07.01 godz. 20:10, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Zaborowski, Tomaska, Sternik, Kwiecień, Podczaszyński, Gołdyn, Suchecki, Kęszycki, Demski, Kicior
Skład: Guźniczak, Dobosz, Gul, Guźniczak, Walczak, Pikuł, Sienkiewicz, Procyszyn, Buczyński, Michalak, Hałasiewicz
23' Marcin Gołdyn
28' Tomasz Sternik
7' Jarosław Procyszyn
9' Krzysztof Walczak
12' Michał Guźniczak
16' Paweł Dobosz
25' Miłosz Sienkiewicz
29' Kamil Pikuł
30' Jarosław Procyszyn
33' Piotr Buczyński
35' Paweł Dobosz
Zawodnik meczu: Kamil Pikuł (Trudno było w tym spotkaniu wybrać zawodnika meczu, ale wybór pada na Kamila, który strzelił bramkę i zanotował dwie asysty. Wyróżnić trzeba także Marcina Walczaka i Jacka Procyszyna. )

Po nieudanym debiucie Moico w lidze pod balonem, teraz pora na debiut w lidze halowej. Paweł Dobosz ma nadzieje, że teraz będzie lepiej i uda się pokonać debiutanta - Milart Soccer Team. Ten ma za sobą udany sezon jesienny, w którym to wywalczył awans z trzeciej ligi do drugiej w rozgrywkach WLB. Ekipa z Bielawy nie zamierza być chłopcem do bicia i na pewno nie zlęknie się spadkowicza z pierwszej ligi. Czego zatem będziemy świadkami w sobotni wieczór? Czy premierowej wygranej MST na Redeco czy pierwszego kroczku dokonanego przez "białych" w kierunku powrotu na zaplecze Superligi? Czas pokaże!

6' Zbyszek Guźniczak wybronił groźny strzał Gołdyna.
6' W odpowiedzi kontra Moico i Piotr Buczyński trafia w słupek!
7' (1:0) - Składna akcja Moico! Pikul do Proczyszyna i mamy pierwszego gola w tym spotkaniu!
9' Żółta kartka - Walczak wycina przy bocznej linii Tomasza Sternika. Sędzia Andrzej Malec wysyła zawodnika Moico na ławkę kar.
12' (2:0) - Michał Guźniczak strzałem z pola karnego, między nogami bramkarza pakuje piłkę do siatki.
16' Zła zmiana w ekipie Moico i Paweł Dobosz zostaje ukarany żółtą kartką.
17' Szósty faul dokonany przez Moico i mamy przedłużony rzut karny.
17' Do rzutu karnego podchodzi Zbigniew Zaborowski i uderza obok bramki.
19' Kolejny rzut karny przedłużony dla Milarta. Tym razem do piłki podchodzi Marcin Gołdyn i także uderza obok bramki.
21' Sławomir Suchecki w dogodnj sytuacji nie trafia na pustą bramkę.
22' Płaski strzał Zaborowskigo sprzed pola karnego i pewnie piłkę chwyta Zbigniew Guźniczak.
23' Żółta kartka dla Marka Gołdyna za złą zmianę.
23' Piotr Buczyński z dystansu huknął i trafił w słupek!
24' Z dystansu uderza Miłosz Sienkiewicz i piłkę do boku zbija Lech Demski.
25' Miłosz Sienkiewicz fauluje rywala w narożoniku pola karnego i zostaje ukarany żółtym kartonikiem.
26' Sławomir Suchecki sprzed pola karnego strzela i świetnie interweniuje Guźniaczak!
28' (2:1) - Tomasz Sternik na raty pokonuje Guźniczaka. Mamy gola kontaktowego.
29' Gołdyn sprzed pola karnego strzela - Guźniczak przenosi piłkę nad poprzeczką.
29' (3:1) - Kontra Moico. Walczak do Pikula, a ten pakuje piłkę do pustej bramki.
30' (4:1) - Jacek Procyszyn płasko z dystansu sprzed pola karnego strzela i pakuje piłkę tuż przy słupku.
31' Procyszyn sprzed pola karnego i piłkę pewnie wyłapuje Demski.
33' (5:1) - Zaborowski podaje piłkę wprost pod nogi Buczyńskiego i ten mija bramkarza i pakuje piłkę do siatki.
35' (6:1) - Paweł Dobosz staje oko w oko z bramkarzem, puszcza sobie piłkę obok niego i ze stoickim spokojem pakuje ją do pustej bramki.
36' Sternik kontra Guźniczak i fenomenalnie interweniuje bramkarz Moico.
37' Kontra Moico. Pikul do Walczaka, a ten mając przed sobą pustą bramkę fatalnie pudłuje.

Oj dziwny był to mecz! Niby mieliśmy wyrównane zawody, sytuacje z obu stron, ale fatalnie dzisiaj dysponowani byli gracze Milart Soccer Team, którzy pod bramką Zbigniewa Guźniczaka nie potrafili się odnaleźć (dwa niestrzelone rzuty karne przedłużone, dwa razy brak trafienia na pustą bramkę). Ostatecznie to Moico pokazało większe doświadczenie, wypunktowało rywala i zgarnęło zasłużone trzy punkty. W następnej kolejce MST zmierzy się z money4you, zaś team Pawła Dobosza podejmie Factory Team.