11.12 godz. 21:10, Redeco, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Fabisz, Wiktorowski, Puchała, Różański, Krzyżanowski, Słonecki, Zięcina, Kos, Toczek, Sobczyk, Smoter, Fronczek, Borowiecki
Skład: Iwanków, Fąfara, Janus, Wujec, Faron, Śliwka, Hoja, Piórkowski, Bojarski, Brożyna, Mickiewicz, Madej
11' Marek Słonecki
1' Marcin Brożyna
2' Łukasz Bojarski
14' Maciej Piórkowski
18' Łukasz Bojarski
21' Łukasz Bojarski
22' Łukasz Bojarski
23' Maciej Piórkowski
32' Łukasz Bojarski
34' Maciej Piórkowski
35' Łukasz Bojarski
37' Bartosz Wujec
Zawodnik meczu: Łukasz Bojarski (Nie do zatrzymania dla defensywy Astechu - po prostu jej kat. Łukasz strzelił sześć bramek i zanotował cztery asysty. Wyróżnić trzeba także Macieja Piórkowskiego i Marcina Brożynę.)

Po sezonowej przerwie do Wrocbalu wraca Factory Team i zamierza osiągnąć coś więcej niż miejsce w dole tabeli. Mają pomóc w tym znani dobrej gry na boiskach otwartych - Łukasz Bojarski (Przyjaciele Tifosek) oraz Marcin Brożyna (Victoria Czerwoni). Na starcie "czerwoni" zmierzą się z Astechem, Astechem, który także ma zamiar pokazać się z lepszej strony niż przed rokiem. Od zwycięstwa do zwycięstwa "niebieskich" prowadzić ma były supersnajper WrSport.pl i Tomtexu - Dawid Fabisz. Czy ten zawodnik zagra i pozwoli swoim kolegom w odniesieniu wygranej? Czy może jednak ekipa Mirosława Farona zrehabilituje się za ostatnią porażkę sprzed dwóch lat - 3:7? Odpowiedź na te i inne pytania poznamy niebawem!

1' (1:0) - Marcin Brożyna mija dwóch obrońców Astechu  i oddaje płaski strzał sprzed pola karnego, który przepuszcza Piotr Różański.
2' (2:0) - Szybki atak Factory i strzałem z bliska Różańskiego pokonuje Marcin Bojarski.
3' Maciej Piórkowski staje oko w oko z Różańskim i przegrywa ten pojedynek!
3' W odpowiedzi Dawid Fronczek uderza wprost dobrze ustawionego Dariusza Śliwę.
4' Uderzenie Dawida Fabisza z dystansu przelatuje obok bramki przeciwników.
4' Kolejny pojedynek Piórkowskiego z Różańskim i po raz kolejny udanie interweniuje bramkarz Astechu.
5' Marcin Krzyżanowski z dystansu strzela i piłkę do boku odbija Śliwa.
7' Bartłomieja Sobczyka strzał do boku z trudem odbija Śliwa.
8' Rajd Marcina Wikotorwskiego zakończony płaskim strzałem, który wyłapuje bramkarz.
9' Po krótko rozegranym rzucie wolny Marcel Hoja przenosi futbolówkę nad poprzeczką.
9' Czas dla Factory Team.
11' Wiktora Smotera uderznie z pola karnego blokują obrońcy. Dobitkę Roberta Puchały z linii bramkowej wybija kolejny z obrońców.
11' (2:1) - Uderzenie Marka Słoneckiego sprzed pola karnego ląduje tuż przy dalszym słupku bramki Factory Team. Mamy kontaktowego gola dla Astechu.
12' Uderzenie Piórkowskiego prawej strony świetnie nogami broni Różański.
13' Bojarski vs Różański. Podcinka tego pierwszego, ale instynktownie głową futbolówkę nad poprzeczką przenosi bramkarz "niebieskich".
14' (3:1) - Po szybko rozegranym rzucie rożnym piłkę do siatki z najbliższej odległości pakuje Piórkowski.
14' Mocny strzał Kosa z prawej strony na róg zbija Śliwa.
15' Bojarski-Piórkowski-Bojarski i uderzenie tego ostatniego na róg instynktownie zbija Różański.
18' (4:1) - Bojarski z dystansu huknął na bramkę i piłka po złej interwencji Różańskiego wpada do bramki.
19' Płaski strzał Słoneckiego z dystansu i piłkę na rzut rożny udanie odbija Śliwa.
20' Techniczna próba Mirosława Farona sprzed pola karnego przelatuje nad poprzeczką bramki Astechu.
21' (5:1) - Bojarski-Piórkowski-Bojarski i były gracz Przyjaciół Tifosek pakuje piłkę do pustej bramki.
22' (6:1) - Bojarski jest dzisiaj w gazie i po raz kolejny wpisuje się na listę strzelców.
23' Strzał Piórkowskiego z woleja - Różański odbija przed siebie.
23' (7:1) - Bojarski do Piórkowskiego i ten z bliska pakuje piłkę do siatki.
24' Fronczek z Wiktorowskim na jednego Śliwę i ten pierwszy zachowuje się samolubnie - uderzając wprost w bramkarza.
25' Fronczek z pola karnego uderza wprost w bramkarza.
28' Robert Madej sprzed pola karnego, z półwoleja uderza i piłkę do boku zbija Różański.
31' Czas dla Factory Team!
31' Centra Krzyżanowskiego z prawej strony i piłkę przed siebie odbija bramkarz. Po chwili ta trafia pod nogi Fabisza, ale ten nieczysto trafia w futbolówkę i w porę wybija ją asekurujący golkipera - obrońca.
32' (8:1) - Bojarski mocnym, płaskim strzałem z lewej strony pokonuje bramkarza Astechu.
33' Bojarski pograł z Piórkowskim, ale w porę w ich zamiarach rozczytał się Różański wygarniając piłkę temu drugiemu.
34' Uderzenie Brożyny z bliskiej odległości trafia w słupek!
34' (9:1) - Bojarski do Piórkowskiego w pole karne i zawodnik z numerem "7" pakuje piłkę do siatki tuż przy krótszym słupku.
35' (10:1) - Bojarski przejmuje podanie od rywali i w sytuacji sam na sam z bramkarzem - nie daje mu najmniejszych szans!
36' Uderzenie Fronczka z dystansu na rzut rożny udanie odbija Śliwa.
37' (11:1) - Bartosz Wujec wygrywa pojedynek siłowy z obrońcą i płaskim strzałem obok wychodzącego bramkarza - wpisuje się na listę strzelców.
39' Z powietrza uderzenie oddaje Smoter i udanie interweniuje Śliwa odbijając piłkę przed siebie.

Factory Team nie dało najmniejszych szans Astechowi - rozbijając go - 11:1. Tak wysoka wygrana dała samodzielny fotel lidera "czerwonym", którzy mogą w tym sezonie jeszcze nie raz zaskoczyć. Zespół Roberta Puchały rozegrał beznadziejne zawody i jeżeli jak najszybciej się nie podniesie to będzie mu ciężko o coś więcej niż miejsce w dolnej połówce tabeli na koniec sezonu. O rehabilitacje "niebiescy" powalczą ósmego stycznia z 3M. Team Mirosława Farona zaś "skrzyżuje rękawice" z Castoramą Korona.