16.02 godz. 19:50, Przesmyckiego 10, Sedzia: Andrzej Malec
5 : 4
( 2 : 2 )
Skład: Jastrzębski, Waksmański, Gorszkowski, Rudy, Bułka, Bogacz, Goławski, Tobjasz
Skład: Ronczkowski, Cylny, Gryglewicz, Hawrylak, Poznański
6' Grzegorz Goławski
14' Paweł Bułka
29' Przemysław Gorszkowski
38' Grzegorz Goławski
9' Adam Cylny
19' Adam Cylny
22' Adam Cylny
34' Adam Cylny
37' Wojciech Hawrylak
Zawodnik meczu: Adam Cylny (Kapitalny występ Adama, który poprowadził swoją drużynę do ważnej wygranej. Strzelił wszystkie gole dla swojej drużyny i zaliczył jedną asystę. Na wyróżnienie również zasługuje golkiper Michał Poznański.)

Po tym jak ostatnio Boty z powodu problemów kadrowych musiały oddać mecz walkowerem, ich sytuacja nieco się pokrzyżowała. Zespół Krzysztofa Ronczkowskiego musi w końcówce sezonu sie zmobilizować i zacząć wygrywać. Swój zwycięski marsz będzie chciał rozpocząć od pokonania jednego z faworytów zdobycia do mistrzostwa - Nokii. Łukasz Waksmański i jego koledzy tydzień temu zanotowali premierową stratę oczek w sezonie (z WSOWL-em), ale mimo takowej - nadal są klasową drużyną, która może pokonać każdego. Czy team Wojciecha Jastrzębskiego posiadający najbardziej szczelną defensywę w pierwszej lidze, znajdzie sposób na zatrzymanie fenomenalnego duetu napastników rywala - Jacek Mądrzejewski - Adam Cylny? Odpowiedź na te i inne pytania poznamy już zaraz!

3' Uderzenie Adama Cylnego ze szpica przelatuje wysoko ponad bramką Noki.
6' (0:1) Mocne uderzenie Grzegorza Goławskiego znajduje drogę do bramki i Nokia wychodzi na prowadzenie!
8' Strzał Bułki dobrze borni golkiper Łukasz Waksmański.
9' (1:1) Adam Cylny otrzymuje prostopadłem podanie które zamienia na gola!
12' Nokia w ataku lecz obrona Botów czujnie wybija piłkę.
14' (1:2) Radosław Tobiasz podaje z autu do Pawła Bułki, a ten uderza płasko i wpisuje się na listę strzelców!
16' Grzegorz Goławski oddaje niecelne uderzenie głową.
17' Dwa strzały Wojciecha Hawrylaka udanie broni bramkarz Łukasz Waksmański.
19' (2:2) Strzał ze szpica Adama Cylnego przlatauje pomiędzy nogami bramkarza i wpada do bramki!
22' (3:2) Mocne uderzenie Adama Cylnego z prawego skrzydła wpada do bramki tuż obok interweniującego bramkarza.
24' Adam Cylny oddaje uderzenie w słupek bramki rywali!
25' Tym razem w słupek trafia zawodnik Nokii Grzegorz Goławski! Piłka zatrzymuje się na linii bramkowej i wybija futbolówkę obrońca Botów!
27' Wojciech Hawrylak blokuje uderzenie będąc na linii bramkowej swojej bramki!
28' Grzegorz Goławski oddaje uderzenie z lewego skrzydła i dobrze na rzut rożny broni bramkarz.
29' (3:3) Do wyrównania doprowadza Przmysław Gorszkowski!
30' Strzał autorstwa Wojciecha Jastrzębskiego dobrze do boku zbija golkiper Botów Michał Poznański!
31' W sytuacji 3 na bramkarza piłkarze Nokii nie poradzili sobie i golkiper Michał Poznański łapie piłkę!
34' (4:3) Kapitalny gol Adama Cylnego! Adam wykonał popularną "ruletę" na golkiperze i posłał piłkę do pustej bramki!
36' Mocne uderzenie Gryglewicza , łapie futbolówkę Waksmański!
37' (5:3) Podanie Adama Cylnego do Wojciecha Hawrylaka, a ten pewnym strzałem pokonuje golkipera rywali!
38' (5:4) Bramkę kontaktową dla Nokii zdobywa Grzegorz Goławski, który uderzeniem z 4 metrów pokonuje bramkarza.
39' Piłkę po zamieszaniu w polu karnym Botów z linii bramkowej wybija Gryglewicz!

Osłabione kadrowo Boty dość nieoczekiwanie ograły Nokię, która komplikuje sobie sprawę mistrzowskiego tytułu w 1 lidze. Zespół Krzysztofa Rączkowskiego przedłuża swoje nadzieje na utrzymanie.

autor: Marcin Niciński