11.12 godz. 20:20, Redeco, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Kwiatkowski, Zińczuk, Niedźwiecki, Kaniuga, Maćkowiak, Gwardyński, Bzdyl, Kowalski, Kozicki, Stochalski, Wójciak, Ciszek, Misiak, Galewski, Warmuz
Skład: Stachowski, Przybysławski, Przybysławski, Wielkopolski, Rzepczyński, Dembowski, Kiełkowski, Obremski
12' Rafał Kaniuga
22' Patryk Wójciak
35' Piotr Niedźwiecki
38' Dawid Galewski
18' Rafał Przybysławski
23' Rafał Przybysławski
31' Grzegorz Kiełkowski
Zawodnik meczu: Patryk Wójciak (Świetny występ Pawła, który pokazał, że w tym sezonie będzie liderem Castoramy. Wójciak strzelił gola i zanotował asystę. Wyróżnić należy także Marcina Wielkopolskiego, Radosława Kwiatkowskiego i Michała Aniołka.)

W niedzielny wieczór swój mecz rozegra także kolejny ze spadkowiczów z pierwszej ligi, czyli money4you. Ten "skrzyżuje rękawice" z debiutantem - Castoramą Korona. Zespół Rafała Przybysławskiego jest faworytem tego pojedynku, mimo, że w tym sezonie radzić będzie musiał sobie bez swojego lidera - Artura Rogowskiego. Tak czy siak dawny Interam nie powinien mieć problemów pokonaniem teamu Michała Ciszka, który jest Wrocbalowej publiczności nieznany. Może jednak okaże się "czarnym koniem" rozgrywek i zaskoczy faworyta? Zobaczymy.

2' Uderzenie Miłosza Misiaka z pola karnego udanie wyłapuje Marcin Wielkopolski.
5' Patryk Wójciak staje oko w oko z Wielkopolskim, ale ten udanie wychodzi z bramki i wybija futbolówkę jak najdalej.
7' Strzał Arkadiusza Gwardyńskiego z prawej strony - instynktownie broni Wielkopolski.
8' Uderzenie Michała Aniołka sprzed pola karnego - nogami broni Wielkopolski.
8' Krzysztof Obremski mija obrońcę i strzela, tak, że fubolówkę udanie łapie Radosław Kwiatkowski.
10' Świetna indywidualna akcja Sławomira Kozickiego, który mija po drodze dwóch rywali, ale kończy swoją szarżę strzałem obok słupka.
11' Aniołek płasko strzela - Wielkopolski broni to uderzenie nogami.
11' Krzysztof Rzepczyński z prawej strony strzela - udanie zbija do boku Kwiatkowski.
12' (0:1) - Wójciak do Rafała Kaniugi zagrywa, a ten pakuje piłkę do pustej bramki.
15' Strzał Grzegorza Kiełkowskiego z lewej strony i piłka spada na boczną siatkę bramki Castoramy.
16' Wójciak wymija obrońcę i kończy solową akcję strzałem, który przed siebie odbija Wielkopolski.
18' Po rzucie rożnym strzał oddaje Misiak, lecz przenosi futbolówkę nad poprzeczką.
18' (1:1) - Rozklepana defensywa Castoramy i strzałem z najbliższej odległości, pod poprzeczkę doprowadza do wyrównania - Rafał Przybysławski.
19' Stachowski przegrywa pojedynek jeden na jeden z Kwiatkowskim.
19' Strzał Dembowskiego sprzed pola karnego na spojenie słupka z poprzeczką zbija bramkarz.
21' Rzepczyński staje oko w oko z Kwiatkowskim i jego płaskie uderzenie broni bramkarz Castoramy.
22' (1:2) - Wójciak dostaje piłkę w pole karne, mija bramkarza i pakuje piłkę do pustej bramki.
23' Gwardyński kończy akcje swojej drużyny strzałem w boczną siatkę.
23' Rzepczyński kontra Kwiatkowski i po raz kolejny górą w tym pojedynku gracz Castoramy.
23' Faul Rafała Przybysławskiego, który przerwy kontrę Castoramy. Mamy więc żółty kartonik dla kapitana money4you.
25' Uderzenie Dawida Galewskiego i świetnie nogami interweniuje Wielkopolski.
28' Dwóch na jednego i samolubnie zachowuje Kozicki - finalizując akcje strzałem w dobrze ustawionego Wielkopolskiego.
29' Aniołek vs Wielkopolski i górą bramkarz money4you.
30' Kolejna świetna akcja Wójciaka, który mija dwóch rywali po drodze i uderza na bramkę - nad poprzeczkę.
31' (2:2) - Ładna akcja "białych". Rzepczyński do Kiełkowskiego, a ten strzałem z pola karnego pod poprzeczkę - doprowadza do wyrównania.
32' Krzysztof Kowalski z dystansu strzela i Wielkopolski z trudem futbolówkę zbija na słupek!
32' Dembowski w odpowiedzi, z dystansu - Kwiatkowski broni to uderzenie nogami!
34' Piłkę spod nóg Stachowskiemu w porę wygarnia Kwiatkowski.
34' Wójciak mija obrońcę i strzela - Wielkopolski udanie broni to uderzenie.
35' Faul Piotra Niedźwiedzkiego i zostaje on ukarany żółtą kartką.
35' Po strzale Gwardyńskiego piłkę z linii bramkowej wybija Obremski.
37' Wójciak mija obrońcę i strzela w poprzeczkę!
38' Dwie świetne interwencje Wielkopolskiego po strzałach Kozickiego i Aniołka!
38' (2:3) - Aniołek podaje do Galewskiego, a ten pakuje piłkę do pustej bramki!

Niezwykle wyrównane spotkanie zafundowały nam money4you i Castorama Korona. Dwie minuty przed końcem mieliśmy jeszcze remis 2:2, ale wtedy do siatki trafił Dawid Galewski i w obozie debiutanta zapanowała ogromna radość. Dawny Interam notuje falstart i musi wyciągnąć niezbędne wnioski, bowiem ich celem jest powrót do pierwszej ligi. W następnej kolejce money4you zmierzy się z Kuehne+Nagel Bielany z kolei Castorama Korona zagra z Factory Team.