08.01 godz. 17:50, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
4 : 4
( 1 : 2 )
Skład: Angrecki, Stachowski, Przybysławski, Wielkopolski, Rzepczyński, Dembowski, Kiełkowski, Obremski
Skład: Lisowski, Saferna, Kwok, Bielawski, Ziemba, Ginardo, Soczomski, Tapka, Śmiertka, Matuszewski, Wiewióra, Dziubka
2' Grzegorz Kiełkowski
9' Grzegorz Kiełkowski
18' Krzysztof Obremski
23' Tomasz Angrecki
24' Grzegorz Kiełkowski
12' Marcin Lisowski
31' Sebastian Bielawski
36' Marcin Lisowski
40' Marcin Lisowski
Zawodnik meczu: Marcin Lisowski (Marcin udowodnił, że jest kapitanem z prawdziwego zdarzenia. Nie wszystko mu wychodziło w tym spotkaniu, ale to dzięki jego trafieniom K+N zremisowało. "Lisu" strzelił hattricka.Wyróżnić należy również Grzegorza Kiełkowskiego. )

Ostatni mecz drugiej ligi w drugim tygodniu będzie pojedynkiem kandydata do awansu - Kuehne+Nagel Bielan ze spadkowiczem - money4you. Dawny Interam ostatnio doznał dość niespodziewanej porażki z Castoramą - 2:3 i teraz ma zamiar zaprezentować się z lepszej strony. Łatwej przeprawy nie ma się jednak co spodziewać, bowiem K+N posiada w swoich szeregach kilku bardzo dobrych graczy, którzy mogą sforsować każdą defensywę w drugiej lidze. Są to Marcin Lisowski, Fabian Kwok i Paweł Ziemba. Czy ta trójka da o sobie znać i postara się zaskoczyć ekipę Rafała Przybysławskiego? Przekonamy się!

1' Płaski strzał Grzegorza Kiełkowskiego i piłkę na róg z trudem zbija Tomasz Wiewióra.
2' Strzał Marcina Lisowskiego na wślizgu i nogami dobrze broni to uderzenie Marcin Wielkopolski.
2' (0:1) - Krzysztof Stachowski do Kiełkowskiego, a ten strzałem przy słupku pokonuje Wiewiórę.
5' Rajd Tomasza Angreckiego zostaje zakończony strzałem obok bramki.
7' Czas dla Kuehne+Nagel Bielany!
8' Strzał Krzyszofa Rzepczyńskiego sprzed pola karnego Wiewióra świetnie broni nogami.
9' (0:2) - Kiełkowski podwyższa prowadzenie swojej drużyny.
11' Waldemar Śmiertka oddaje strzał z pola karnego, który świetnie broni Marcin Wielkopolski.
12' (1:2) - Śmiertka do Lisowskiego, a ten pewnym strzałem z pola karnego przy słupku pokonuje Wielkopolskigo.
13' Czas dla money4you!
14' Czas Kiełkowskiego sprzed pola karnego przelatuje nad bramką przeciwników.
18' Krzysztof Obremski fauluje Lisowskiego i zostaje ukarany żółtą kartką.
18' Rzut wolny dla K+N, podcinka nad murem w wykonaniu Lisowskiego i piłkę pewnie chwyta Wielkopolski.
19' Dwie udane interwencje Wielkopolskiego po strzałach Saferny i Lisowskiego.
21' Strzał Fabiana Kwoka z lewej strony przelatuje obok bramki money4you.
23' (1:3) - Angrecki dostaje piłkę w pole karne i sprytnym uderzeniem pokonuje Wiewiórę.
23' Udana interwencja Wiewióry po strzale Rzepczyńskiego.
24' (1:4) - Co wyprawia dzisiaj ten Kiełkowski! Grzesiek mając trochę miejsca przed polem karnym decyduje się na uderzenie z "czuba" i tym oto sposobem umieszcza piłkę niemalże w samym okienku bramki K+N.
26' Lisowski staje oko w oko z bramkarzem, mija go, ale uderza fatalnie - obok bramki.
27' Czas dla money4you!
28' Zmiana w bramce w K+N. Tomasz Wiewióra schodzi z boiska, a wchodzi na nie - Jacek Matuszewski.
30' Rzepczyński dostaje piłkę w pole karne i decyduje się na uderzenie z piętki, które wpada ląduje na słupku bramki strzeżonej przez Matuszewskiego.
30' Płaski, mocny strzał Kiełkowskiego i udanie, nogami broni go Matuszewski.
31' (2:4) - Sebastian Bielawski strzałem z najbliższej odległości pokonuje Wielkopolskiego.
32' Słupek po uderzeniu Śmiertki.
35' Lisowski staje przed szansą na gola, ale w sytuacji jeden na jeden z bramkarzem uderza w słupek!
36' Dziubka w słupek!
36' (3:4) - Dziubka podaje do Lisowskiego, a ten strzałem w samo okienko bramki rywali, sprawia, że nie tylko pada gol, ale przede wszystkim przewaga money4you wynosi już tylko jedno trafienie.
37' Rzepczyński do Angreckiego, a ten mając przed sobą pustą bramkę trafia w słupek! Po chwili znowu do Angreckiego podaje Rzepczyński, ale tym razem z pustej bramki futbolówkę wybija Patryk Tapka.
40' (4:4) - Lisowski rzutem na taśmę, strzałem z półwoleja przy słupku doprowadza do remisu!

Szalony mecz, gdy money4you prowadziło w 31 minucie - 4:1, a ich rywal nagminnie pudłował - wydawało się, że spadkowicz ugra komplet oczek. Nic z tego! K+N do końca wierzyło w końcowy sukces. Miało szczęście pod bramką własną, ale także rywala - gola dającego remis strzeliło przecież kilkanaście sekund przed końcem. Remis nic nie daje żadnej z drużyn, bowiem uciekły punkty niezbędne do wywalczenia sobie awansu do pierwszej ligi. W następnym tygodniu jedni i drudzy zagrają swoje mecze. Bielany jak i zespół Rafała Przybysławskiego w przyszłą sobotę zagrają z Milart Soccer Team.