28' Paweł Wejman
29' Tomasz Bałaga
33' Tomasz Bałaga
7' Marek Słonecki
16' Marcin Wiktorowski
17' Marcin Krzyżanowski
34' Marcin Wiktorowski
35' Piotr Różański
39' Kamil Zięcina
Zawodnik meczu: Paweł Wejman (Bardzo dobre zawody w wykonaniu Pawła. Wszędzie było go pełno. Ustrzelił hattricka i zanotował asystę. Wyróżnić trzeba także Łukasza Jakiełę. )

Nie tak miała wyglądać inauguracja sezonu zimowego 2016/2017 w wykonaniu Astechu. Ten przegrał z Factory Team - 1:11 i grając z 3M będzie chciał się zrehabilitować. Łatwo nie będzie, bowiem zawodnicy Jacka Dzownka grać w piłkę potrafią i na pewno będą chcieli powtórzyć wyczyn sprzed roku, kiedy to wygrali 5:3. Czy ta sztuka im się powiedzie? Czy raczej to zespół Roberta Puchały zatrybi i pokaże, że klęska odniesiona przed świętami była tylko i wyłącznie wypadkiem przy pracy?

3' (0:1) - Karol Lewicki zagrywa w pole karne do Pawła Wejmana, a ten strzałem przy słupku pokonuje Piotra Różańskiego.
4' Dobra interwencja Różańskiego po strzale Lewickiego.
4' (0:2) - Kolejny raz rozklepana zostaje defensywa Astechu. Łukasz Jakieła podaje do Łukasza Herbusia, a ten umieszcza piłkę w bramce strzałem z najbliższej odległości.
5' (0:3) - Wejman strzałem z lewej strony, w długi róg bramki zaskakuje Różańskiego. Mamy kolejnego gola.
7' (1:3) - Marcin Krzyżanowski podrzuca piłkę nad murem, ta trafia do Marka Słoneckiego, który strzałem z "fałsza" pokonuje Wojciecha Symanowicza.
8' Udanie Różański interweniuje kolanami po strzale Tomasza Bałagi.
11' Po aucie wykonywanym przez Wejmana własnego bramkarza mógł zaskoczyć Kamil Zięcina, ale na całe szczęście Różański był czujny i obronił uderzenie kolegi.
12' Jakieła z bliska uderza wprost w dobrze wychodzącego z bramki Różańskiego.
12' Uderzenie Roberta Puchały przelatuje obok bramki.
13' (1:4) - Jakieła sprzed pola karnego płasko strzela i zaskakuje bramkarza uderzeniem przy słupku.
13' Czas dla Astechu!
15' Herbuś-Jakieła-Herbuś i ten drugi mając przed sobą pustą bramkę uderza wprost w bramkarza.
16' Żółta kartka dla Lewickiego za faul na Zięcinie.
16' (2:4) - FENOMENALNY GOL MARCINA WIKTOROWSKIEGO! ZAWODNIK Z NUMEREM "99" DOSTAJE PIŁKĘ W POLE KARNE, ŚWIETNYM ZWODEM MIJA (KŁADZIE) BRAMKARZA I ZE STOICKIM SPOKOJEM PAKUJE PIŁKĘ DO PUSTEJ BRAMKI. ASTECH WALCZY!
16' Wejman z dystansu strzela - Różański odbija piłkę wysoko do góry.
17' (3:4) - Dawid Fronczek zagrywa na przedpole do Marcina Krzyżanowskiego, a ten strzałem pod poprzeczkę zmiejsza prowadzenie rywali do jednego trafienia.
18' Płaskie uderzenie Patryka Wiśniewskiego i dobrze interweniuje Symonowicz zbijając futbolówkę przed siebie.
19' Fronczek z prawej strony strzela i piłkę na róg zbija bramkarz 3M.
21' Tutak prostopadle zagrywa w pole karne do Jakieły, a ten z bliska uderza wprost w bramkarza .
22' Co On dzisiaj wyprawia ten Wiktorowski! Zabiera się z piłką w pole karne, mija rywala i oddaje potężne uderzenie, które ląduje na słupku! Po chwili mamy dobitkę i znowu słupek ratuje 3M od utraty gola.
23' (3:5) - Wejman w tempo zagrywa do Herbusia, a ten pakuje piłkę do pustej bramki.
25' (3:6) - Złe rozegranie Różańskiego. Do piłki dopada Michał Bembenek zagrywa futbolówkę do Jakieły, a ten strzałem do pustej bramki podwyższa prowadzenie 3M.
26' Jakieła za prawej strony - Różański zbija piłkę przed siebie.
26' (3:7) - Po raz kolejny zostaje rozklepana defensywa 3M. Jakieła do Lewickiego, a ten pewnie umieszcza piłkę w pustej bramce!
28' (3:8) - Wejman ze skrzydła schodzi do środka i oddaje strzał, który wpada do bramki po niepewnej interwencji Różańskiego.
29' (3:9) - Astech już się chyba poddał! Kolejny błąd w defensywie. Jacek Dzwonek do Tomasza Bałagi i mamy kolejnego gola!
30' Ręka Roberta Puchały w polu karnym i mamy rzut karny. Podchodzi do niego Dzwonek i uderza w środek bramki - wprost w Różańskiego!
33' (3:10) - Tutak do Bałagi i kolejny gol do "pustaka".
34' (4:10) - Zięcina zagrywa do Wiktorowskiego, a ten pakuje piłkę do pustej bramki.
35' Bałaga przegrywa pojedynek jeden na jeden z Różańskim.
35' Żółta kartka dla Różańskiego za faul na rywalu.
36' Czas dla Astechu!
37' Słonecki z dystansu i pewnie piłkę chwyta bramkarz 3M.
39' (5:10) - Zięcina zabiera się z piłką na połowie, staje oko w oko z bramkarzem i strzałem przy słupku pokonuje Symowicza.
40' Słonecki przegrywa pojedynek jeden na jeden z Symonowiczem.

Kolejna wysoka przegrana Astechu, ale poprawa gry była nieco widoczna, zwłaszcza w ofensywie. Niestety poprzez drugą klęskę "niebiescy" nadal zamykają ligową tabelę i ciężko będzie im osiągnąć coś więcej w tym sezonie niż miejsce w dolnych rejonach tabeli. 3M udanie wchodzi w sezon i na pewno niejednego jeszcze zaskoczy. W następnej kolejce zespół Roberta Puchały zmierzy się z Żarem Tropików. Paweł Wejman i jego koledzy natomiast podejmą Real Compensacion.