18.02 godz. 18:40, Przesmyckiego 10, Sedzia: Adam Rynkowski
Skład: Przechrzta, Szozda, Kita, Kopyś, Pawłowski, Kozaczewski, Zasłonka
Skład: Pondel, Semotyuk, Słowiński, Gruszka, Studnicki, Miklas, Fiedler
2' Adrian Zasłonka
5' Andrzej Szozda
33' Łukasz Kopyś
38' Tomasz Pondel (Gol samobójczy)
4' Tomasz Pondel
7' Tomasz Studnicki
16' Piotr Miklas
25' Tomasz Studnicki
30' Tomasz Pondel
35' Łukasz Kopyś (Gol samobójczy)
37' Piotr Miklas
38' Tomasz Studnicki
Zawodnik meczu: Tomasz Studnicki (Pomijając mało rozsądną żółtą kartkę Tomek rozegrał naprawde dobre zawody, wykazując się aktywnością, notując asystę i strzelając dwie bramki (przy drugiej z nich obrońcom RTV mogło się zakręcić w głowie).)

Kluczowy dla Tomtexu będzie mecz z sąsiadem z ligowej tabeli - RTV Euro AGD. Jedni i drudzy nie są jeszcze pewni pozostania w pierwszej lidze i zrobią wszystko, aby je osiągnąć. W historii nigdy ekipa braci Pondel nie ograła "AGD-owców". W lidze na Kuźnikach przegrali 1:2, a ostatnio na Redeco - 3:5. Czy teraz w końcu los się do nich uśmiechnie i w myśl do trzech razy sztuka - w końcu zwyciężą? Czy raczej Paweł Pawłowski i jego koledzy znowu znajdą sposób na "Połączonych Piłką" i dopiszą sobie do dorobku następne trzy oczka?

2' - Strata Miklasa, RTV poszło z akcją, Zasłonka podaje do Kity, a ten oddaje niecelny strzał.
2' - (0:1) Znów w akcji Zasłonka - teraz w roli uderzającego. Skuteczność ma o wiele większą od Kity - pierwszy strzał od razu zamieniony zostaje na gola.
4' - Kopyś prostopadłym podaniem wypuścił Zasłonkę, niewielu centymetrów zabrakło, a mielibyśmy drugiego gola Adriana.
4' - (1:1) Tomtex wyrównuje - z sześciu metrów strzał oddaje Tomek Pondel, a piłka melduje się w siatce.
5' - (1:2) Techniczne uderzenie Szozdy, futbolówka wpada w samo okienko!
7' - (2:2) Pondel przedarł się prawą flanką, a następnie wyłożył futbolówkę Studnickiemu, który wjechał z nią do bramki.
9' - Dobra interwencja Słowińskiego, RTV dostaje tylko rzut rożny.
11' - Zasłonka z dystansu, obok słupka.
12' - Pondel trafia prosto w bramkarza.
13' - Pondel z dystansu, udanie interweniuje przy tym strzale Przechrzta.
14' - Czas dla Tomtexu.
15' - Zasłonka - Kita - Pawłowski - futbolówka po strzale tego ostatniego odbija się od poprzeczki!
16' - (3:2) Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić - tak było i tym razem. Studnicki zagrał do Miklasa, a Piotrek oddał strzał z pola karnego, z obroną którego nie poradził sobie Przechrzta.
17' - Wolny dla Tomtexu, Pondel trafia w mur.
18' - Zasłonka do Kity, Piotrek strzela w słupek.
20' - Pondel z wolnego, znowu w mur.
21' - Kontuzji ręki nabawił się Studnicki.
23'- Tomtex całkowicie odpuścił krycie Szozdy. Ekipa Michała Pondla ma szczęście, że nie przyłożył się do strzału gracz RTV i piłka poszła obok bramki.
25' - Ręce Studnickiego doszły już do siebie i to aż za bardzo - gracz Tomtexu uniemożliwił właśnie tą częścią ciała uniemożliwił Przechrzcie wznowienie gry, przez co ukarany został żółtym kartonikiem.
27' - Pondel nad bramką.
30' - (4:2) Przewinienie Szozdy. Wolny dla Tomtexu. Pondel odnajduje lukę pomiędzy murem i słupkiemi posyła piłkę do siatki.
33' - (4:3) Faul na Pawłowskim, wolny dla RTV. Kopyś wzorowo zamienia stały fragment gry na bramkę.
35' - (5:3) Tomtex podwyższa prowadzenie, a podziękować za to mogą Łukaszowi Kopysiowi, który zostaje pechowym autorem gola samobójczego - stojąc metr od bramki piłka odbija się nieszczęśliwie od jego nogi.
37' - (6:3) Piotr Miklas wjeżdża z piłką do pustej bramki.
38' - (6:4) Zasłonka do Szozdy, ten gra wzdłuż bramki, a całość zamyka ... Tomasz Pondel.
38' - (7:4) Tomasz Studnicki zamienia się w pół człowieka - pół śrubokręt i skręca trzech przeciwników, a później ze stoickim spokojem posyła futbolówkę do siatki!

Kolejny dobry mecz w wykonaniu graczy Tomtexu. Trzecia wygrana z rzędu (i to historyczna - nidgy do tej pory "Połączonym Piłką" nie udało się ograć "Ertefałowców) pozwala ulokować się ekipie Michała Pondla w środku stawki, z przewagą czterech punktów nad strefą spadkową. Ostatnim tej zimy przeciwnikiem, który sprawdzi formę Tomtexu będą bijące się o ligowy byt Boty. RTV posiadające dwa punkty zapasu nad czerwoną strefą oznaczającą degradację zagra z MPK Wrocław.