karne i oddaje mocny strzał, który wpada do siatki. Milart na dwubramkowym prowadzeniu!
12' Waldemar Śmiertka staje oko w oko z Demskim i przegrywa pojedynek z bramkarzem przeciwników.
13' Czas dla Bielan!
14' Instynktowna interwencja Wiewióry po strzale Augusta.
14' (3:0) - August do Podczaszyńskiego, a ten pewnym uderzeniem przy słupku pokonuje Wiewiórę!
14' Faul Lisowskiego za nieładny faul na rywalu i mamy żółtą kartkę dla tego zawodnika!
15' Bardzo dobra interwencja Wiewióry po strzale Tomasza Tomaski.
16' Dobra interwencja Wiewióry po uderzeniu Zbigniewa Zaborowskiego.
17' Trzy kapitalne interwencje po strzałach Lisowskiego. Za czwartym razem kapitan K+N przenosi futbolówkę nad poprzeczką!
17' Czas dla Milarta!
18' Lisowski mija rywala i strzela mocno na bramkę - Demski znowu bardzo dobrze interweniuje, ratując swoich kolegów od utraty bramki.
18' (3:1) - Kontratak K+N. Dominik Ginardo wystawia piłkę Lisowskiemu, a ten pakuje ją do pustej bramki.
19' (4:1) - August zabiera piłkę rywalowi i strzałem sprzed pola karnego, przy słupku zaskakuje Wiewiórę!
20' Koniec pierwszej połowy. Zmiana między słupkami w K+N. Wiewiórę zmienia Jacek Matuszewski!
26' (5:1) - Zaborowski zagrywa do Podczaszyńskiego, a ten strzałem z bliskiej odległości pokonuje Matuszewskiego.
27' Uderzenie Krystiana Saferny z dystansu przelatuje obok bramki Milarta.
28' (6:1) - Tomaska sprytnym uderzeniem po ziemi, przy słupku zaskakuje Matuszewskiego!
30' Lisowski mija rywala, staje oko w oko z bramkarzem i przegrywa ten pojedynek!
31' Kąśliwy strzał Kiciora z lewej strony i instynktownie po nim interweniuje bramkarz.
32' (6:2) - Lisowski mija dwóch rywali, zagrywa do Ginardo, który odgrywa piłkę do Dziubki, który mocnym strzałem pod poprzeczkę pokonuje Demskiego.
33' Dobra interwencja Wiewióry po strzale Koźlika. Po chwili kontra Milarta i lepszy w pojedynku z Lisowskim okazuje się Demski, który nie daje się wyminąć i kapitalnie broni strzał supersnajpera K+N.
33' Czas dla Bielan!
34' Dziubka płasko z rzutu wolnego strzela - nogami udanie interweniuje Demski.
35' (6:3) - Śmiertka mija obrońcę, wpada z piłką w pole karne i strzałem przy słupku zaskakuje Demskiego!
37' Czas dla Milarta!
38' Strzał Wiewióry z rzutu wolnego ląduje na ścianie za bramką MST.

No i stała się historyczna rzecz! Milart Soccer Team pierwszy raz w historii, grając dwa mecze jednego dnia - zgarnął komplet punktów i tym samym przedostał się w górne rejony tabeli. Bielany zagrały słabe spotkanie i zasłużenie odnotowały porażkę. Na chwilę obecną zespół Marcina Lisowskiego nadal pozostaje bez wygranej w sezonie i ciągle musi walczyć o premierowy triumf. Szansa na rehabiltacje już jutro, czy w spotkaniu z 3M. Co do ekipy z Bielawy to za 2 tygodnie zmierzy się także z 3M.